UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Skład Rady Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie

Kadencja 2018-2022

Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów GZ LZS w Lubawie

Wybory dnia 21.12.2018 r. 

1. BERENT Łukasz - Przewodniczący

2. CZARNECKI Benedykt - Zastępca Przewodniczącego ds. Organizacyjnych

3. DEKA Marian - Zastępca Przewodniczącego ds. upowszechniania sportu

4. ZIELIŃSKI Piotr - Skarbnik

5. LASKOWSKI Rafał - Sekretarz

6. BIELICKI Marcin - Członek Zarządu

7. GOLDER Tomasz - Członek Zarządu

8. DEKA Teresa - Członek Rady

9. LICZNERSKI Marcin - Członek Rady

10. KUCZYŃSKI Karol - Członek Rady

11. GÓRSKI Waldemar - Członek Rady

12. ZIELIŃSKI Łukasz - Członek Rady

13. RUDNICKI Karol - Członek Rady

14. LISZEWSKI Mariusz - Członek Rady

15. BANACKI Wojciech - Członek Rady

16. ŚLIWIŃSKI Szymon - Członek Rady

17.WYŻLIC Wojciech - Członek Rady

 



Skład Rady Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie

Kadencja 2017-2021

Wybory dnia 02.06.2017 r. 

1. CZARNECKI Benedykt - Przewodniczący

2. BIELICKI Marcin - Zastępca Przewodniczącego 

3. ZIELIŃSKI Piotr - Skarbnik

4. DEKA Teresa - Sekretarz

5. DEKA Marian - Członek Zarządu

6. GOLDER Tomasz - Członek Zarządu

7. KUCZYŃSKI Karol - Członek Zarządu

8. LICZNERSKI Marcin - Członek Rady

9. ŚLIWIŃSKI Szymon - Członek Rady

10. ZIELIŃSKI Łukasz - Członek Rady

11. GÓRSKI Waldemar-  Członek Rady

12. RUDNICKI Karol - Członek Rady

13. LISZEWSKI Mariusz - Członek Rady

14. JURKIEWICZ Wojciech - Członek Rady

15. ZELMA Artur - Członek Rady

16. GRAMAN Jakub - Członek Rady

17. GOLDER Mateusz - Członek Rady




Skład Rady Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie

Kadencja 2013-2017

Wybory dnia 02.02.2013 r. 

1. CZARNECKI Benedykt - Przewodniczący

2. BIELICKI Marcin - V-ce Przewodniczący

3. ZIELIŃSKI Piotr - Skarbnik

4. KRAJEWSKA Joanna - Sekretarz

5. DEKA Marian - Członek Zarządu

6. GOLDER Tomasz - Członek Zarządu

7. KUCZYŃSKI Karol - Członek Zarządu

8. DEKA Teresa - Członek Rady

9. GÓRSKI Waldemar - Członek Rady

10. JASKULSKI Janusz - Członek Rady

11. KOWANDA Adam - Członek Rady

12. KRUSZEWSKI Stanisław - Członek Rady

13. LICZNERSKI Marcin - Członek Rady

14. SENKOWSKI Józef - Członek Rady

15. SURZY Radosław - Członek Rady

16. WIŚNICKI Ireneusz - Członek Rady

17. ZIELIŃSKI Łukasz - Członek Rady 

 

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol