UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

 

W piątek 17 marca 2017 w sali sesyjnej Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego odbyło się Statutowe Plenarne Posiedzenie Rady Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS, którego głównym punktem było podsumowanie działalności Zrzeszenia za miniony rok oraz wyróżnienie najlepszych gmin we współzawodnictwie sportowym oraz Klubów LZS województwa Warmińsko-Mazurskiego.

 


W obradach Gminę Lubawa reprezentowali Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa oraz członkowie Rady i Komisji Rewizyjnej WMZ LZS w Olsztynie – Benedykt Czarnecki, Jan Laskowski, Edward Balewski, Łukasz Berent.


Po przywitaniu gości oraz przedstawieniu obszernego sprawozdania z działalności Zrzeszenia za rok 2016 przystąpiono do wręczenia wyróżnień dla najlepszych gmin we współzawodnictwie sportowym.


Gmina Lubawa w Wojewódzkiej Klasyfikacji Najlepszych Gmin oraz Gminnych Zrzeszeń w 2016 zajęła drugie miejsce z dorobkiem 7.660 punktów. Pierwsze miejsce wywalczyli reprezentanci Gminy Iława (7.940 punktów), a trzecią lokatę Gminy Ostróda (6.820 punktów). Pamiątkową statuetkę z rąk Gustawa Marka Brzezina – Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Waldemara Buszana – Dyrektora Departamentu Sportu Urzędu Marszałkowskiego, Zbigniewa Michalaka – Przewodniczącego Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS oraz Jana Zalewskiego – przedstawiciela krajowego Zrzeszenia LZS odebrał Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa.


Fotki: Balewski Edward 

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol