UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Statystyki strony

03474771
Dziś:
Wczoraj:
W tym tygodniu:
W tym miesiącu:
12996
34021
12996
660346

Twoje IP: 107.22.46.150

Wybierz ligę


Kalendarz - Kalendarz

132 Mecze

1 sobota, 20.08.2016 16:00 KS Gmina Kozłowo KS Gmina Kozłowo - KS Gmina Kozłowo LZS OSA Ząbrowo 2-0thumbs_up.png 
1 sobota, 20.08.2016 17:00 ITS JEZIORAK Iława ITS JEZIORAK Iława - ITS JEZIORAK Iława UKS ORZEŁ Ulnowo 5-0thumbs_up.png 
1 sobota, 20.08.2016 17:00 KS ZAMEK Kurzętnik KS ZAMEK Kurzętnik - KS ZAMEK Kurzętnik KS ISKRA Narzym 5-1thumbs_up.png 
1 niedziela, 21.08.2016 13:00 LZS LIDER Złotowo LZS LIDER Złotowo - LZS LIDER Złotowo LZS NOVOPLAST Mszanowo 3-1thumbs_up.png 
1 niedziela, 21.08.2016 14:00 LKS WEL Lidzbark Welski LKS WEL Lidzbark Welski - LKS WEL Lidzbark Welski GKS LZS II Wikielec 2-0thumbs_up.png 
1 niedziela, 21.08.2016 14:00 GKS GRUNWALD Gierzwałd GKS GRUNWALD Gierzwałd - GKS GRUNWALD Gierzwałd GKS OSSA Biskupiec 2-1thumbs_up.png 
2 sobota, 27.08.2016 16:00 GKS OSSA Biskupiec GKS OSSA Biskupiec - GKS OSSA Biskupiec LZS LIDER Złotowo 0-2thumbs_down.png 
2 sobota, 27.08.2016 16:00 KS Gmina Kozłowo KS Gmina Kozłowo - KS Gmina Kozłowo KS ZAMEK Kurzętnik 1-0thumbs_up.png 
2 sobota, 27.08.2016 16:00 UKS ORZEŁ Ulnowo UKS ORZEŁ Ulnowo - UKS ORZEŁ Ulnowo KS ISKRA Narzym 1-0thumbs_up.png 
2 sobota, 27.08.2016 17:00 ITS JEZIORAK Iława ITS JEZIORAK Iława - ITS JEZIORAK Iława LKS WEL Lidzbark Welski 5-0thumbs_up.png 
2 sobota, 27.08.2016 17:00 LZS NOVOPLAST Mszanowo LZS NOVOPLAST Mszanowo - LZS NOVOPLAST Mszanowo LZS OSA Ząbrowo 1-1draw.png 
2 niedziela, 28.08.2016 14:00 GKS LZS II Wikielec GKS LZS II Wikielec - GKS LZS II Wikielec GKS GRUNWALD Gierzwałd 2-5thumbs_down.png 
3 sobota, 03.09.2016 16:00 LZS LIDER Złotowo LZS LIDER Złotowo - LZS LIDER Złotowo GKS LZS II Wikielec 3-3draw.png 
3 sobota, 03.09.2016 17:00 KS ZAMEK Kurzętnik KS ZAMEK Kurzętnik - KS ZAMEK Kurzętnik LZS NOVOPLAST Mszanowo 1-1draw.png 
3 sobota, 03.09.2016 17:00 LZS OSA Ząbrowo LZS OSA Ząbrowo - LZS OSA Ząbrowo GKS OSSA Biskupiec 3-1thumbs_up.png 
3 niedziela, 04.09.2016 14:00 KS ISKRA Narzym KS ISKRA Narzym - KS ISKRA Narzym KS Gmina Kozłowo 0-0draw.png 
3 niedziela, 04.09.2016 14:00 LKS WEL Lidzbark Welski LKS WEL Lidzbark Welski - LKS WEL Lidzbark Welski UKS ORZEŁ Ulnowo 2-1thumbs_up.png 
3 niedziela, 04.09.2016 14:00 GKS GRUNWALD Gierzwałd GKS GRUNWALD Gierzwałd - GKS GRUNWALD Gierzwałd ITS JEZIORAK Iława 2-1thumbs_up.png 
4 sobota, 10.09.2016 16:00 KS Gmina Kozłowo KS Gmina Kozłowo - KS Gmina Kozłowo UKS ORZEŁ Ulnowo 2-0thumbs_up.png 
4 sobota, 10.09.2016 17:00 GKS OSSA Biskupiec GKS OSSA Biskupiec - GKS OSSA Biskupiec KS ZAMEK Kurzętnik 5-4thumbs_up.png 
4 sobota, 10.09.2016 17:00 ITS JEZIORAK Iława ITS JEZIORAK Iława - ITS JEZIORAK Iława LZS LIDER Złotowo 8-0thumbs_up.png 
4 sobota, 10.09.2016 17:00 LZS NOVOPLAST Mszanowo LZS NOVOPLAST Mszanowo - LZS NOVOPLAST Mszanowo KS ISKRA Narzym 1-1draw.png 
4 niedziela, 11.09.2016 14:00 GKS LZS II Wikielec GKS LZS II Wikielec - GKS LZS II Wikielec LZS OSA Ząbrowo 0-3thumbs_down.png 
4 niedziela, 11.09.2016 14:00 LKS WEL Lidzbark Welski LKS WEL Lidzbark Welski - LKS WEL Lidzbark Welski GKS GRUNWALD Gierzwałd 1-0thumbs_up.png 
5 sobota, 17.09.2016 16:00 KS Gmina Kozłowo KS Gmina Kozłowo - KS Gmina Kozłowo LZS NOVOPLAST Mszanowo 0-1thumbs_down.png 
5 sobota, 17.09.2016 16:00 LZS LIDER Złotowo LZS LIDER Złotowo - LZS LIDER Złotowo LKS WEL Lidzbark Welski 1-1draw.png 
5 sobota, 17.09.2016 16:00 UKS ORZEŁ Ulnowo UKS ORZEŁ Ulnowo - UKS ORZEŁ Ulnowo GKS GRUNWALD Gierzwałd 0-1thumbs_down.png 
5 sobota, 17.09.2016 16:30 KS ZAMEK Kurzętnik KS ZAMEK Kurzętnik - KS ZAMEK Kurzętnik GKS LZS II Wikielec 4-1thumbs_up.png 
5 sobota, 17.09.2016 16:30 LZS OSA Ząbrowo LZS OSA Ząbrowo - LZS OSA Ząbrowo ITS JEZIORAK Iława 0-5thumbs_down.png 
5 niedziela, 18.09.2016 14:00 KS ISKRA Narzym KS ISKRA Narzym - KS ISKRA Narzym GKS OSSA Biskupiec 0-3thumbs_down.png 
6 sobota, 24.09.2016 16:00 UKS ORZEŁ Ulnowo UKS ORZEŁ Ulnowo - UKS ORZEŁ Ulnowo LZS NOVOPLAST Mszanowo 0-0draw.png 
6 sobota, 24.09.2016 16:30 GKS OSSA Biskupiec GKS OSSA Biskupiec - GKS OSSA Biskupiec KS Gmina Kozłowo 2-1thumbs_up.png 
6 sobota, 24.09.2016 16:30 ITS JEZIORAK Iława ITS JEZIORAK Iława - ITS JEZIORAK Iława KS ZAMEK Kurzętnik 3-1thumbs_up.png 
6 niedziela, 25.09.2016 14:00 GKS LZS II Wikielec GKS LZS II Wikielec - GKS LZS II Wikielec KS ISKRA Narzym 5-2thumbs_up.png 
6 niedziela, 25.09.2016 14:00 LKS WEL Lidzbark Welski LKS WEL Lidzbark Welski - LKS WEL Lidzbark Welski LZS OSA Ząbrowo 0-2thumbs_down.png 
6 niedziela, 25.09.2016 14:00 GKS GRUNWALD Gierzwałd GKS GRUNWALD Gierzwałd - GKS GRUNWALD Gierzwałd LZS LIDER Złotowo 3-1thumbs_up.png 
7 sobota, 01.10.2016 16:00 KS Gmina Kozłowo KS Gmina Kozłowo - KS Gmina Kozłowo GKS LZS II Wikielec 0-1thumbs_down.png 
