UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Wybierz rozgrywki

Terminarz: wszystkie zespoły | Halowy Turniej Piłki Nożnej 2018/2019


KOL Nazwa meczu Data Czas Gospodarze       Goście Wynik
1 Kolejka 1 18.11.2018 13:00 h MAKRODACH Rumienica I - MAKRODACH Rumienica II_ - _
1 Kolejka 1 18.11.2018 13:30 h AVISTA Łążyn I - AVISTA Łążyn II_ - _
1 Kolejka 1 18.11.2018 14:00 h LIDER Wigwałd - AROnet Kazanice_ - _
1 Kolejka 1 18.11.2018 14:30 h ZUH Andrzej Zadroga - OKS Omule_ - _
1 Kolejka 1 18.11.2018 15:00 h HURAGAN Byszwałd I - HURAGAN Byszwałd II_ - _
1 Kolejka 1 18.11.2018 15:30 h Fijewo I - Fijewo II_ - _
1 Kolejka 1 18.11.2018 16:00 h LIDER Złotowo - LZS DRWĘCA Zielkowo_ - _
1 Kolejka 1 18.11.2018 16:30 h WIKTORIA Dylewo - LZS Sampława_ - _
2 Kolejka 2 25.11.2018 13:00 h Fijewo II - LZS DRWĘCA Zielkowo_ - _
2 Kolejka 2 25.11.2018 13:30 h Fijewo I - HURAGAN Byszwałd II_ - _
2 Kolejka 2 25.11.2018 14:00 h OKS Omule - HURAGAN Byszwałd I_ - _
2 Kolejka 2 25.11.2018 14:30 h WIKTORIA Dylewo - LIDER Wigwałd_ - _
2 Kolejka 2 25.11.2018 15:00 h AVISTA Łążyn II - LZS Sampława_ - _
2 Kolejka 2 25.11.2018 15:30 h MAKRODACH Rumienica II - AVISTA Łążyn I_ - _
2 Kolejka 2 25.11.2018 16:00 h LIDER Złotowo - MAKRODACH Rumienica I_ - _
2 Kolejka 2 25.11.2018 16:30 h AROnet Kazanice - ZUH Andrzej Zadroga_ - _
3 Kolejka 3 02.12.2018 13:00 h MAKRODACH Rumienica I - Fijewo II_ - _
3 Kolejka 3 02.12.2018 13:30 h Fijewo I - LZS DRWĘCA Zielkowo_ - _
3 Kolejka 3 02.12.2018 14:00 h LZS Sampława - MAKRODACH Rumienica II_ - _
3 Kolejka 3 02.12.2018 14:30 h LIDER Wigwałd - AVISTA Łążyn II_ - _
3 Kolejka 3 02.12.2018 15:00 h AVISTA Łążyn I - LIDER Złotowo_ - _
3 Kolejka 3 02.12.2018 15:30 h HURAGAN Byszwałd I - AROnet Kazanice_ - _
3 Kolejka 3 02.12.2018 16:00 h HURAGAN Byszwałd II - OKS Omule_ - _
3 Kolejka 3 02.12.2018 16:30 h ZUH Andrzej Zadroga - WIKTORIA Dylewo_ - _
4 Kolejka 4 09.12.2018 13:00 h WIKTORIA Dylewo - HURAGAN Byszwałd I_ - _
4 Kolejka 4 09.12.2018 13:30 h AROnet Kazanice - HURAGAN Byszwałd II_ - _
4 Kolejka 4 09.12.2018 14:00 h MAKRODACH Rumienica I - LZS DRWĘCA Zielkowo_ - _
4 Kolejka 4 09.12.2018 14:30 h Fijewo I - OKS Omule_ - _
4 Kolejka 4 09.12.2018 15:00 h MAKRODACH Rumienica II - LIDER Wigwałd_ - _
4 Kolejka 4 09.12.2018 15:30 h AVISTA Łążyn I - Fijewo II_ - _
4 Kolejka 4 09.12.2018 16:00 h AVISTA Łążyn II - ZUH Andrzej Zadroga_ - _
4 Kolejka 4 09.12.2018 16:30 h LIDER Złotowo - LZS Sampława_ - _
5 Kolejka 5 16.12.2018 13:00 h WIKTORIA Dylewo - OKS Omule_ - _
5 Kolejka 5 16.12.2018 13:30 h Fijewo I - AROnet Kazanice_ - _
5 Kolejka 5 16.12.2018 14:00 h Fijewo II - LIDER Wigwałd_ - _
5 Kolejka 5 16.12.2018 14:30 h LZS Sampława - LZS DRWĘCA Zielkowo_ - _
5 Kolejka 5 16.12.2018 15:00 h LIDER Złotowo - ZUH Andrzej Zadroga_ - _
5 Kolejka 5 16.12.2018 15:30 h AVISTA Łążyn II - HURAGAN Byszwałd II_ - _
5 Kolejka 5 16.12.2018 16:00 h MAKRODACH Rumienica I - AVISTA Łążyn I_ - _
5 Kolejka 5 16.12.2018 16:30 h MAKRODACH Rumienica II - HURAGAN Byszwałd I_ - _
6 Kolejka 6 23.12.2018 13:00 h AVISTA Łążyn II - HURAGAN Byszwałd I_ - _
6 Kolejka 6 23.12.2018 13:30 h AVISTA Łążyn I - LZS DRWĘCA Zielkowo_ - _
6 Kolejka 6 23.12.2018 14:00 h HURAGAN Byszwałd II - WIKTORIA Dylewo_ - _
6 Kolejka 6 23.12.2018 14:30 h MAKRODACH Rumienica I - Fijewo I_ - _
6 Kolejka 6 23.12.2018 15:00 h ZUH Andrzej Zadroga - MAKRODACH Rumienica II_ - _
6 Kolejka 6 23.12.2018 15:30 h LZS Sampława - Fijewo II_ - _
6 Kolejka 6 23.12.2018 16:00 h OKS Omule - AROnet Kazanice_ - _
6 Kolejka 6 23.12.2018 16:30 h LIDER Wigwałd - LIDER Złotowo_ - _
7 Kolejka 7 30.12.2018 13:00 h HURAGAN Byszwałd II - MAKRODACH Rumienica II_ - _
7 Kolejka 7 30.12.2018 13:30 h LZS Sampława - MAKRODACH Rumienica I_ - _
7 Kolejka 7 30.12.2018 14:00 h HURAGAN Byszwałd I - LIDER Złotowo_ - _
7 Kolejka 7 30.12.2018 14:30 h ZUH Andrzej Zadroga - Fijewo II_ - _
7 Kolejka 7 30.12.2018 15:00 h LIDER Wigwałd - LZS DRWĘCA Zielkowo_ - _
7 Kolejka 7 30.12.2018 15:30 h AVISTA Łążyn I - Fijewo I_ - _
7 Kolejka 7 30.12.2018 16:00 h OKS Omule - AVISTA Łążyn II_ - _
7 Kolejka 7 30.12.2018 16:30 h AROnet Kazanice - WIKTORIA Dylewo_ - _
8 Kolejka 8 06.01.2019 13:00 h AVISTA Łążyn I - LZS Sampława_ - _
8 Kolejka 8 06.01.2019 13:30 h AVISTA Łążyn II - AROnet Kazanice_ - _
8 Kolejka 8 06.01.2019 14:00 h ZUH Andrzej Zadroga - LZS DRWĘCA Zielkowo_ - _
8 Kolejka 8 06.01.2019 14:30 h MAKRODACH Rumienica I - LIDER Wigwałd_ - _
8 Kolejka 8 06.01.2019 15:00 h MAKRODACH Rumienica II - OKS Omule_ - _
8 Kolejka 8 06.01.2019 15:30 h LIDER Złotowo - HURAGAN Byszwałd II_ - _
8 Kolejka 8 06.01.2019 16:00 h Fijewo I - WIKTORIA Dylewo_ - _
8 Kolejka 8 06.01.2019 16:30 h Fijewo II - HURAGAN Byszwałd I_ - _
9 Kolejka 9 13.01.2019 13:00 h HURAGAN Byszwałd I - LZS DRWĘCA Zielkowo_ - _
9 Kolejka 9 13.01.2019 13:30 h OKS Omule - LIDER Złotowo_ - _
9 Kolejka 9 13.01.2019 14:00 h HURAGAN Byszwałd II - Fijewo II_ - _
9 Kolejka 9 13.01.2019 14:30 h LZS Sampława - Fijewo I_ - _
9 Kolejka 9 13.01.2019 15:00 h WIKTORIA Dylewo - AVISTA Łążyn II_ - _
9 Kolejka 9 13.01.2019 15:30 h LIDER Wigwałd - AVISTA Łążyn I_ - _
9 Kolejka 9 13.01.2019 16:00 h AROnet Kazanice - MAKRODACH Rumienica II_ - _
9 Kolejka 9 13.01.2019 16:30 h ZUH Andrzej Zadroga - MAKRODACH Rumienica I_ - _
10 Kolejka 10 20.01.2019 13:00 h HURAGAN Byszwałd II - LZS DRWĘCA Zielkowo_ - _
10 Kolejka 10 20.01.2019 13:30 h MAKRODACH Rumienica II - WIKTORIA Dylewo_ - _
10 Kolejka 10 20.01.2019 14:00 h MAKRODACH Rumienica I - HURAGAN Byszwałd I_ - _
10 Kolejka 10 20.01.2019 14:30 h Fijewo II - OKS Omule_ - _
10 Kolejka 10 20.01.2019 15:00 h Fijewo I - AVISTA Łążyn II_ - _
10 Kolejka 10 20.01.2019 15:30 h AVISTA Łążyn I - ZUH Andrzej Zadroga_ - _
10 Kolejka 10 20.01.2019 16:00 h LZS Sampława - LIDER Wigwałd_ - _
10 Kolejka 10 20.01.2019 16:30 h LIDER Złotowo - AROnet Kazanice_ - _
11 Kolejka 11 27.01.2019 13:00 h LIDER Wigwałd - Fijewo I_ - _
11 Kolejka 11 27.01.2019 13:30 h ZUH Andrzej Zadroga - LZS Sampława_ - _
11 Kolejka 11 27.01.2019 14:00 h AROnet Kazanice - Fijewo II_ - _
11 Kolejka 11 27.01.2019 14:30 h WIKTORIA Dylewo - LIDER Złotowo_ - _
11 Kolejka 11 27.01.2019 15:00 h OKS Omule - LZS DRWĘCA Zielkowo_ - _
11 Kolejka 11 27.01.2019 15:30 h HURAGAN Byszwałd I - AVISTA Łążyn I_ - _
11 Kolejka 11 27.01.2019 16:00 h HURAGAN Byszwałd II - MAKRODACH Rumienica I_ - _
11 Kolejka 11 27.01.2019 16:30 h AVISTA Łążyn II - MAKRODACH Rumienica II_ - _
12 Kolejka 12 03.02.2019 13:00 h AVISTA Łążyn I - HURAGAN Byszwałd II_ - _
12 Kolejka 12 03.02.2019 13:30 h LIDER Złotowo - AVISTA Łążyn II_ - _
12 Kolejka 12 03.02.2019 14:00 h HURAGAN Byszwałd I - LZS Sampława_ - _
12 Kolejka 12 03.02.2019 14:30 h MAKRODACH Rumienica I - OKS Omule_ - _
12 Kolejka 12 03.02.2019 15:00 h Fijewo I - MAKRODACH Rumienica II_ - _
12 Kolejka 12 03.02.2019 15:30 h Fijewo II - WIKTORIA Dylewo_ - _
12 Kolejka 12 03.02.2019 16:00 h LIDER Wigwałd - ZUH Andrzej Zadroga_ - _
12 Kolejka 12 03.02.2019 16:30 h AROnet Kazanice - LZS DRWĘCA Zielkowo_ - _
13 Kolejka 13 10.02.2019 13:00 h ZUH Andrzej Zadroga - Fijewo I_ - _
13 Kolejka 13 10.02.2019 13:30 h HURAGAN Byszwałd I - LIDER Wigwałd_ - _
13 Kolejka 13 10.02.2019 14:00 h AVISTA Łążyn II - Fijewo II_ - _
13 Kolejka 13 10.02.2019 14:30 h HURAGAN Byszwałd II - LZS Sampława_ - _
13 Kolejka 13 10.02.2019 15:00 h OKS Omule - AVISTA Łążyn I_ - _
13 Kolejka 13 10.02.2019 15:30 h WIKTORIA Dylewo - LZS DRWĘCA Zielkowo_ - _
13 Kolejka 13 10.02.2019 16:00 h AROnet Kazanice - MAKRODACH Rumienica I_ - _
13 Kolejka 13 10.02.2019 16:30 h MAKRODACH Rumienica II - LIDER Złotowo_ - _
14 Kolejka 14 17.02.2019 13:00 h MAKRODACH Rumienica I - WIKTORIA Dylewo_ - _
14 Kolejka 14 17.02.2019 13:30 h Fijewo II - MAKRODACH Rumienica II_ - _
14 Kolejka 14 17.02.2019 14:00 h Fijewo I - LIDER Złotowo_ - _
14 Kolejka 14 17.02.2019 14:30 h AVISTA Łążyn I - AROnet Kazanice_ - _
14 Kolejka 14 17.02.2019 15:00 h AVISTA Łążyn II - LZS DRWĘCA Zielkowo_ - _
14 Kolejka 14 17.02.2019 15:30 h LIDER Wigwałd - HURAGAN Byszwałd II_ - _
14 Kolejka 14 17.02.2019 16:00 h ZUH Andrzej Zadroga - HURAGAN Byszwałd I_ - _
14 Kolejka 14 17.02.2019 16:30 h LZS Sampława - OKS Omule_ - _
15 Kolejka 15 24.02.2019 13:00 h LIDER Złotowo - Fijewo II_ - _
15 Kolejka 15 24.02.2019 13:30 h HURAGAN Byszwałd II - ZUH Andrzej Zadroga_ - _
15 Kolejka 15 24.02.2019 14:00 h HURAGAN Byszwałd I - Fijewo I_ - _
15 Kolejka 15 24.02.2019 14:30 h AROnet Kazanice - LZS Sampława_ - _
15 Kolejka 15 24.02.2019 15:00 h WIKTORIA Dylewo - AVISTA Łążyn I_ - _
15 Kolejka 15 24.02.2019 15:30 h AVISTA Łążyn II - MAKRODACH Rumienica I_ - _
15 Kolejka 15 24.02.2019 16:00 h MAKRODACH Rumienica II - LZS DRWĘCA Zielkowo_ - _
15 Kolejka 15 24.02.2019 16:30 h OKS Omule - LIDER Wigwałd_ - _

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol