UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Statystyki strony

02010621
Dziś:
Wczoraj:
W tym tygodniu:
W tym miesiącu:
6105
21810
81386
362126

Twoje IP: 54.162.4.139

Wybierz ligę


Kalendarz - Kalendarz

44 Mecze

1 sobota, 20.08.2016 16:00 LZS AVISTA Łążyn LZS AVISTA Łążyn - LZS AVISTA Łążyn KS WICHER Gwiździny 2-8thumbs_down.png 
1 sobota, 20.08.2016 16:00 MLKS OLIMPIA Kisielice MLKS OLIMPIA Kisielice - MLKS OLIMPIA Kisielice GKS LZS Szymbark 3-1thumbs_up.png 
1 sobota, 20.08.2016 16:30 LZS JORDAN Kazanice LZS JORDAN Kazanice - LZS JORDAN Kazanice GKS MEWA Smykowo 2-0thumbs_up.png 
1 niedziela, 21.08.2016 14:00 LZS WARDROM Jamielnik LZS WARDROM Jamielnik - LZS WARDROM Jamielnik GKS ISKRA Smykówko 0-0draw.png 
2 sobota, 27.08.2016 17:00 GKS LZS Szymbark GKS LZS Szymbark - GKS LZS Szymbark LZS JORDAN Kazanice 0-1thumbs_down.png 
2 niedziela, 28.08.2016 14:00 GKS MEWA Smykowo GKS MEWA Smykowo - GKS MEWA Smykowo LZS AVISTA Łążyn 1-8thumbs_down.png 
2 niedziela, 28.08.2016 14:00 LZS WARDROM Jamielnik LZS WARDROM Jamielnik - LZS WARDROM Jamielnik MLKS OLIMPIA Kisielice 3-0thumbs_up.png 
2 niedziela, 28.08.2016 16:00 GKS ISKRA Smykówko GKS ISKRA Smykówko - GKS ISKRA Smykówko KS WICHER Gwiździny 0-6thumbs_down.png 
3 sobota, 03.09.2016 17:00 MLKS OLIMPIA Kisielice MLKS OLIMPIA Kisielice - MLKS OLIMPIA Kisielice GKS ISKRA Smykówko 2-3thumbs_down.png 
3 niedziela, 04.09.2016 14:00 KS WICHER Gwiździny KS WICHER Gwiździny - KS WICHER Gwiździny GKS MEWA Smykowo 6-0thumbs_up.png 
3 niedziela, 04.09.2016 14:00 LZS AVISTA Łążyn LZS AVISTA Łążyn - LZS AVISTA Łążyn GKS LZS Szymbark 5-2thumbs_up.png 
3 niedziela, 04.09.2016 14:00 LZS JORDAN Kazanice LZS JORDAN Kazanice - LZS JORDAN Kazanice LZS WARDROM Jamielnik 2-1thumbs_up.png 
4 sobota, 10.09.2016 17:00 GKS LZS Szymbark GKS LZS Szymbark - GKS LZS Szymbark KS WICHER Gwiździny 0-3thumbs_down.png 
4 sobota, 10.09.2016 17:00 MLKS OLIMPIA Kisielice MLKS OLIMPIA Kisielice - MLKS OLIMPIA Kisielice LZS JORDAN Kazanice 2-0thumbs_up.png 
4 niedziela, 11.09.2016 14:00 GKS ISKRA Smykówko GKS ISKRA Smykówko - GKS ISKRA Smykówko GKS MEWA Smykowo 6-1thumbs_up.png 
4 niedziela, 11.09.2016 14:00 LZS WARDROM Jamielnik LZS WARDROM Jamielnik - LZS WARDROM Jamielnik LZS AVISTA Łążyn 1-2thumbs_down.png 
5 niedziela, 18.09.2016 14:00 GKS MEWA Smykowo GKS MEWA Smykowo - GKS MEWA Smykowo GKS LZS Szymbark 5-0thumbs_up.png 
5 niedziela, 18.09.2016 14:00 KS WICHER Gwiździny KS WICHER Gwiździny - KS WICHER Gwiździny LZS WARDROM Jamielnik 8-0thumbs_up.png 
5 niedziela, 18.09.2016 14:00 LZS AVISTA Łążyn LZS AVISTA Łążyn - LZS AVISTA Łążyn MLKS OLIMPIA Kisielice 1-4thumbs_down.png 
5 niedziela, 18.09.2016 14:00 LZS JORDAN Kazanice LZS JORDAN Kazanice - LZS JORDAN Kazanice GKS ISKRA Smykówko 1-1draw.png 
6 sobota, 24.09.2016 16:00 MLKS OLIMPIA Kisielice MLKS OLIMPIA Kisielice - MLKS OLIMPIA Kisielice KS WICHER Gwiździny 0-1thumbs_down.png 
6 niedziela, 25.09.2016 14:00 GKS ISKRA Smykówko GKS ISKRA Smykówko - GKS ISKRA Smykówko GKS LZS Szymbark 5-2thumbs_up.png 
6 niedziela, 25.09.2016 14:00 LZS JORDAN Kazanice LZS JORDAN Kazanice - LZS JORDAN Kazanice LZS AVISTA Łążyn 2-3thumbs_down.png 
6 niedziela, 25.09.2016 14:00 LZS WARDROM Jamielnik LZS WARDROM Jamielnik - LZS WARDROM Jamielnik GKS MEWA Smykowo 4-0thumbs_up.png 
7 sobota, 01.10.2016 16:00 GKS LZS Szymbark GKS LZS Szymbark - GKS LZS Szymbark LZS WARDROM Jamielnik 1-1draw.png 
7 sobota, 01.10.2016 16:00 KS WICHER Gwiździny KS WICHER Gwiździny - KS WICHER Gwiździny LZS JORDAN Kazanice 4-1thumbs_up.png 
7 niedziela, 02.10.2016 14:00 GKS MEWA Smykowo GKS MEWA Smykowo - GKS MEWA Smykowo MLKS OLIMPIA Kisielice 1-7thumbs_down.png 
7 niedziela, 02.10.2016 14:00 LZS AVISTA Łążyn LZS AVISTA Łążyn - LZS AVISTA Łążyn GKS ISKRA Smykówko 2-1thumbs_up.png 
8 sobota, 08.10.2016 16:00 GKS LZS Szymbark GKS LZS Szymbark - GKS LZS Szymbark MLKS OLIMPIA Kisielice 3-0thumbs_up.png 
8 niedziela, 09.10.2016 14:00 GKS ISKRA Smykówko GKS ISKRA Smykówko - GKS ISKRA Smykówko LZS WARDROM Jamielnik 0-4thumbs_down.png 
8 niedziela, 09.10.2016 14:00 GKS MEWA Smykowo GKS MEWA Smykowo - GKS MEWA Smykowo LZS JORDAN Kazanice 1-3thumbs_down.png 
8 niedziela, 09.10.2016 14:00 KS WICHER Gwiździny KS WICHER Gwiździny - KS WICHER Gwiździny LZS AVISTA Łążyn 3-0thumbs_up.png 
9 sobota, 15.10.2016 15:30 MLKS OLIMPIA Kisielice MLKS OLIMPIA Kisielice - MLKS OLIMPIA Kisielice LZS WARDROM Jamielnik 0-0draw.png 
9 niedziela, 16.10.2016 14:00 KS WICHER Gwiździny KS WICHER Gwiździny - KS WICHER Gwiździny GKS ISKRA Smykówko 3-1thumbs_up.png 
9 niedziela, 16.10.2016 14:00 LZS AVISTA Łążyn LZS AVISTA Łążyn - LZS AVISTA Łążyn GKS MEWA Smykowo 8-0thumbs_up.png 
9 niedziela, 16.10.2016 14:00 LZS JORDAN Kazanice LZS JORDAN Kazanice - LZS JORDAN Kazanice GKS LZS Szymbark 1-0thumbs_up.png 
10 sobota, 22.10.2016 15:00 GKS ISKRA Smykówko GKS ISKRA Smykówko - GKS ISKRA Smykówko MLKS OLIMPIA Kisielice 0-1thumbs_down.png 
10 niedziela, 23.10.2016 14:00 GKS MEWA Smykowo GKS MEWA Smykowo - GKS MEWA Smykowo KS WICHER Gwiździny 1-10thumbs_down.png 
10 niedziela, 23.10.2016 14:00 LZS WARDROM Jamielnik LZS WARDROM Jamielnik - LZS WARDROM Jamielnik LZS JORDAN Kazanice 0-3thumbs_down.png 
10 niedziela, 23.10.2016 15:00 GKS LZS Szymbark GKS LZS Szymbark - GKS LZS Szymbark LZS AVISTA Łążyn 0-0draw.png 
11 sobota, 29.10.2016 15:00 LZS AVISTA Łążyn LZS AVISTA Łążyn - LZS AVISTA Łążyn LZS WARDROM Jamielnik 5-2thumbs_up.png 
11 niedziela, 30.10.2016 14:00 GKS MEWA Smykowo GKS MEWA Smykowo - GKS MEWA Smykowo GKS ISKRA Smykówko 2-7thumbs_down.png 
11 niedziela, 30.10.2016 14:00 KS WICHER Gwiździny KS WICHER Gwiździny - KS WICHER Gwiździny GKS LZS Szymbark 6-1thumbs_up.png 
11 niedziela, 30.10.2016 14:00 LZS JORDAN Kazanice LZS JORDAN Kazanice - LZS JORDAN Kazanice MLKS OLIMPIA Kisielice 3-1thumbs_up.png 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    lzs lider zotowo    lzs avista    logo jordan