7 sobota, 01.10.2016 16:00 KS ZAMEK Kurzętnik KS ZAMEK Kurzętnik - KS ZAMEK Kurzętnik LKS WEL Lidzbark Welski 1-3thumbs_down.png 
7 sobota, 01.10.2016 16:00 LZS NOVOPLAST Mszanowo LZS NOVOPLAST Mszanowo - LZS NOVOPLAST Mszanowo GKS OSSA Biskupiec 4-3thumbs_up.png 
7 sobota, 01.10.2016 16:00 LZS OSA Ząbrowo LZS OSA Ząbrowo - LZS OSA Ząbrowo GKS GRUNWALD Gierzwałd 1-0thumbs_up.png 
7 niedziela, 02.10.2016 13:00 LZS LIDER Złotowo LZS LIDER Złotowo - LZS LIDER Złotowo UKS ORZEŁ Ulnowo 2-0thumbs_up.png 
7 niedziela, 02.10.2016 14:00 KS ISKRA Narzym KS ISKRA Narzym - KS ISKRA Narzym ITS JEZIORAK Iława 1-3thumbs_down.png 
8 sobota, 08.10.2016 16:00 LZS LIDER Złotowo LZS LIDER Złotowo - LZS LIDER Złotowo LZS OSA Ząbrowo 1-0thumbs_up.png 
8 sobota, 08.10.2016 16:00 UKS ORZEŁ Ulnowo UKS ORZEŁ Ulnowo - UKS ORZEŁ Ulnowo GKS OSSA Biskupiec 1-1draw.png 
8 niedziela, 09.10.2016 14:00 GKS LZS II Wikielec GKS LZS II Wikielec - GKS LZS II Wikielec LZS NOVOPLAST Mszanowo 1-2thumbs_down.png 
8 niedziela, 09.10.2016 14:00 LKS WEL Lidzbark Welski LKS WEL Lidzbark Welski - LKS WEL Lidzbark Welski KS ISKRA Narzym 1-0thumbs_up.png 
8 niedziela, 09.10.2016 14:00 GKS GRUNWALD Gierzwałd GKS GRUNWALD Gierzwałd - GKS GRUNWALD Gierzwałd KS ZAMEK Kurzętnik 7-1thumbs_up.png 
8 niedziela, 09.10.2016 15:00 ITS JEZIORAK Iława ITS JEZIORAK Iława - ITS JEZIORAK Iława KS Gmina Kozłowo 5-0thumbs_up.png 
9 sobota, 15.10.2016 15:30 GKS OSSA Biskupiec GKS OSSA Biskupiec - GKS OSSA Biskupiec GKS LZS II Wikielec 6-3thumbs_up.png 
9 sobota, 15.10.2016 15:30 KS Gmina Kozłowo KS Gmina Kozłowo - KS Gmina Kozłowo LKS WEL Lidzbark Welski 1-1draw.png 
9 sobota, 15.10.2016 15:30 KS ZAMEK Kurzętnik KS ZAMEK Kurzętnik - KS ZAMEK Kurzętnik LZS LIDER Złotowo 5-0thumbs_up.png 
9 sobota, 15.10.2016 15:30 LZS NOVOPLAST Mszanowo LZS NOVOPLAST Mszanowo - LZS NOVOPLAST Mszanowo ITS JEZIORAK Iława 0-5thumbs_down.png 
9 sobota, 15.10.2016 15:30 LZS OSA Ząbrowo LZS OSA Ząbrowo - LZS OSA Ząbrowo UKS ORZEŁ Ulnowo 2-2draw.png 
9 niedziela, 16.10.2016 14:00 KS ISKRA Narzym KS ISKRA Narzym - KS ISKRA Narzym GKS GRUNWALD Gierzwałd 2-2draw.png 
10 sobota, 22.10.2016 15:00 ITS JEZIORAK Iława ITS JEZIORAK Iława - ITS JEZIORAK Iława GKS OSSA Biskupiec 6-0thumbs_up.png 
10 sobota, 22.10.2016 15:00 LKS WEL Lidzbark Welski LKS WEL Lidzbark Welski - LKS WEL Lidzbark Welski LZS NOVOPLAST Mszanowo 8-0thumbs_up.png 
10 sobota, 22.10.2016 15:00 LZS LIDER Złotowo LZS LIDER Złotowo - LZS LIDER Złotowo KS ISKRA Narzym 3-3draw.png 
10 sobota, 22.10.2016 15:00 UKS ORZEŁ Ulnowo UKS ORZEŁ Ulnowo - UKS ORZEŁ Ulnowo GKS LZS II Wikielec 4-0thumbs_up.png 
10 niedziela, 23.10.2016 14:00 LZS OSA Ząbrowo LZS OSA Ząbrowo - LZS OSA Ząbrowo KS ZAMEK Kurzętnik 0-0draw.png 
10 niedziela, 23.10.2016 14:00 GKS GRUNWALD Gierzwałd GKS GRUNWALD Gierzwałd - GKS GRUNWALD Gierzwałd KS Gmina Kozłowo 4-0thumbs_up.png 
11 sobota, 29.10.2016 15:00 GKS LZS II Wikielec GKS LZS II Wikielec - GKS LZS II Wikielec ITS JEZIORAK Iława 0-5thumbs_down.png 
11 sobota, 29.10.2016 15:00 GKS OSSA Biskupiec GKS OSSA Biskupiec - GKS OSSA Biskupiec LKS WEL Lidzbark Welski 6-0thumbs_up.png 
11 sobota, 29.10.2016 15:00 KS Gmina Kozłowo KS Gmina Kozłowo - KS Gmina Kozłowo LZS LIDER Złotowo 1-0thumbs_up.png 
11 sobota, 29.10.2016 15:00 KS ZAMEK Kurzętnik KS ZAMEK Kurzętnik - KS ZAMEK Kurzętnik UKS ORZEŁ Ulnowo 3-3draw.png 
11 sobota, 29.10.2016 15:00 LZS NOVOPLAST Mszanowo LZS NOVOPLAST Mszanowo - LZS NOVOPLAST Mszanowo GKS GRUNWALD Gierzwałd 1-3thumbs_down.png 
11 niedziela, 30.10.2016 14:00 KS ISKRA Narzym KS ISKRA Narzym - KS ISKRA Narzym LZS OSA Ząbrowo 0-2thumbs_down.png 
12 sobota, 08.04.2017 16:00 KS ISKRA Narzym KS ISKRA Narzym - KS ISKRA Narzym KS ZAMEK Kurzętnik 2-4thumbs_down.png 
12 sobota, 08.04.2017 16:00 LZS OSA Ząbrowo LZS OSA Ząbrowo - LZS OSA Ząbrowo KS Gmina Kozłowo 1-0thumbs_up.png 
12 sobota, 08.04.2017 16:00 UKS ORZEŁ Ulnowo UKS ORZEŁ Ulnowo - UKS ORZEŁ Ulnowo ITS JEZIORAK Iława 2-4thumbs_down.png 
12 sobota, 08.04.2017 16:30 LZS NOVOPLAST Mszanowo LZS NOVOPLAST Mszanowo - LZS NOVOPLAST Mszanowo LZS LIDER Złotowo 1-1draw.png 
12 sobota, 08.04.2017 17:00 GKS OSSA Biskupiec GKS OSSA Biskupiec - GKS OSSA Biskupiec GKS GRUNWALD Gierzwałd 1-1draw.png 
12 niedziela, 09.04.2017 14:00 GKS LZS II Wikielec GKS LZS II Wikielec - GKS LZS II Wikielec LKS WEL Lidzbark Welski 1-4thumbs_down.png 
13 sobota, 15.04.2017 16:00 KS ISKRA Narzym KS ISKRA Narzym - KS ISKRA Narzym UKS ORZEŁ Ulnowo 3-1thumbs_up.png 
13 sobota, 15.04.2017 16:00 KS ZAMEK Kurzętnik KS ZAMEK Kurzętnik - KS ZAMEK Kurzętnik KS Gmina Kozłowo 5-0thumbs_up.png 
13 sobota, 15.04.2017 16:00 LKS WEL Lidzbark Welski LKS WEL Lidzbark Welski - LKS WEL Lidzbark Welski ITS JEZIORAK Iława 1-3thumbs_down.png 
13 sobota, 15.04.2017 16:00 LZS LIDER Złotowo LZS LIDER Złotowo - LZS LIDER Złotowo GKS OSSA Biskupiec 0-3thumbs_down.png 
13 sobota, 15.04.2017 16:00 LZS OSA Ząbrowo LZS OSA Ząbrowo - LZS OSA Ząbrowo LZS NOVOPLAST Mszanowo 6-0thumbs_up.png 
13 sobota, 15.04.2017 16:00 GKS GRUNWALD Gierzwałd GKS GRUNWALD Gierzwałd - GKS GRUNWALD Gierzwałd GKS LZS II Wikielec 5-1thumbs_up.png 
14 sobota, 22.04.2017 16:00 KS Gmina Kozłowo KS Gmina Kozłowo - KS Gmina Kozłowo KS ISKRA Narzym 2-2draw.png 
14 sobota, 22.04.2017 16:00 UKS ORZEŁ Ulnowo UKS ORZEŁ Ulnowo - UKS ORZEŁ Ulnowo LKS WEL Lidzbark Welski 1-3thumbs_down.png 
14 sobota, 22.04.2017 16:30 LZS NOVOPLAST Mszanowo LZS NOVOPLAST Mszanowo - LZS NOVOPLAST Mszanowo KS ZAMEK Kurzętnik 2-0thumbs_up.png 
14 sobota, 22.04.2017 17:00 GKS OSSA Biskupiec GKS OSSA Biskupiec - GKS OSSA Biskupiec LZS OSA Ząbrowo 0-4thumbs_down.png 
14 niedziela, 23.04.2017 14:00 GKS LZS II Wikielec GKS LZS II Wikielec - GKS LZS II Wikielec LZS LIDER Złotowo 1-4thumbs_down.png 
14 niedziela, 23.04.2017 15:00 ITS JEZIORAK Iława ITS JEZIORAK Iława - ITS JEZIORAK Iława GKS GRUNWALD Gierzwałd 8-0thumbs_up.png 
15 sobota, 29.04.2017 16:00 KS ZAMEK Kurzętnik KS ZAMEK Kurzętnik - KS ZAMEK Kurzętnik GKS OSSA Biskupiec 0-6thumbs_down.png 
15 sobota, 29.04.2017 16:00 UKS ORZEŁ Ulnowo UKS ORZEŁ Ulnowo - UKS ORZEŁ Ulnowo KS Gmina Kozłowo 4-2thumbs_up.png 
15 sobota, 29.04.2017 17:00 KS ISKRA Narzym KS ISKRA Narzym - KS ISKRA Narzym LZS NOVOPLAST Mszanowo 1-1draw.png 
15 sobota, 29.04.2017 17:00 LZS LIDER Złotowo LZS LIDER Złotowo - LZS LIDER Złotowo ITS JEZIORAK Iława 0-1thumbs_down.png 
15 sobota, 29.04.2017 17:00 LZS OSA Ząbrowo LZS OSA Ząbrowo - LZS OSA Ząbrowo GKS LZS II Wikielec 3-1thumbs_up.png 
15 niedziela, 30.04.2017 14:00 GKS GRUNWALD Gierzwałd GKS GRUNWALD Gierzwałd - GKS GRUNWALD Gierzwałd LKS WEL Lidzbark Welski 2-3thumbs_down.png 
16 sobota, 06.05.2017 16:30 LKS WEL Lidzbark Welski LKS WEL Lidzbark Welski - LKS WEL Lidzbark Welski LZS LIDER Złotowo 4-1thumbs_up.png 
16 sobota, 06.05.2017 16:30 LZS NOVOPLAST Mszanowo LZS NOVOPLAST Mszanowo - LZS NOVOPLAST Mszanowo KS Gmina Kozłowo 0-3thumbs_down.png 
16 sobota, 06.05.2017 17:00 GKS OSSA Biskupiec GKS OSSA Biskupiec - GKS OSSA Biskupiec KS ISKRA Narzym 5-1thumbs_up.png 
16 sobota, 06.05.2017 17:00 ITS JEZIORAK Iława ITS JEZIORAK Iława - ITS JEZIORAK Iława LZS OSA Ząbrowo 3-1thumbs_up.png 
16 niedziela, 07.05.2017 14:00 GKS LZS II Wikielec GKS LZS II Wikielec - GKS LZS II Wikielec KS ZAMEK Kurzętnik 0-1thumbs_down.png 
16 niedziela, 07.05.2017 14:00 GKS GRUNWALD Gierzwałd GKS GRUNWALD Gierzwałd - GKS GRUNWALD Gierzwałd UKS ORZEŁ Ulnowo 4-2thumbs_up.png 
17 sobota, 13.05.2017 16:00 KS Gmina Kozłowo KS Gmina Kozłowo - KS Gmina Kozłowo GKS OSSA Biskupiec 0-1thumbs_down.png 
17 sobota, 13.05.2017 16:00 KS ZAMEK Kurzętnik KS ZAMEK Kurzętnik - KS ZAMEK Kurzętnik ITS JEZIORAK Iława 1-1draw.png 
17 sobota, 13.05.2017 16:30 LZS NOVOPLAST Mszanowo LZS NOVOPLAST Mszanowo - LZS NOVOPLAST Mszanowo UKS ORZEŁ Ulnowo 1-3thumbs_down.png 
17 sobota, 13.05.2017 17:00 KS ISKRA Narzym KS ISKRA Narzym - KS ISKRA Narzym GKS LZS II Wikielec 2-1thumbs_up.png 
17 sobota, 13.05.2017 17:00 LZS OSA Ząbrowo LZS OSA Ząbrowo - LZS OSA Ząbrowo LKS WEL Lidzbark Welski 3-0thumbs_up.png 
17 niedziela, 14.05.2017 13:00 LZS LIDER Złotowo LZS LIDER Złotowo - LZS LIDER Złotowo GKS GRUNWALD Gierzwałd 2-1thumbs_up.png 
18 sobota, 20.05.2017 16:00 UKS ORZEŁ Ulnowo UKS ORZEŁ Ulnowo - UKS ORZEŁ Ulnowo LZS LIDER Złotowo 1-2thumbs_down.png 
18 sobota, 20.05.2017 16:00 GKS GRUNWALD Gierzwałd GKS GRUNWALD Gierzwałd - GKS GRUNWALD Gierzwałd LZS OSA Ząbrowo 1-1draw.png 
18 sobota, 20.05.2017 17:00 GKS OSSA Biskupiec GKS OSSA Biskupiec - GKS OSSA Biskupiec LZS NOVOPLAST Mszanowo 4-1thumbs_up.png 
18 sobota, 20.05.2017 17:00 ITS JEZIORAK Iława ITS JEZIORAK Iława - ITS JEZIORAK Iława KS ISKRA Narzym 6-0thumbs_up.png 
18 sobota, 20.05.2017 17:00 LKS WEL Lidzbark Welski LKS WEL Lidzbark Welski - LKS WEL Lidzbark Welski KS ZAMEK Kurzętnik 7-2thumbs_up.png 
18 niedziela, 21.05.2017 14:00 GKS LZS II Wikielec GKS LZS II Wikielec - GKS LZS II Wikielec KS Gmina Kozłowo 6-0thumbs_up.png 
19 sobota, 27.05.2017 16:00 KS Gmina Kozłowo KS Gmina Kozłowo - KS Gmina Kozłowo ITS JEZIORAK Iława 0-3thumbs_down.png 
19 sobota, 27.05.2017 16:00 KS ZAMEK Kurzętnik KS ZAMEK Kurzętnik - KS ZAMEK Kurzętnik GKS GRUNWALD Gierzwałd 4-2thumbs_up.png 
19 sobota, 27.05.2017 16:30 LZS NOVOPLAST Mszanowo LZS NOVOPLAST Mszanowo - LZS NOVOPLAST Mszanowo GKS LZS II Wikielec 1-1draw.png 
19 sobota, 27.05.2017 17:00 GKS OSSA Biskupiec GKS OSSA Biskupiec - GKS OSSA Biskupiec UKS ORZEŁ Ulnowo 8-0thumbs_up.png 
19 sobota, 27.05.2017 17:00 KS ISKRA Narzym KS ISKRA Narzym - KS ISKRA Narzym LKS WEL Lidzbark Welski 3-2thumbs_up.png 
19 sobota, 27.05.2017 17:00 LZS OSA Ząbrowo LZS OSA Ząbrowo - LZS OSA Ząbrowo LZS LIDER Złotowo 3-1thumbs_up.png 
