UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

Wybierz rozgrywki

Terminarz: wszystkie zespoły | A - klasa 2023/2024


KOL Nazwa meczu Data Czas Gospodarze       Goście Wynik
1 Kolejka 1 12.08.2023 16:00 h PFT DREWNEKS Sampława - LZS OHI Frednowy2 - 5
1 Kolejka 1 12.08.2023 16:00 h LZS AVISTA Łążyn - KS RADOMNIAK Radomno1 - 2
1 Kolejka 1 12.08.2023 16:00 h LZS JORDAN Kazanice - UKS ORZEŁ Ulnowo2 - 2
1 Kolejka 1 12.08.2023 17:00 h KS Mroczno - LZS OSA Ząbrowo1 - 2
1 Kolejka 1 12.08.2023 17:00 h MKS OLIMPIA Kisielice - LKS WEL Lidzbark Welski2 - 4
1 Kolejka 1 13.08.2023 15:00 h IKS JEZIORAK II Iława - UKS Mały Jeziorak Iława2 - 1
1 Kolejka 1 13.08.2023 15:30 h GKS VEL Dąbrówno - UKS ŻAK Jamielnik5 - 1
2 Kolejka 2 19.08.2023 16:00 h LKS WEL Lidzbark Welski - LZS JORDAN Kazanice6 - 1
2 Kolejka 2 19.08.2023 16:00 h KS RADOMNIAK Radomno - MKS OLIMPIA Kisielice8 - 1
2 Kolejka 2 19.08.2023 16:00 h LZS OSA Ząbrowo - LZS AVISTA Łążyn1 - 4
2 Kolejka 2 19.08.2023 16:00 h PFT DREWNEKS Sampława - IKS JEZIORAK II Iława5 - 1
2 Kolejka 2 19.08.2023 17:00 h UKS ŻAK Jamielnik - KS Mroczno2 - 3
2 Kolejka 2 20.08.2023 14:00 h LZS OHI Frednowy - UKS ORZEŁ Ulnowo5 - 0
2 Kolejka 2 20.08.2023 17:00 h UKS Mały Jeziorak Iława - GKS VEL Dąbrówno6 - 0
3 Kolejka 3 26.08.2023 16:00 h KS Mroczno - UKS Mały Jeziorak Iława1 - 1
3 Kolejka 3 26.08.2023 16:00 h LZS AVISTA Łążyn - UKS ŻAK Jamielnik9 - 0
3 Kolejka 3 26.08.2023 16:00 h LZS JORDAN Kazanice - KS RADOMNIAK Radomno1 - 2
3 Kolejka 3 26.08.2023 16:00 h UKS ORZEŁ Ulnowo - LKS WEL Lidzbark Welski2 - 3
3 Kolejka 3 26.08.2023 17:00 h MKS OLIMPIA Kisielice - LZS OSA Ząbrowo5 - 4
3 Kolejka 3 27.08.2023 15:00 h IKS JEZIORAK II Iława - LZS OHI Frednowy1 - 1
3 Kolejka 3 27.08.2023 15:30 h GKS VEL Dąbrówno - PFT DREWNEKS Sampława2 - 4
4 Kolejka 4 02.09.2023 16:00 h KS RADOMNIAK Radomno - UKS ORZEŁ Ulnowo5 - 0
4 Kolejka 4 02.09.2023 16:00 h LZS OSA Ząbrowo - LZS JORDAN Kazanice0 - 2
4 Kolejka 4 02.09.2023 16:00 h LZS AVISTA Łążyn - UKS Mały Jeziorak Iława0 - 4
4 Kolejka 4 02.09.2023 16:00 h PFT DREWNEKS Sampława - KS Mroczno2 - 0
4 Kolejka 4 02.09.2023 17:00 h UKS ŻAK Jamielnik - MKS OLIMPIA Kisielice1 - 4
4 Kolejka 4 03.09.2023 14:00 h LZS OHI Frednowy - LKS WEL Lidzbark Welski2 - 4
4 Kolejka 4 03.09.2023 15:00 h IKS JEZIORAK II Iława - GKS VEL Dąbrówno5 - 0
5 Kolejka 5 09.09.2023 16:00 h LZS AVISTA Łążyn - PFT DREWNEKS Sampława2 - 3
