UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Wybierz ligę


Kalendarz - Kalendarz

56 Mecze

1 niedziela, 04.09.2016 12:00 LZS Byszwałd LZS Byszwałd - LZS Byszwałd LZS ORZEŁ Grabowo 1-0thumbs_up.png 
1 niedziela, 04.09.2016 12:00 LZS Fijewo LZS Fijewo - LZS Fijewo LZS TORPEDA Rożental 1-3thumbs_down.png 
1 niedziela, 04.09.2016 14:30 LZS ORZEŁ Mortęgi LZS ORZEŁ Mortęgi - LZS ORZEŁ Mortęgi LZS PRĄTNICZANKA Prątnica 3-7thumbs_down.png 
1 niedziela, 04.09.2016 14:30 LZS Sampława LZS Sampława - LZS Sampława ZUH ANDRZEJ ZADROGA 1-8thumbs_down.png 
2 niedziela, 11.09.2016 10:00 LZS TORPEDA Rożental LZS TORPEDA Rożental - LZS TORPEDA Rożental LZS ORZEŁ Mortęgi 10-2thumbs_up.png 
2 niedziela, 11.09.2016 10:00 LZS Sampława LZS Sampława - LZS Sampława LZS Byszwałd 2-0thumbs_up.png 
2 niedziela, 11.09.2016 12:30 ZUH ANDRZEJ ZADROGA ZUH ANDRZEJ ZADROGA - ZUH ANDRZEJ ZADROGA LZS PRĄTNICZANKA Prątnica 6-3thumbs_up.png 
2 niedziela, 11.09.2016 12:30 LZS ORZEŁ Grabowo LZS ORZEŁ Grabowo - LZS ORZEŁ Grabowo LZS Fijewo 2-8thumbs_down.png 
3 niedziela, 18.09.2016 10:00 LZS Byszwałd LZS Byszwałd - LZS Byszwałd ZUH ANDRZEJ ZADROGA 1-5thumbs_down.png 
3 niedziela, 18.09.2016 10:00 LZS Fijewo LZS Fijewo - LZS Fijewo LZS Sampława 5-4thumbs_up.png 
3 niedziela, 18.09.2016 12:30 LZS ORZEŁ Mortęgi LZS ORZEŁ Mortęgi - LZS ORZEŁ Mortęgi LZS ORZEŁ Grabowo 3-0thumbs_up.png 
3 niedziela, 18.09.2016 12:30 LZS PRĄTNICZANKA Prątnica LZS PRĄTNICZANKA Prątnica - LZS PRĄTNICZANKA Prątnica LZS TORPEDA Rożental 2-1thumbs_up.png 
4 niedziela, 25.09.2016 10:00 ZUH ANDRZEJ ZADROGA ZUH ANDRZEJ ZADROGA - ZUH ANDRZEJ ZADROGA LZS TORPEDA Rożental 2-1thumbs_up.png 
4 niedziela, 25.09.2016 10:00 LZS ORZEŁ Grabowo LZS ORZEŁ Grabowo - LZS ORZEŁ Grabowo LZS PRĄTNICZANKA Prątnica 1-1draw.png 
4 niedziela, 25.09.2016 12:30 LZS Byszwałd LZS Byszwałd - LZS Byszwałd LZS Fijewo 0-1thumbs_down.png 
4 niedziela, 25.09.2016 12:30 LZS Sampława LZS Sampława - LZS Sampława LZS ORZEŁ Mortęgi 6-0thumbs_up.png 
5 niedziela, 02.10.2016 10:00 LZS ORZEŁ Mortęgi LZS ORZEŁ Mortęgi - LZS ORZEŁ Mortęgi LZS Byszwałd 1-0thumbs_up.png 
5 niedziela, 02.10.2016 10:00 LZS PRĄTNICZANKA Prątnica LZS PRĄTNICZANKA Prątnica - LZS PRĄTNICZANKA Prątnica LZS Sampława 2-6thumbs_down.png 
5 niedziela, 02.10.2016 12:30 LZS TORPEDA Rożental LZS TORPEDA Rożental - LZS TORPEDA Rożental LZS ORZEŁ Grabowo 5-0thumbs_up.png 
5 niedziela, 02.10.2016 12:30 LZS Fijewo LZS Fijewo - LZS Fijewo ZUH ANDRZEJ ZADROGA 2-2draw.png 
6 niedziela, 09.10.2016 10:00 ZUH ANDRZEJ ZADROGA ZUH ANDRZEJ ZADROGA - ZUH ANDRZEJ ZADROGA LZS ORZEŁ Grabowo 3-0thumbs_up.png 
6 niedziela, 09.10.2016 10:00 LZS Sampława LZS Sampława - LZS Sampława LZS TORPEDA Rożental 1-3thumbs_down.png 
6 niedziela, 09.10.2016 12:30 LZS Byszwałd LZS Byszwałd - LZS Byszwałd LZS PRĄTNICZANKA Prątnica 3-4thumbs_down.png 
6 niedziela, 09.10.2016 12:30 LZS Fijewo LZS Fijewo - LZS Fijewo LZS ORZEŁ Mortęgi 4-1thumbs_up.png 
7 niedziela, 16.10.2016 12:00 LZS ORZEŁ Mortęgi LZS ORZEŁ Mortęgi - LZS ORZEŁ Mortęgi ZUH ANDRZEJ ZADROGA 1-5thumbs_down.png 
7 niedziela, 16.10.2016 12:00 LZS PRĄTNICZANKA Prątnica LZS PRĄTNICZANKA Prątnica - LZS PRĄTNICZANKA Prątnica LZS Fijewo 0-13thumbs_down.png 
7 niedziela, 16.10.2016 14:30 LZS TORPEDA Rożental LZS TORPEDA Rożental - LZS TORPEDA Rożental LZS Byszwałd 3-4thumbs_down.png 
7 niedziela, 16.10.2016 14:30 LZS ORZEŁ Grabowo LZS ORZEŁ Grabowo - LZS ORZEŁ Grabowo LZS Sampława 5-5draw.png 
8 niedziela, 07.05.2017 12:30 LZS PRĄTNICZANKA Prątnica LZS PRĄTNICZANKA Prątnica - LZS PRĄTNICZANKA Prątnica LZS ORZEŁ Mortęgi 3-0thumbs_up.png 
8 niedziela, 07.05.2017 12:30 ZUH ANDRZEJ ZADROGA ZUH ANDRZEJ ZADROGA - ZUH ANDRZEJ ZADROGA LZS Sampława 3-0thumbs_up.png 
8 niedziela, 07.05.2017 15:00 LZS TORPEDA Rożental LZS TORPEDA Rożental - LZS TORPEDA Rożental LZS Fijewo 3-3draw.png 
8 niedziela, 07.05.2017 15:00 LZS ORZEŁ Grabowo LZS ORZEŁ Grabowo - LZS ORZEŁ Grabowo LZS Byszwałd 2-4thumbs_down.png 
9 niedziela, 14.05.2017 12:30 LZS PRĄTNICZANKA Prątnica LZS PRĄTNICZANKA Prątnica - LZS PRĄTNICZANKA Prątnica ZUH ANDRZEJ ZADROGA 3-3draw.png 
9 niedziela, 14.05.2017 12:30 LZS Fijewo LZS Fijewo - LZS Fijewo LZS ORZEŁ Grabowo 3-3draw.png 
9 niedziela, 14.05.2017 15:00 LZS ORZEŁ Mortęgi LZS ORZEŁ Mortęgi - LZS ORZEŁ Mortęgi LZS TORPEDA Rożental 2-2draw.png 
9 niedziela, 14.05.2017 15:00 LZS Sampława LZS Sampława - LZS Sampława LZS Byszwałd 3-3draw.png 
10 niedziela, 21.05.2017 12:30 LZS TORPEDA Rożental LZS TORPEDA Rożental - LZS TORPEDA Rożental LZS PRĄTNICZANKA Prątnica 3-0thumbs_up.png 
10 niedziela, 21.05.2017 12:30 LZS ORZEŁ Grabowo LZS ORZEŁ Grabowo - LZS ORZEŁ Grabowo LZS ORZEŁ Mortęgi 5-0thumbs_up.png 
10 niedziela, 21.05.2017 15:00 ZUH ANDRZEJ ZADROGA ZUH ANDRZEJ ZADROGA - ZUH ANDRZEJ ZADROGA LZS Byszwałd 3-2thumbs_up.png 
10 niedziela, 21.05.2017 15:00 LZS Sampława LZS Sampława - LZS Sampława LZS Fijewo 1-4thumbs_down.png 
11 niedziela, 28.05.2017 12:30 LZS ORZEŁ Mortęgi LZS ORZEŁ Mortęgi - LZS ORZEŁ Mortęgi LZS Sampława 3-0thumbs_up.png 
11 niedziela, 28.05.2017 12:30 LZS Fijewo LZS Fijewo - LZS Fijewo LZS Byszwałd 4-1thumbs_up.png 
11 niedziela, 28.05.2017 15:00 LZS PRĄTNICZANKA Prątnica LZS PRĄTNICZANKA Prątnica - LZS PRĄTNICZANKA Prątnica LZS ORZEŁ Grabowo 2-3thumbs_down.png 
11 niedziela, 28.05.2017 15:00 LZS TORPEDA Rożental LZS TORPEDA Rożental - LZS TORPEDA Rożental ZUH ANDRZEJ ZADROGA 11-2thumbs_up.png 
12 niedziela, 04.06.2017 11:30 ZUH ANDRZEJ ZADROGA ZUH ANDRZEJ ZADROGA - ZUH ANDRZEJ ZADROGA LZS Fijewo 3-4thumbs_down.png 
12 niedziela, 04.06.2017 12:30 LZS ORZEŁ Grabowo LZS ORZEŁ Grabowo - LZS ORZEŁ Grabowo LZS TORPEDA Rożental 3-1thumbs_up.png 
12 niedziela, 04.06.2017 15:00 LZS ORZEŁ Mortęgi LZS ORZEŁ Mortęgi - LZS ORZEŁ Mortęgi LZS Byszwałd 1-3thumbs_down.png 
12 niedziela, 04.06.2017 15:00 LZS Sampława LZS Sampława - LZS Sampława LZS PRĄTNICZANKA Prątnica 3-0thumbs_up.png 
13 niedziela, 11.06.2017 12:30 LZS PRĄTNICZANKA Prątnica LZS PRĄTNICZANKA Prątnica - LZS PRĄTNICZANKA Prątnica LZS Byszwałd 0-3thumbs_down.png 
13 niedziela, 11.06.2017 15:00 LZS TORPEDA Rożental LZS TORPEDA Rożental - LZS TORPEDA Rożental LZS Sampława 3-1thumbs_up.png 
13 niedziela, 11.06.2017 15:00 LZS ORZEŁ Grabowo LZS ORZEŁ Grabowo - LZS ORZEŁ Grabowo ZUH ANDRZEJ ZADROGA 3-2thumbs_up.png 
14 niedziela, 18.06.2017 11:00 LZS TORPEDA Rożental LZS TORPEDA Rożental - LZS TORPEDA Rożental LZS Byszwałd 0-0draw.png 
14 niedziela, 18.06.2017 12:30 LZS Sampława LZS Sampława - LZS Sampława LZS ORZEŁ Grabowo 5-4thumbs_up.png 
14 niedziela, 18.06.2017 15:00 ZUH ANDRZEJ ZADROGA ZUH ANDRZEJ ZADROGA - ZUH ANDRZEJ ZADROGA LZS ORZEŁ Mortęgi 4-1thumbs_up.png 
14 niedziela, 18.06.2017 15:00 LZS Fijewo LZS Fijewo - LZS Fijewo LZS PRĄTNICZANKA Prątnica 3-0thumbs_up.png 
13 niedziela, 25.06.2017 14:00 LZS ORZEŁ Mortęgi LZS ORZEŁ Mortęgi - LZS ORZEŁ Mortęgi LZS Fijewo 4-6thumbs_down.png 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    lzs lider zotowo    lzs avista    logo jordan