20 sobota, 03.06.2017 16:00 LKS WEL Lidzbark Welski LKS WEL Lidzbark Welski - LKS WEL Lidzbark Welski KS Gmina Kozłowo 3-2thumbs_up.png 
20 sobota, 03.06.2017 16:00 LZS LIDER Złotowo LZS LIDER Złotowo - LZS LIDER Złotowo KS ZAMEK Kurzętnik 1-3thumbs_down.png 
20 sobota, 03.06.2017 16:00 UKS ORZEŁ Ulnowo UKS ORZEŁ Ulnowo - UKS ORZEŁ Ulnowo LZS OSA Ząbrowo 0-0draw.png 
20 sobota, 03.06.2017 17:00 ITS JEZIORAK Iława ITS JEZIORAK Iława - ITS JEZIORAK Iława LZS NOVOPLAST Mszanowo 10-0thumbs_up.png 
20 niedziela, 04.06.2017 14:00 GKS LZS II Wikielec GKS LZS II Wikielec - GKS LZS II Wikielec GKS OSSA Biskupiec 2-6thumbs_down.png 
20 niedziela, 04.06.2017 14:00 GKS GRUNWALD Gierzwałd GKS GRUNWALD Gierzwałd - GKS GRUNWALD Gierzwałd KS ISKRA Narzym 5-1thumbs_up.png 
21 sobota, 10.06.2017 15:00 GKS OSSA Biskupiec GKS OSSA Biskupiec - GKS OSSA Biskupiec ITS JEZIORAK Iława 3-3draw.png 
21 sobota, 10.06.2017 15:00 KS Gmina Kozłowo KS Gmina Kozłowo - KS Gmina Kozłowo GKS GRUNWALD Gierzwałd 1-1draw.png 
21 sobota, 10.06.2017 15:00 KS ZAMEK Kurzętnik KS ZAMEK Kurzętnik - KS ZAMEK Kurzętnik LZS OSA Ząbrowo 0-2thumbs_down.png 
21 sobota, 10.06.2017 15:00 LZS NOVOPLAST Mszanowo LZS NOVOPLAST Mszanowo - LZS NOVOPLAST Mszanowo LKS WEL Lidzbark Welski 1-6thumbs_down.png 
21 niedziela, 11.06.2017 14:00 GKS LZS II Wikielec GKS LZS II Wikielec - GKS LZS II Wikielec UKS ORZEŁ Ulnowo 2-1thumbs_up.png 
21 niedziela, 11.06.2017 14:00 KS ISKRA Narzym KS ISKRA Narzym - KS ISKRA Narzym LZS LIDER Złotowo 2-0thumbs_up.png 
22 niedziela, 18.06.2017 14:00 ITS JEZIORAK Iława ITS JEZIORAK Iława - ITS JEZIORAK Iława GKS LZS II Wikielec 8-0thumbs_up.png 
22 niedziela, 18.06.2017 14:00 LKS WEL Lidzbark Welski LKS WEL Lidzbark Welski - LKS WEL Lidzbark Welski GKS OSSA Biskupiec 8-0thumbs_up.png 
22 niedziela, 18.06.2017 14:00 LZS LIDER Złotowo LZS LIDER Złotowo - LZS LIDER Złotowo KS Gmina Kozłowo 2-0thumbs_up.png 
22 niedziela, 18.06.2017 14:00 LZS OSA Ząbrowo LZS OSA Ząbrowo - LZS OSA Ząbrowo KS ISKRA Narzym 5-0thumbs_up.png 
22 niedziela, 18.06.2017 14:00 UKS ORZEŁ Ulnowo UKS ORZEŁ Ulnowo - UKS ORZEŁ Ulnowo KS ZAMEK Kurzętnik 3-0thumbs_up.png 
22 niedziela, 18.06.2017 14:00 GKS GRUNWALD Gierzwałd GKS GRUNWALD Gierzwałd - GKS GRUNWALD Gierzwałd LZS NOVOPLAST Mszanowo 3-0thumbs_up.png 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    lzs lider zotowo    lzs avista    logo jordan