5 Kolejka 5 09.09.2023 16:00 h LZS JORDAN Kazanice - UKS ŻAK Jamielnik5 - 1
5 Kolejka 5 09.09.2023 16:00 h UKS ORZEŁ Ulnowo - LZS OSA Ząbrowo0 - 3
5 Kolejka 5 09.09.2023 16:00 h LKS WEL Lidzbark Welski - KS RADOMNIAK Radomno0 - 1
5 Kolejka 5 10.09.2023 15:00 h GKS VEL Dąbrówno - LZS OHI Frednowy7 - 2
5 Kolejka 5 10.09.2023 16:00 h KS Mroczno - IKS JEZIORAK II Iława3 - 6
5 Kolejka 5 10.09.2023 16:30 h UKS Mały Jeziorak Iława - MKS OLIMPIA Kisielice1 - 1
6 Kolejka 6 16.09.2023 16:00 h LZS JORDAN Kazanice - UKS Mały Jeziorak Iława0 - 5
6 Kolejka 6 16.09.2023 16:00 h PFT DREWNEKS Sampława - MKS OLIMPIA Kisielice2 - 5
6 Kolejka 6 16.09.2023 16:00 h LZS OSA Ząbrowo - LKS WEL Lidzbark Welski2 - 3
6 Kolejka 6 16.09.2023 16:00 h UKS ŻAK Jamielnik - UKS ORZEŁ Ulnowo1 - 3
6 Kolejka 6 17.09.2023 14:00 h LZS OHI Frednowy - KS RADOMNIAK Radomno3 - 2
6 Kolejka 6 17.09.2023 15:00 h GKS VEL Dąbrówno - KS Mroczno4 - 1
6 Kolejka 6 17.09.2023 15:30 h IKS JEZIORAK II Iława - LZS AVISTA Łążyn0 - 1
7 Kolejka 7 23.09.2023 13:00 h KS RADOMNIAK Radomno - LZS OSA Ząbrowo2 - 0
7 Kolejka 7 23.09.2023 16:00 h KS Mroczno - LZS OHI Frednowy2 - 2
7 Kolejka 7 23.09.2023 16:00 h LZS AVISTA Łążyn - GKS VEL Dąbrówno4 - 1
7 Kolejka 7 23.09.2023 16:00 h MKS OLIMPIA Kisielice - IKS JEZIORAK II Iława4 - 2
7 Kolejka 7 23.09.2023 16:00 h LZS JORDAN Kazanice - PFT DREWNEKS Sampława5 - 1
7 Kolejka 7 23.09.2023 16:00 h LKS WEL Lidzbark Welski - UKS ŻAK Jamielnik8 - 1
7 Kolejka 7 24.09.2023 16:00 h UKS Mały Jeziorak Iława - UKS ORZEŁ Ulnowo1 - 0
8 Kolejka 8 30.09.2023 15:30 h UKS ŻAK Jamielnik - KS RADOMNIAK Radomno0 - 2
8 Kolejka 8 30.09.2023 15:30 h LKS WEL Lidzbark Welski - UKS Mały Jeziorak Iława3 - 2
8 Kolejka 8 30.09.2023 15:30 h PFT DREWNEKS Sampława - UKS ORZEŁ Ulnowo5 - 0
8 Kolejka 8 30.09.2023 15:30 h KS Mroczno - LZS AVISTA Łążyn1 - 1
8 Kolejka 8 01.10.2023 14:00 h LZS OHI Frednowy - LZS OSA Ząbrowo0 - 0
8 Kolejka 8 01.10.2023 15:00 h IKS JEZIORAK II Iława - LZS JORDAN Kazanice3 - 2
8 Kolejka 8 01.10.2023 15:00 h GKS VEL Dąbrówno - MKS OLIMPIA Kisielice2 - 1
9 Kolejka 9 07.10.2023 15:30 h LZS AVISTA Łążyn - LZS OHI Frednowy2 - 2
9 Kolejka 9 07.10.2023 15:30 h MKS OLIMPIA Kisielice - KS Mroczno2 - 4
9 Kolejka 9 07.10.2023 15:30 h LZS JORDAN Kazanice - GKS VEL Dąbrówno5 - 2
9 Kolejka 9 07.10.2023 15:30 h UKS ORZEŁ Ulnowo - IKS JEZIORAK II Iława1 - 4
9 Kolejka 9 07.10.2023 15:30 h LKS WEL Lidzbark Welski - PFT DREWNEKS Sampława1 - 0
9 Kolejka 9 07.10.2023 15:30 h LZS OSA Ząbrowo - UKS ŻAK Jamielnik2 - 1
9 Kolejka 9 08.10.2023 15:30 h UKS Mały Jeziorak Iława - KS RADOMNIAK Radomno5 - 2
10 Kolejka 10 14.10.2023 15:00 h PFT DREWNEKS Sampława - KS RADOMNIAK Radomno3 - 5
10 Kolejka 10 14.10.2023 15:00 h LZS AVISTA Łążyn - MKS OLIMPIA Kisielice3 - 2
10 Kolejka 10 14.10.2023 15:30 h KS Mroczno - LZS JORDAN Kazanice3 - 2
10 Kolejka 10 15.10.2023 14:00 h LZS OHI Frednowy - UKS ŻAK Jamielnik10 - 0
10 Kolejka 10 15.10.2023 15:00 h LZS OSA Ząbrowo - UKS Mały Jeziorak Iława0 - 1
10 Kolejka 10 15.10.2023 15:00 h IKS JEZIORAK II Iława - LKS WEL Lidzbark Welski0 - 4
10 Kolejka 10 11.11.2023 13:00 h GKS VEL Dąbrówno - UKS ORZEŁ Ulnowo6 - 0
11 Kolejka 11 21.10.2023 15:00 h MKS OLIMPIA Kisielice - LZS OHI Frednowy2 - 0
11 Kolejka 11 21.10.2023 15:00 h LZS JORDAN Kazanice - LZS AVISTA Łążyn0 - 1
11 Kolejka 11 21.10.2023 15:00 h UKS ORZEŁ Ulnowo - KS Mroczno2 - 3
11 Kolejka 11 21.10.2023 15:00 h LKS WEL Lidzbark Welski - GKS VEL Dąbrówno5 - 0
11 Kolejka 11 21.10.2023 15:00 h KS RADOMNIAK Radomno - IKS JEZIORAK II Iława1 - 0
11 Kolejka 11 21.10.2023 15:00 h LZS OSA Ząbrowo - PFT DREWNEKS Sampława1 - 3
11 Kolejka 11 22.10.2023 15:00 h UKS Mały Jeziorak Iława - UKS ŻAK Jamielnik11 - 0
12 Kolejka 12 28.10.2023 14:30 h PFT DREWNEKS Sampława - UKS ŻAK Jamielnik3 - 0
12 Kolejka 12 28.10.2023 14:30 h LZS AVISTA Łążyn - UKS ORZEŁ Ulnowo5 - 2
12 Kolejka 12 28.10.2023 14:30 h MKS OLIMPIA Kisielice - LZS JORDAN Kazanice1 - 2
12 Kolejka 12 28.10.2023 18:00 h KS Mroczno - LKS WEL Lidzbark Welski2 - 3
12 Kolejka 12 29.10.2023 13:00 h LZS OHI Frednowy - UKS Mały Jeziorak Iława1 - 5
12 Kolejka 12 29.10.2023 13:00 h IKS JEZIORAK II Iława - LZS OSA Ząbrowo1 - 2
12 Kolejka 12 29.10.2023 13:00 h GKS VEL Dąbrówno - KS RADOMNIAK Radomno2 - 3
13 Kolejka 13 04.11.2023 13:00 h LZS JORDAN Kazanice - LZS OHI Frednowy1 - 3
13 Kolejka 13 04.11.2023 13:00 h UKS ORZEŁ Ulnowo - MKS OLIMPIA Kisielice2 - 2
13 Kolejka 13 04.11.2023 13:00 h LKS WEL Lidzbark Welski - LZS AVISTA Łążyn0 - 0
13 Kolejka 13 04.11.2023 13:00 h KS RADOMNIAK Radomno - KS Mroczno5 - 0
13 Kolejka 13 04.11.2023 13:00 h LZS OSA Ząbrowo - GKS VEL Dąbrówno2 - 2
13 Kolejka 13 04.11.2023 13:00 h UKS ŻAK Jamielnik - IKS JEZIORAK II Iława0 - 6
13 Kolejka 13 05.11.2023 13:00 h UKS Mały Jeziorak Iława - PFT DREWNEKS Sampława3 - 2
14 Kolejka 14 23.03.2024 15:00 h UKS Mały Jeziorak Iława - IKS JEZIORAK II Iława2 - 0
14 Kolejka 14 23.03.2024 15:00 h LKS WEL Lidzbark Welski - MKS OLIMPIA Kisielice4 - 0
14 Kolejka 14 23.03.2024 15:30 h LZS OSA Ząbrowo - KS Mroczno6 - 2
14 Kolejka 14 24.03.2024 13:00 h UKS ŻAK Jamielnik - GKS VEL Dąbrówno3 - 3
14 Kolejka 14 24.03.2024 13:00 h UKS ORZEŁ Ulnowo - LZS JORDAN Kazanice1 - 1
14 Kolejka 14 24.03.2024 14:00 h LZS OHI Frednowy - PFT DREWNEKS Sampława2 - 0
14 Kolejka 14 24.03.2024 14:00 h KS RADOMNIAK Radomno - LZS AVISTA Łążyn3 - 1
15 Kolejka 15 30.03.2024 15:00 h UKS ORZEŁ Ulnowo - LZS OHI Frednowy1 - 2
15 Kolejka 15 30.03.2024 15:00 h LZS JORDAN Kazanice - LKS WEL Lidzbark Welski3 - 2
15 Kolejka 15 30.03.2024 15:00 h MKS OLIMPIA Kisielice - KS RADOMNIAK Radomno4 - 1
15 Kolejka 15 30.03.2024 15:00 h LZS AVISTA Łążyn - LZS OSA Ząbrowo5 - 3
15 Kolejka 15 30.03.2024 15:00 h KS Mroczno - UKS ŻAK Jamielnik4 - 2
15 Kolejka 15 30.03.2024 15:00 h GKS VEL Dąbrówno - UKS Mały Jeziorak Iława0 - 2
15 Kolejka 15 30.03.2024 15:00 h IKS JEZIORAK II Iława - PFT DREWNEKS Sampława0 - 4
16 Kolejka 16 06.04.2024 16:00 h LZS OHI Frednowy - IKS JEZIORAK II Iława5 - 3
16 Kolejka 16 06.04.2024 16:00 h PFT DREWNEKS Sampława - GKS VEL Dąbrówno3 - 2
16 Kolejka 16 06.04.2024 16:00 h KS RADOMNIAK Radomno - LZS JORDAN Kazanice_ - _
16 Kolejka 16 06.04.2024 16:30 h LZS OSA Ząbrowo - MKS OLIMPIA Kisielice2 - 2
16 Kolejka 16 07.04.2024 13:00 h UKS ŻAK Jamielnik - LZS AVISTA Łążyn2 - 3
16 Kolejka 16 07.04.2024 15:00 h UKS Mały Jeziorak Iława - KS Mroczno1 - 0
16 Kolejka 16 07.04.2024 16:00 h LKS WEL Lidzbark Welski - UKS ORZEŁ Ulnowo10 - 1
17 Kolejka 17 13.04.2024 13:00 h LKS WEL Lidzbark Welski - LZS OHI Frednowy_ - _
17 Kolejka 17 13.04.2024 16:00 h LZS JORDAN Kazanice - LZS OSA Ząbrowo_ - _
17 Kolejka 17 13.04.2024 16:00 h KS Mroczno - PFT DREWNEKS Sampława_ - _
17 Kolejka 17 13.04.2024 16:00 h GKS VEL Dąbrówno - IKS JEZIORAK II Iława_ - _
17 Kolejka 17 13.04.2024 16:30 h MKS OLIMPIA Kisielice - UKS ŻAK Jamielnik_ - _
17 Kolejka 17 14.04.2024 13:00 h UKS ORZEŁ Ulnowo - KS RADOMNIAK Radomno_ - _
17 Kolejka 17 14.04.2024 15:00 h UKS Mały Jeziorak Iława - LZS AVISTA Łążyn_ - _
18 Kolejka 18 20.04.2024 16:00 h PFT DREWNEKS Sampława - LZS AVISTA Łążyn_ - _
18 Kolejka 18 20.04.2024 16:00 h UKS ŻAK Jamielnik - LZS JORDAN Kazanice_ - _
18 Kolejka 18 20.04.2024 16:30 h LZS OSA Ząbrowo - UKS ORZEŁ Ulnowo_ - _
18 Kolejka 18 20.04.2024 17:00 h MKS OLIMPIA Kisielice - UKS Mały Jeziorak Iława_ - _
18 Kolejka 18 21.04.2024 13:00 h IKS JEZIORAK II Iława - KS Mroczno_ - _
18 Kolejka 18 21.04.2024 14:00 h LZS OHI Frednowy - GKS VEL Dąbrówno_ - _
18 Kolejka 18 21.04.2024 15:00 h KS RADOMNIAK Radomno - LKS WEL Lidzbark Welski_ - _
19 Kolejka 19 27.04.2024 15:00 h LZS AVISTA Łążyn - IKS JEZIORAK II Iława_ - _
19 Kolejka 19 27.04.2024 16:00 h KS RADOMNIAK Radomno - LZS OHI Frednowy_ - _
19 Kolejka 19 27.04.2024 16:00 h LKS WEL Lidzbark Welski - LZS OSA Ząbrowo_ - _
19 Kolejka 19 27.04.2024 16:00 h KS Mroczno - GKS VEL Dąbrówno_ - _
19 Kolejka 19 27.04.2024 17:00 h MKS OLIMPIA Kisielice - PFT DREWNEKS Sampława_ - _
19 Kolejka 19 28.04.2024 13:00 h UKS ORZEŁ Ulnowo - UKS ŻAK Jamielnik_ - _
19 Kolejka 19 28.04.2024 15:00 h UKS Mały Jeziorak Iława - LZS JORDAN Kazanice_ - _
20 Kolejka 20 04.05.2024 16:00 h PFT DREWNEKS Sampława - LZS JORDAN Kazanice_ - _
20 Kolejka 20 04.05.2024 17:00 h LZS OSA Ząbrowo - KS RADOMNIAK Radomno_ - _
20 Kolejka 20 05.05.2024 13:00 h IKS JEZIORAK II Iława - MKS OLIMPIA Kisielice_ - _
20 Kolejka 20 05.05.2024 13:00 h UKS ORZEŁ Ulnowo - UKS Mały Jeziorak Iława_ - _
20 Kolejka 20 05.05.2024 13:00 h UKS ŻAK Jamielnik - LKS WEL Lidzbark Welski_ - _
20 Kolejka 20 05.05.2024 14:00 h LZS OHI Frednowy - KS Mroczno_ - _
20 Kolejka 20 05.05.2024 14:00 h GKS VEL Dąbrówno - LZS AVISTA Łążyn_ - _
21 Kolejka 21 11.05.2024 16:00 h KS RADOMNIAK Radomno - UKS ŻAK Jamielnik_ - _
21 Kolejka 21 11.05.2024 16:00 h LZS JORDAN Kazanice - IKS JEZIORAK II Iława_ - _
21 Kolejka 21 11.05.2024 16:00 h LZS AVISTA Łążyn - KS Mroczno_ - _
21 Kolejka 21 11.05.2024 17:00 h LZS OSA Ząbrowo - LZS OHI Frednowy_ - _
21 Kolejka 21 11.05.2024 17:00 h MKS OLIMPIA Kisielice - GKS VEL Dąbrówno_ - _
21 Kolejka 21 12.05.2024 13:00 h UKS ORZEŁ Ulnowo - PFT DREWNEKS Sampława_ - _
21 Kolejka 21 12.05.2024 15:00 h UKS Mały Jeziorak Iława - LKS WEL Lidzbark Welski_ - _
22 Kolejka 22 18.05.2024 16:00 h KS Mroczno - MKS OLIMPIA Kisielice_ - _
22 Kolejka 22 18.05.2024 16:00 h GKS VEL Dąbrówno - LZS JORDAN Kazanice_ - _
22 Kolejka 22 18.05.2024 16:00 h KS RADOMNIAK Radomno - UKS Mały Jeziorak Iława_ - _
22 Kolejka 22 18.05.2024 16:30 h PFT DREWNEKS Sampława - LKS WEL Lidzbark Welski_ - _
22 Kolejka 22 19.05.2024 13:00 h IKS JEZIORAK II Iława - UKS ORZEŁ Ulnowo_ - _
22 Kolejka 22 19.05.2024 14:00 h LZS OHI Frednowy - LZS AVISTA Łążyn_ - _
22 Kolejka 22 19.05.2024 14:00 h UKS ŻAK Jamielnik - LZS OSA Ząbrowo_ - _
23 Kolejka 23 25.05.2024 16:00 h UKS ŻAK Jamielnik - LZS OHI Frednowy_ - _
23 Kolejka 23 25.05.2024 16:00 h KS RADOMNIAK Radomno - PFT DREWNEKS Sampława_ - _
23 Kolejka 23 25.05.2024 16:00 h LKS WEL Lidzbark Welski - IKS JEZIORAK II Iława_ - _
23 Kolejka 23 25.05.2024 16:00 h LZS JORDAN Kazanice - KS Mroczno_ - _
23 Kolejka 23 25.05.2024 17:00 h MKS OLIMPIA Kisielice - LZS AVISTA Łążyn_ - _
23 Kolejka 23 26.05.2024 13:00 h UKS ORZEŁ Ulnowo - GKS VEL Dąbrówno_ - _
23 Kolejka 23 26.05.2024 15:00 h UKS Mały Jeziorak Iława - LZS OSA Ząbrowo_ - _
24 Kolejka 24 01.06.2024 16:00 h LZS AVISTA Łążyn - LZS JORDAN Kazanice_ - _
24 Kolejka 24 01.06.2024 16:00 h KS Mroczno - UKS ORZEŁ Ulnowo_ - _
24 Kolejka 24 01.06.2024 16:00 h GKS VEL Dąbrówno - LKS WEL Lidzbark Welski_ - _
24 Kolejka 24 01.06.2024 16:30 h PFT DREWNEKS Sampława - LZS OSA Ząbrowo_ - _
24 Kolejka 24 02.06.2024 13:00 h IKS JEZIORAK II Iława - KS RADOMNIAK Radomno_ - _
24 Kolejka 24 02.06.2024 14:00 h LZS OHI Frednowy - MKS OLIMPIA Kisielice_ - _
24 Kolejka 24 02.06.2024 14:00 h UKS ŻAK Jamielnik - UKS Mały Jeziorak Iława_ - _
25 Kolejka 25 08.06.2024 16:00 h UKS ŻAK Jamielnik - PFT DREWNEKS Sampława_ - _
25 Kolejka 25 08.06.2024 16:00 h KS RADOMNIAK Radomno - GKS VEL Dąbrówno_ - _
25 Kolejka 25 08.06.2024 16:00 h LZS JORDAN Kazanice - MKS OLIMPIA Kisielice_ - _
25 Kolejka 25 08.06.2024 17:00 h LZS OSA Ząbrowo - IKS JEZIORAK II Iława_ - _
25 Kolejka 25 09.06.2024 13:00 h UKS ORZEŁ Ulnowo - LZS AVISTA Łążyn_ - _
25 Kolejka 25 09.06.2024 15:00 h UKS Mały Jeziorak Iława - LZS OHI Frednowy_ - _
25 Kolejka 25 09.06.2024 16:00 h LKS WEL Lidzbark Welski - KS Mroczno_ - _
26 Kolejka 26 16.06.2024 16:00 h LZS OHI Frednowy - LZS JORDAN Kazanice_ - _
26 Kolejka 26 16.06.2024 16:00 h MKS OLIMPIA Kisielice - UKS ORZEŁ Ulnowo_ - _
26 Kolejka 26 16.06.2024 16:00 h LZS AVISTA Łążyn - LKS WEL Lidzbark Welski_ - _
26 Kolejka 26 16.06.2024 16:00 h KS Mroczno - KS RADOMNIAK Radomno_ - _
26 Kolejka 26 16.06.2024 16:00 h GKS VEL Dąbrówno - LZS OSA Ząbrowo_ - _
26 Kolejka 26 16.06.2024 16:00 h IKS JEZIORAK II Iława - UKS ŻAK Jamielnik_ - _
26 Kolejka 26 16.06.2024 16:00 h PFT DREWNEKS Sampława - UKS Mały Jeziorak Iława_ - _

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 ForFun 11 33
2 Auto-Części Daniel 11 28
3 PFT Domki 11 26
4 AVISTA Łążyn 11 18
5 Dżordan Kazanice 11 18

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube