UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Wybierz rozgrywki

Terminarz: wszystkie zespoły | A - klasa 2019/2020


  KOL Data Czas Gospodarze       Goście Wynik
1 17.08.2019 16:00 UKS ORZEŁ Ulnowo - KS Gmina Kozłowo0 - 1
events.png 1 17.08.2019 16:00 LZS LIDER Złotowo - LKS WEL Lidzbark Welski4 - 2
events.png 1 17.08.2019 16:00 LZS JORDAN Kazanice - LZS CZARNI Rudzienice1 - 1
1 17.08.2019 17:00 MKS Działdowo - GKS OSSA Biskupiec0 - 2
1 17.08.2019 17:00 KS RADOMNIAK Radomno - KS ISKRA Narzym3 - 0
1 18.08.2019 14:00 LZS OHI Frednowy - KS ZAMEK Kurzętnik2 - 3
events.png 2 24.08.2019 16:00 LKS WEL Lidzbark Welski - LZS JORDAN Kazanice3 - 3
events.png 2 24.08.2019 16:00 KS ZAMEK Kurzętnik - LZS LIDER Złotowo3 - 1
2 24.08.2019 16:00 KS Gmina Kozłowo - KS RADOMNIAK Radomno2 - 4
2 24.08.2019 17:00 GKS OSSA Biskupiec - LZS CZARNI Rudzienice1 - 1
2 24.08.2019 17:00 KS ISKRA Narzym - LZS OHI Frednowy2 - 2
2 24.08.2019 17:00 MKS Działdowo - UKS ORZEŁ Ulnowo6 - 2
events.png 3 31.08.2019 16:00 LZS JORDAN Kazanice - KS ZAMEK Kurzętnik2 - 1
3 31.08.2019 16:00 LZS CZARNI Rudzienice - LKS WEL Lidzbark Welski5 - 0
3 31.08.2019 17:00 KS RADOMNIAK Radomno - MKS Działdowo1 - 1
events.png 3 31.08.2019 17:00 LZS LIDER Złotowo - KS ISKRA Narzym1 - 1
3 01.09.2019 13:00 UKS ORZEŁ Ulnowo - GKS OSSA Biskupiec0 - 1
3 01.09.2019 14:00 LZS OHI Frednowy - KS Gmina Kozłowo9 - 4
4 07.09.2019 16:00 KS ZAMEK Kurzętnik - LZS CZARNI Rudzienice0 - 2
events.png 4 07.09.2019 16:00 KS Gmina Kozłowo - LZS LIDER Złotowo4 - 2
4 07.09.2019 16:00 MKS Działdowo - LZS OHI Frednowy7 - 1
4 07.09.2019 16:00 UKS ORZEŁ Ulnowo - KS RADOMNIAK Radomno1 - 4
4 07.09.2019 17:00 GKS OSSA Biskupiec - LKS WEL Lidzbark Welski1 - 0
events.png 4 07.09.2019 17:00 KS ISKRA Narzym - LZS JORDAN Kazanice3 - 2
events.png 5 14.09.2019 16:00 LZS JORDAN Kazanice - KS Gmina Kozłowo8 - 2
5 14.09.2019 16:00 LZS CZARNI Rudzienice - KS ISKRA Narzym7 - 0
5 14.09.2019 16:00 LKS WEL Lidzbark Welski - KS ZAMEK Kurzętnik1 - 3
5 14.09.2019 16:30 KS RADOMNIAK Radomno - GKS OSSA Biskupiec2 - 1
events.png 5 15.09.2019 13:00 LZS LIDER Złotowo - MKS Działdowo1 - 4
5 15.09.2019 14:00 LZS OHI Frednowy - UKS ORZEŁ Ulnowo0 - 3
6 21.09.2019 16:00 GKS OSSA Biskupiec - KS ZAMEK Kurzętnik1 - 2
6 21.09.2019 16:00 KS ISKRA Narzym - LKS WEL Lidzbark Welski0 - 1
6 21.09.2019 16:00 KS Gmina Kozłowo - LZS CZARNI Rudzienice0 - 0
events.png 6 21.09.2019 16:00 UKS ORZEŁ Ulnowo - LZS LIDER Złotowo0 - 2
6 21.09.2019 16:30 KS RADOMNIAK Radomno - LZS OHI Frednowy5 - 2
events.png 6 22.09.2019 16:00 MKS Działdowo - LZS JORDAN Kazanice3 - 2
events.png 7 28.09.2019 16:00 LZS JORDAN Kazanice - UKS ORZEŁ Ulnowo6 - 0
7 28.09.2019 16:00 LZS CZARNI Rudzienice - MKS Działdowo4 - 1
7 28.09.2019 16:00 LKS WEL Lidzbark Welski - KS Gmina Kozłowo1 - 0
events.png 7 29.09.2019 13:00 LZS LIDER Złotowo - KS RADOMNIAK Radomno0 - 1
7 29.09.2019 14:00 LZS OHI Frednowy - GKS OSSA Biskupiec1 - 7
7 29.09.2019 15:00 KS ZAMEK Kurzętnik - KS ISKRA Narzym6 - 1
8 05.10.2019 15:30 MKS Działdowo - LKS WEL Lidzbark Welski5 - 4
8 05.10.2019 16:00 GKS OSSA Biskupiec - KS ISKRA Narzym5 - 2
8 05.10.2019 16:00 KS Gmina Kozłowo - KS ZAMEK Kurzętnik4 - 1
events.png 8 05.10.2019 16:00 KS RADOMNIAK Radomno - LZS JORDAN Kazanice2 - 0
8 06.10.2019 13:00 UKS ORZEŁ Ulnowo - LZS CZARNI Rudzienice2 - 5
events.png 8 06.10.2019 14:00 LZS OHI Frednowy - LZS LIDER Złotowo4 - 5
9 12.10.2019 15:30 LZS CZARNI Rudzienice - KS RADOMNIAK Radomno0 - 0
9 12.10.2019 15:30 LKS WEL Lidzbark Welski - UKS ORZEŁ Ulnowo6 - 2
9 12.10.2019 15:30 KS ZAMEK Kurzętnik - MKS Działdowo2 - 2
9 12.10.2019 15:30 KS ISKRA Narzym - KS Gmina Kozłowo1 - 1
events.png 9 12.10.2019 15:30 LZS JORDAN Kazanice - LZS OHI Frednowy3 - 1
events.png 9 13.10.2019 13:00 LZS LIDER Złotowo - GKS OSSA Biskupiec1 - 2
10 19.10.2019 15:00 MKS Działdowo - KS ISKRA Narzym0 - 1
10 19.10.2019 15:00 KS RADOMNIAK Radomno - LKS WEL Lidzbark Welski2 - 0
10 19.10.2019 15:00 GKS OSSA Biskupiec - KS Gmina Kozłowo4 - 2
10 19.10.2019 15:00 UKS ORZEŁ Ulnowo - KS ZAMEK Kurzętnik0 - 3
10 19.10.2019 15:00 LZS OHI Frednowy - LZS CZARNI Rudzienice0 - 2
events.png 10 20.10.2019 13:00 LZS LIDER Złotowo - LZS JORDAN Kazanice4 - 2
11 26.10.2019 15:00 LZS CZARNI Rudzienice - LZS LIDER Złotowo_ - _
11 26.10.2019 15:00 LKS WEL Lidzbark Welski - LZS OHI Frednowy_ - _
11 26.10.2019 15:00 KS ZAMEK Kurzętnik - KS RADOMNIAK Radomno_ - _
11 26.10.2019 15:00 KS ISKRA Narzym - UKS ORZEŁ Ulnowo_ - _
11 26.10.2019 15:00 LZS JORDAN Kazanice - GKS OSSA Biskupiec_ - _
11 26.10.2019 15:00 KS Gmina Kozłowo - MKS Działdowo_ - _

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol