UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

Wybierz rozgrywki

Terminarz: wszystkie zespoły | Halowy Turniej Piłki Nożnej 2023/2024


KOL Nazwa meczu Data Czas Gospodarze       Goście Wynik
1 Kolejka 1 26.11.2023 14:00 h AVISTA Łążyn - PRĄTNICZANKA Prątnica2 - 2
1 Kolejka 1 26.11.2023 14:30 h SZKŁOMAL Lubawa - Torpeda Rożental 4 - 9
1 Kolejka 1 26.11.2023 15:00 h Ciche Bagna Rożental - Auto-Części Daniel0 - 11
1 Kolejka 1 26.11.2023 15:30 h Meble Jędruś - Dżordan Kazanice3 - 4
1 Kolejka 1 26.11.2023 16:00 h ForFun - PFT Domki5 - 1
1 Kolejka 1 26.11.2023 16:30 h Na Cito - Klik Lubawa3 - 2
2 Kolejka 2 03.12.2023 13:00 h SZKŁOMAL Lubawa - AVISTA Łążyn2 - 0
2 Kolejka 2 03.12.2023 13:30 h Klik Lubawa - ForFun0 - 9
2 Kolejka 2 03.12.2023 14:00 h SZKŁOMAL Lubawa - Auto-Części Daniel1 - 3
2 Kolejka 2 03.12.2023 14:30 h AVISTA Łążyn - Ciche Bagna Rożental7 - 0
2 Kolejka 2 03.12.2023 15:00 h Klik Lubawa - PFT Domki0 - 9
2 Kolejka 2 03.12.2023 15:30 h Ciche Bagna Rożental - PRĄTNICZANKA Prątnica1 - 5
2 Kolejka 2 03.12.2023 16:00 h Torpeda Rożental - Meble Jędruś3 - 2
2 Kolejka 2 03.12.2023 16:30 h PRĄTNICZANKA Prątnica - PFT Domki2 - 3
2 Kolejka 2 03.12.2023 17:00 h Na Cito - Dżordan Kazanice1 - 2
3 Kolejka 3 10.12.2023 13:00 h Auto-Części Daniel - Na Cito8 - 2
3 Kolejka 3 10.12.2023 13:30 h AVISTA Łążyn - Meble Jędruś3 - 0
3 Kolejka 3 10.12.2023 14:00 h Na Cito - Torpeda Rożental 1 - 1
3 Kolejka 3 10.12.2023 14:30 h Meble Jędruś - Auto-Części Daniel1 - 9
3 Kolejka 3 10.12.2023 15:00 h Torpeda Rożental - ForFun1 - 3
3 Kolejka 3 10.12.2023 15:30 h PRĄTNICZANKA Prątnica - Klik Lubawa3 - 0
3 Kolejka 3 10.12.2023 16:00 h ForFun - Dżordan Kazanice6 - 0
3 Kolejka 3 10.12.2023 16:30 h Ciche Bagna Rożental - SZKŁOMAL Lubawa1 - 10
3 Kolejka 3 10.12.2023 17:00 h Dżordan Kazanice - PFT Domki2 - 5
4 Kolejka 4 07.01.2024 12:30 h PFT Domki - Na Cito5 - 2
4 Kolejka 4 07.01.2024 13:00 h PRĄTNICZANKA Prątnica - Dżordan Kazanice0 - 7
4 Kolejka 4 07.01.2024 13:30 h PFT Domki - Torpeda Rożental 5 - 2
4 Kolejka 4 07.01.2024 14:00 h Klik Lubawa - Dżordan Kazanice0 - 5
4 Kolejka 4 07.01.2024 14:30 h SZKŁOMAL Lubawa - PRĄTNICZANKA Prątnica1 - 3
4 Kolejka 4 07.01.2024 15:00 h Auto-Części Daniel - PFT Domki0 - 0
4 Kolejka 4 07.01.2024 15:30 h AVISTA Łążyn - Na Cito3 - 1
4 Kolejka 4 07.01.2024 16:00 h ForFun - Auto-Części Daniel2 - 1
4 Kolejka 4 07.01.2024 16:30 h Meble Jędruś - Ciche Bagna Rożental10 - 1
4 Kolejka 4 07.01.2024 17:00 h AVISTA Łążyn - ForFun1 - 3
4 Kolejka 4 07.01.2024 17:30 h Klik Lubawa - Meble Jędruś6 - 5
5 Kolejka 5 14.01.2024 13:00 h Torpeda Rożental - Klik Lubawa3 - 0
5 Kolejka 5 14.01.2024 13:30 h PFT Domki - AVISTA Łążyn2 - 2
5 Kolejka 5 14.01.2024 14:00 h Dżordan Kazanice - Torpeda Rożental 2 - 2
5 Kolejka 5 14.01.2024 14:30 h Klik Lubawa - Auto-Części Daniel2 - 7
5 Kolejka 5 14.01.2024 15:00 h Na Cito - SZKŁOMAL Lubawa2 - 3
5 Kolejka 5 14.01.2024 15:30 h Meble Jędruś - PRĄTNICZANKA Prątnica2 - 1
5 Kolejka 5 14.01.2024 16:00 h Ciche Bagna Rożental - Na Cito0 - 9
5 Kolejka 5 14.01.2024 16:30 h SZKŁOMAL Lubawa - Meble Jędruś6 - 2
5 Kolejka 5 14.01.2024 17:00 h ForFun - Ciche Bagna Rożental19 - 0
6 Kolejka 6 14.01.2024 12:30 h Ciche Bagna Rożental - PFT Domki2 - 6
6 Kolejka 6 21.01.2024 12:30 h Auto-Części Daniel - AVISTA Łążyn5 - 2
6 Kolejka 6 21.01.2024 13:00 h PRĄTNICZANKA Prątnica - Torpeda Rożental 1 - 1
6 Kolejka 6 21.01.2024 13:30 h Meble Jędruś - Na Cito1 - 3
6 Kolejka 6 21.01.2024 14:00 h Torpeda Rożental - Auto-Części Daniel1 - 4
6 Kolejka 6 21.01.2024 14:30 h Na Cito - PRĄTNICZANKA Prątnica3 - 2
6 Kolejka 6 21.01.2024 15:00 h Auto-Części Daniel - Dżordan Kazanice7 - 1
6 Kolejka 6 21.01.2024 15:30 h Torpeda Rożental - Ciche Bagna Rożental12 - 1
6 Kolejka 6 21.01.2024 16:00 h Dżordan Kazanice - SZKŁOMAL Lubawa3 - 3
6 Kolejka 6 21.01.2024 16:30 h Klik Lubawa - Ciche Bagna Rożental3 - 0
6 Kolejka 6 21.01.2024 17:00 h ForFun - PRĄTNICZANKA Prątnica4 - 3
6 Kolejka 6 21.01.2024 17:30 h AVISTA Łążyn - Klik Lubawa4 - 1
6 Kolejka 6 21.01.2024 18:00 h ForFun - SZKŁOMAL Lubawa2 - 0
7 Kolejka 7 28.01.2024 13:00 h Meble Jędruś - PFT Domki2 - 11
7 Kolejka 7 28.01.2024 13:30 h Ciche Bagna Rożental - Dżordan Kazanice1 - 2
7 Kolejka 7 28.01.2024 14:00 h PFT Domki - SZKŁOMAL Lubawa12 - 2
7 Kolejka 7 28.01.2024 14:30 h ForFun - Meble Jędruś12 - 0
7 Kolejka 7 28.01.2024 15:00 h Klik Lubawa - SZKŁOMAL Lubawa1 - 6
7 Kolejka 7 28.01.2024 15:30 h Dżordan Kazanice - AVISTA Łążyn2 - 2
7 Kolejka 7 28.01.2024 16:00 h ForFun - Na Cito9 - 4
7 Kolejka 7 28.01.2024 16:30 h AVISTA Łążyn - Torpeda Rożental 3 - 1
7 Kolejka 7 28.01.2024 17:00 h PRĄTNICZANKA Prątnica - Auto-Części Daniel1 - 11

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 ForFun 11 33
2 Auto-Części Daniel 11 28
3 PFT Domki 11 26
4 AVISTA Łążyn 11 18
5 Dżordan Kazanice 11 18

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube