UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

 

We wtorek 28  marca 2017 r. w Hali Gimnazjum w Lubawie, ul. Świętej Barbary 45 odbyła się FINAŁ Mistrzostw Województwa WMZ LZS w Halowej Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych 2017. W zawodach udział wzięło sześć drużyn wyłonionych w drodze eliminacji gminnych, rejonowych oraz półfinału wojewódzkiego – Gimnazjum Lubawa, Gmina Ostróda, Biskupiec, Morąg, Prostki oraz Biała Piska.


Organizatorami FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO byli Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS w Olsztynie, Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie oraz Gimnazjum im. Biskupów Chełmińskich w Lubawie.


Wyniki:

1 Morąg – Biskupiec 2:1

2 Prostki – Ostróda 2:3

3 Lubawa – Biała Piska 2:1

4 Morąg – Ostróda 2:1

5 Biskupiec – Biała Piska 1:2

6 Prostki – Lubawa 1:2

7 Morąg – Biała Piska 0:0

8 Ostróda – Lubawa 1:1

9 Biskupiec – Prostki 2:2

10 Morąg – Lubawa 0:2

11 Biała Piska – Prostki 1:0

12 Ostróda – Biskupiec 2:0

13 Morąg – Prostki 3:1

14 Lubawa – Biskupiec 0:0

15 Biała Piska – Ostróda 3:1


Tabela:

I Gimnazjum Lubawa 11 pkt. 7:3

II Biała Piska 10 pkt. 7:4

III Morąg 10 pkt. 7:5

IV Gmina Ostróda 7 pkt. 8:8

V Biskupiec 2 pkt. 4:8

VI Prostki 1 pkt. 6:11


Najlepszy zawodnik – Martyn POTAŚ – Biała Piska

Najlepszy bramkarz – Adrian KOWALSKI – Gimnazjum Lubawa


Dekoracji i podsumowania zawodów dokonali Benedykt CZARNECKI – Z-ca Przewodniczącego WMZ LZS w Olsztynie oraz Marek JACZUN – sekretarz WMZ LZS w Olsztynie, którzy wręczyli wszystkim zespołom pamiątkowe puchary, dyplomy i kalendarze, zawodnikom z drużyn miejsc I – III medale, najlepszemu zawodnikowi oraz bramkarzowi statuetki.


Mistrzem Województwa została drużyna reprezentującą Gimnazjum Lubawa.


Skład Gimnazjum Lubawa: Adrian KOWALSKI, Radosław GAJEWSKI, Martyn MICHALAK, Marcel KIJEWSKI, Dominik SOSNOWSKI, Jakub GDULA, Kacper SENDLEWSKI, Tobiasz KŁOSOWSKI, Szymon SZYMAŃSKI, Dominik ROGOŻYŃSKI. Opiekunowie Jerzy SENDLEWSKI, Paweł SZEFLER

 

 

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol