UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W sobotę 25 marca 2017 w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Krystyny Szymańskiej – Lary w Nidzicy odbyły się Wojewódzkie Halowe Igrzyska Samorządowe o „Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego”.

W zawodach udział brali przedstawiciele 15 gmin z województwa warmińsko-mazurskiego, którzy rywalizowali ze sobą w konkurencjach przewidzianych w programie imprezy: trójbój kadry samorządowej oraz pracowników UG, wielobój rodzinny, podnoszenie odważnika 17,5 kg, tenis stołowy, szachy, warcaby, brydż sportowy, drużynowy czwórbój rekreacyjny seniorów 60+ oraz przeciąganie liny.


W Igrzyskach udział wzięła również reprezentacja Gminy Lubawa z Tomaszem Ewertowskim – Wójtem Gminy Lubawa oraz Janem Laskowskim – Przewodniczącym Rady Gminy Lubawa, która wywalczyła w klasyfikacji zespołowej V miejsce (284,5 pkt.).


Indywidualnie miejsca na podium zajęli: Jan Laskowski (I miejsce – trójbój kadry samorządowej oraz pracowników UG), Sławomir Łukaszewski (I miejsce – podnoszenie odważnika 17,5 kg), Wioletta Karczewska (III miejsce – szachy), Michał Surdykowski (III miejsce – tenis stołowy).


Gminę Lubawa reprezentowali również: Natalia Zielińska, Łukasz Berent, Mariusz Krajewski, Mariusz Kowalkowski (trójbój kadry samorządowej oraz pracowników UG), Grażyna, Filip oraz Piotr Dzięgielewscy (wielobój rodzinny), Szymon Śliwiński (podnoszenie odważnika +17,5 kg), Ewa Surdykowska (tenis stołowy), Grzegorz Józefowicz (szachy), Leszek Michorowski oraz Henryk Dreszler (brydż sportowy), Agnieszka Cherkowska (warcaby), Jerzy Łukaszewicz (warcaby), Bernadeta Rafińska, Maryla Puwalska, Bogusław Józefowicz oraz Franciszek Puwalski (drużynowy czwórbój rekreacyjny seniorów 60+).


Wszystkim zawodnikom, którzy reprezentowali Gminę Lubawa serdecznie dziękujemy.

 

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol