UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Koło LZS LIDER Złotowo (data wyborów - 17.12.2015)

Zarząd

1. LICZNERSKI Marcin - Przewodniczący/Gospodarczy

2. DEPCZYŃSKI Piotr - Z-ca Przewodniczącego

3. LICZNERSKI Łukasz - Sekretarz

4. JURKIEWICZ Paweł - Skarbnik

Komisja Rewizyjna

1. BALEWSKI Edward - Przewodniczący

2. LICZNERSKI Jan - Z-ca Przewodniczącego 


Koło LZS AVISTA Łążyn (data wyborów - 22.03.2019 r.)

Zarząd

1. KUCZYŃSKI Karol - Przewodniczący

2. JUNKIER Łukasz - Z-ca Przewodniczącego

3. KRAJEWSKI Miłosz - Z-ca Przewodniczącego

4. RUBALEWSKI Łukasz - Sekretarz

5. BILICKI Sebastian - Skarbnik

6. BILICKI Bartosz - Gospodarczy

Komisja Rewizyjna

1. DEMBOWSKI Rafał - Przewodniczący

2. MARCHELEK Krzysztof - Z-ca Przewodniczącego

3. WIERZBOWSKI Marek - Sekretarz



Koło LZS JORDAN Kazanice (data wyborów - 17.03.2019)

Zarząd

1. LASKOWSKI Piotr - Przewodniczący

2. MODRZEWSKI Bartosz - Z-ca Przewodniczącego

3. GRADUSZEWSKI Łukasz - Z-ca Przewodniczącego

4. LASKOWSKI Rafał - Sekretarz

5. GRZYBOWSKI Tomasz - Skarbnik

6. ŚLIWIŃSKI Szymon - Gospodarczy

Komisja Rewizyjna

1. GAJEWSKI Dawid - Przewodniczący

2. OKONIEWICZ Kamil - Sekretarz

3. GÓRSKI Mateusz - Członek

Koło LZS PRĄTNICZANKA Prątnica (data wyborów - 03.09.2016)

Zarząd

1. EWERTOWSKI Patryk - Przewodniczący

2. GOLDER Mateusz - Z-ca Przewodniczącego

3. DRZEWIŃSKI Sebastian - Sekretarz

4. RYKACZEWSKI Cezary - Skarbnik

5. ZAKRZEWSKI Maksymilian - Gospodarczy

Komisja Rewizyjna

1. EWERTOWSKI Przemysław - Przewodniczący

2. ZELMAŃSKI Szymon - Z-ca Przewodniczącego 

3. EWERTOWSKI Dawid - Sekretarz

Koło LZS Rumienica (data wyborów - 11.05.2018)

Zarząd

1. KRYŻBA Paweł - Przewodniczący

2. SENKOWSKI Mateusz - Z-ca Przewodniczącego

3. WIŚNIEWSKI Dawid - Sekretarz

4. ZIELIŃSKI Dawid - Skarbnik

5. CHORZELEWSKI Cezary - Gospodarczy

Komisja Rewizyjna

1. ROZWADOWSKI Dariusz - Przewodniczący

2. CHYRZYŃSKI Jakub - Sekretarz

3. JÓZEFOWICZ Mateusz - Członek

Koło LZS ORZEŁ Mortęgi (data wyborów - 28.12.2015)

Zarząd

1. GROSANC Andrzej - Przewodniczący

2. ZABŁOTNY Łukasz - Z-ca Przewodniczącego

3. SIEMIŃSKI Dawid - Sekretarz/Skarbnik

4. CYRANKOWSKI Jakub - Gospodarczy

Komisja Rewizyjna

1. JASKULSKI Janusz - Przewodniczący

2. SEWERYN Maciej - Z-ca Przewodniczącego

Koło LZS ORZEŁ Grabowo (data wyborów - 22.03.2017)

Zarząd

1. SURZYN Łukasz - Przewodniczący/Gospodarczy

2. PELC Damian - Z-ca Przewodniczącego

3. GEBAUER Krzysztof - Sekretarz

4. RÓŻAŃSKI Radosław - Skarbnik

Komisja Rewizyjna

1. GROSS Patryk - Przewodniczący

2. ALEKSANDROWICZ Jakub - Z-ca Przewodniczącego

Koło LZS Sampława (data wyborów - 18.12.2015)

Zarząd

1. BANACKI Wojciech - Przewodniczący

2. BANACKI Dariusz - Z-ca Przewodniczącego

3. JABŁOŃSKI Mateusz - Sekretarz

4. RUDNIK Julian - Skarbnik

Komisja Rewizyjna

1. BANACKI Arkadiusz - Przewodniczący

2. MARKOWSKI Adam - Z-ca Przewodniczącego 


Koło LZS Byszwałd (data wyborów - 06.04.2019)

Zarząd

1. LISZEWSKI Jarosław - Przewodniczący

2. BABSKI Kacper - Z-ca Przewodniczącego

3. OKUNIEWSKI Janusz - Sekretarz

4. BOGDAŃSKI Szymon - Skarbnik

5. LISZEWSKI Mariusz - Gospodarczy

Komisja Rewizyjna

1. TOMASZEWSKI Mirosław - Przewodniczący

2. TREDER Elżbieta - Sekretarz

3. MODRZEWSKI Dominik - Członek

Koło LZS TORPEDA Rożental (data wyborów - 05.12.2015)

Zarząd

1. PRUCHNIEWSKI Rafał - Przewodniczący

2. GRAMAN Jakub - Z-ca Przewodniczącego

3. LIEGMAN Łukasz - Sekretarz

4. DZIĄBA Patryk - Skarbnik

5. ZWINIARSKI Marek - Gospodarczy

Komisja Rewizyjna

1. PRUCHNIEWSKI Robert - Przewodniczący

2. MARCINIAK Robert - Z-ca Przewodniczącego 

3. BORKOWSKI Rafał - Sekretarz

Koło LZS FIJEWO (data wyborów - 29.01.2017)

Zarząd

1. SZYMAŃSKI Roman - Przewodniczący

2. GORZKA Patryk - Z-ca Przewodniczącego

3. JAŃCZYK Dawid - Sekretarz

4. OSMAŃSKI Daniel - Skarbnik

5. JAŃCZYK Krzysztof - Gospodarczy

6. MAJEWSKI Dawid - Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna

1. ŁOŻYŃSKI Szymon - Przewodniczący

2. RUDNICKI Karol - Z-ca Przewodniczącego 

3. JAKUBOWSKI Karol - Sekretarz

Koło LZS DRWĘCA Zielkowo (data wyborów - 23.03.2019)

Zarząd

1. WYŻLIC Wojciech - Przewodniczący

2. PORĘBSKI Damian - Z-ca Przewodniczącego

3. SZULC Kamil - Sekretarz

4. DYMKOWSKI Adrian - Skarbnik

5. PIETRZAK Rafał - Gospodarczy

Komisja Rewizyjna

1. DRASZEWSKI Dominik - Przewodniczący

2. BRZOZOWSKI Przemysław - Sekretarz

3. PIETRZAK Maciej - Członek

 

Koło LZS OKS Omule (data wyborów - 05.04.2019)

Zarząd

1. ___________________ - Przewodniczący

2.  ___________________ - Z-ca Przewodniczącego

3. ___________________ - Sekretarz

4. ___________________ - Skarbnik

5. ___________________ - Gospodarczy

Komisja Rewizyjna

1. ___________________ - Przewodniczący

2. ___________________ - Sekretarz

3. ___________________ - Członek

 

DZIAŁALNOŚĆ ZAWIESZONA - LZS ISKRA Szczepankowo, LZS SANTAR Targowisko

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol