UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Wybierz rozgrywki

Terminarz: wszystkie zespoły | III LIGA TENISA STOŁOWEGO 2021/2022


KOL Nazwa meczu Data Czas Gospodarze       Goście Wynik
1 Kolejka 1 29.09.2021 17:00 h KS DEKORGLASS IV Działdowo - KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński6 - 12
1 Kolejka 1 03.10.2021 11:00 h GKS Grunwald - EKS MLEXER II Elbląg7 - 11
1 Kolejka 1 03.10.2021 11:00 h KS WICHER Gwiździny - LZS Lubawa6 - 12
1 Kolejka 1 13.10.2021 16:30 h KS AZS UWM II Olsztyn - UKS TEMPO 25 Olsztyn8 - 10
1 Kolejka 1 05.05.2022 11:00 h MLKS Ostródzianka Ostróda - MUKS PIŁECZKA Pisz6 - 12
2 Kolejka 2 10.10.2021 11:00 h EKS MLEXER II Elbląg - UKS TEMPO 25 Olsztyn12 - 6
2 Kolejka 2 10.10.2021 11:00 h KS DEKORGLASS IV Działdowo - KS AZS UWM II Olsztyn8 - 10
2 Kolejka 2 10.10.2021 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - KS WICHER Gwiździny17 - 1
2 Kolejka 2 10.10.2021 11:00 h GKS Grunwald - MLKS Ostródzianka Ostróda6 - 12
2 Kolejka 2 23.10.2021 16:00 h LZS Lubawa - KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński1 - 17
3 Kolejka 3 16.10.2021 17:00 h KS AZS UWM II Olsztyn - LZS Lubawa12 - 6
3 Kolejka 3 17.10.2021 11:00 h MLKS Ostródzianka Ostróda - EKS MLEXER II Elbląg6 - 12
3 Kolejka 3 17.10.2021 11:00 h KS WICHER Gwiździny - GKS Grunwald12 - 6
3 Kolejka 3 30.10.2021 11:00 h UKS TEMPO 25 Olsztyn - KS DEKORGLASS IV Działdowo10 - 8
3 Kolejka 3 13.11.2021 10:00 h KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński - MUKS PIŁECZKA Pisz13 - 5
4 Kolejka 4 24.10.2021 11:00 h EKS MLEXER II Elbląg - KS DEKORGLASS IV Działdowo15 - 3
4 Kolejka 4 24.10.2021 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - KS AZS UWM II Olsztyn13 - 5
4 Kolejka 4 24.10.2021 11:00 h LZS Lubawa - UKS TEMPO 25 Olsztyn7 - 11
4 Kolejka 4 24.10.2021 11:00 h KS WICHER Gwiździny - MLKS Ostródzianka Ostróda3 - 15
4 Kolejka 4 25.10.2021 18:30 h GKS Grunwald - KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński2 - 16
5 Kolejka 5 09.11.2021 11:00 h KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński - MLKS Ostródzianka Ostróda11 - 7
5 Kolejka 5 13.11.2021 11:00 h UKS TEMPO 25 Olsztyn - MUKS PIŁECZKA Pisz5 - 13
5 Kolejka 5 13.11.2021 17:00 h KS AZS UWM II Olsztyn - GKS Grunwald3 - 15
5 Kolejka 5 14.11.2021 11:00 h KS WICHER Gwiździny - EKS MLEXER II Elbląg3 - 15
5 Kolejka 5 21.11.2021 11:00 h KS DEKORGLASS IV Działdowo - LZS Lubawa12 - 6
6 Kolejka 6 20.11.2021 17:00 h EKS MLEXER II Elbląg - LZS Lubawa17 - 1
6 Kolejka 6 23.11.2021 18:00 h KS WICHER Gwiździny - KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński1 - 17
6 Kolejka 6 28.11.2021 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - KS DEKORGLASS IV Działdowo17 - 1
6 Kolejka 6 28.11.2021 11:00 h GKS Grunwald - UKS TEMPO 25 Olsztyn9 - 9
6 Kolejka 6 28.11.2021 11:00 h KS AZS UWM II Olsztyn - MLKS Ostródzianka Ostróda1 - 17
7 Kolejka 7 04.12.2021 11:00 h UKS TEMPO 25 Olsztyn - MLKS Ostródzianka Ostróda12 - 6
7 Kolejka 7 04.12.2021 17:00 h KS AZS UWM II Olsztyn - KS WICHER Gwiździny12 - 6
7 Kolejka 7 05.12.2021 11:00 h KS DEKORGLASS IV Działdowo - GKS Grunwald13 - 5
7 Kolejka 7 05.12.2021 11:00 h LZS Lubawa - MUKS PIŁECZKA Pisz4 - 14
7 Kolejka 7 09.12.2021 18:30 h KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński - EKS MLEXER II Elbląg12 - 6
8 Kolejka 8 12.12.2021 11:00 h GKS Grunwald - LZS Lubawa13 - 5
8 Kolejka 8 12.12.2021 11:00 h EKS MLEXER II Elbląg - MUKS PIŁECZKA Pisz12 - 6
8 Kolejka 8 12.12.2021 11:00 h UKS TEMPO 25 Olsztyn - KS WICHER Gwiździny14 - 4
8 Kolejka 8 16.12.2021 17:00 h KS AZS UWM II Olsztyn - KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński4 - 14
8 Kolejka 8 22.12.2021 17:00 h MLKS Ostródzianka Ostróda - KS DEKORGLASS IV Działdowo8 - 10
9 Kolejka 9 19.12.2021 11:00 h KS DEKORGLASS IV Działdowo - KS WICHER Gwiździny11 - 7
9 Kolejka 9 19.12.2021 11:00 h LZS Lubawa - MLKS Ostródzianka Ostróda10 - 8
9 Kolejka 9 19.12.2021 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - GKS Grunwald11 - 7
9 Kolejka 9 21.12.2021 17:00 h KS AZS UWM II Olsztyn - EKS MLEXER II Elbląg0 - 18
9 Kolejka 9 21.12.2021 18:00 h KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński - UKS TEMPO 25 Olsztyn13 - 5
10 Kolejka 10 31.01.2022 11:00 h UKS TEMPO 25 Olsztyn - KS AZS UWM II Olsztyn12 - 6
10 Kolejka 10 05.02.2022 11:00 h EKS MLEXER II Elbląg - GKS Grunwald12 - 6
10 Kolejka 10 06.02.2022 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - MLKS Ostródzianka Ostróda16 - 2
10 Kolejka 10 06.02.2022 11:00 h LZS Lubawa - KS WICHER Gwiździny11 - 7
10 Kolejka 10 06.02.2022 11:00 h KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński - KS DEKORGLASS IV Działdowo16 - 2
11 Kolejka 11 13.02.2022 11:00 h UKS TEMPO 25 Olsztyn - EKS MLEXER II Elbląg5 - 13
11 Kolejka 11 13.02.2022 11:00 h KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński - LZS Lubawa14 - 4
11 Kolejka 11 13.02.2022 11:00 h KS WICHER Gwiździny - MUKS PIŁECZKA Pisz7 - 11
11 Kolejka 11 15.02.2022 17:00 h KS AZS UWM II Olsztyn - KS DEKORGLASS IV Działdowo11 - 7
11 Kolejka 11 23.02.2022 11:00 h MLKS Ostródzianka Ostróda - GKS Grunwald9 - 9
12 Kolejka 12 19.02.2022 11:00 h EKS MLEXER II Elbląg - MLKS Ostródzianka Ostróda12 - 6
12 Kolejka 12 20.02.2022 11:00 h GKS Grunwald - KS WICHER Gwiździny15 - 3
12 Kolejka 12 20.02.2022 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński13 - 5
12 Kolejka 12 20.02.2022 11:00 h LZS Lubawa - KS AZS UWM II Olsztyn15 - 3
12 Kolejka 12 20.02.2022 11:00 h KS DEKORGLASS IV Działdowo - UKS TEMPO 25 Olsztyn4 - 14
13 Kolejka 13 26.02.2022 17:00 h KS AZS UWM II Olsztyn - MUKS PIŁECZKA Pisz5 - 13
13 Kolejka 13 27.02.2022 11:00 h KS DEKORGLASS IV Działdowo - EKS MLEXER II Elbląg9 - 9
13 Kolejka 13 27.02.2022 11:00 h KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński - GKS Grunwald15 - 3
13 Kolejka 13 08.05.2022 11:00 h UKS TEMPO 25 Olsztyn - LZS Lubawa10 - 8
13 Kolejka 13 23.05.2022 17:00 h MLKS Ostródzianka Ostróda - KS WICHER Gwiździny12 - 6
14 Kolejka 14 12.03.2022 11:00 h EKS MLEXER II Elbląg - KS WICHER Gwiździny16 - 2
14 Kolejka 14 13.03.2022 11:00 h MLKS Ostródzianka Ostróda - KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński0 - 18
14 Kolejka 14 13.03.2022 11:00 h GKS Grunwald - KS AZS UWM II Olsztyn18 - 0
14 Kolejka 14 13.03.2022 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - UKS TEMPO 25 Olsztyn10 - 8
14 Kolejka 14 02.05.2022 16:00 h LZS Lubawa - KS DEKORGLASS IV Działdowo10 - 8
15 Kolejka 15 27.03.2022 11:00 h LZS Lubawa - EKS MLEXER II Elbląg5 - 13
15 Kolejka 15 27.03.2022 11:00 h KS DEKORGLASS IV Działdowo - MUKS PIŁECZKA Pisz7 - 11
15 Kolejka 15 27.03.2022 11:00 h MLKS Ostródzianka Ostróda - KS AZS UWM II Olsztyn11 - 7
15 Kolejka 15 27.03.2022 11:00 h KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński - KS WICHER Gwiździny18 - 0
15 Kolejka 15 05.04.2022 11:00 h UKS TEMPO 25 Olsztyn - GKS Grunwald5 - 13
16 Kolejka 16 02.04.2022 11:00 h EKS MLEXER II Elbląg - KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński5 - 13
16 Kolejka 16 03.04.2022 11:00 h MLKS Ostródzianka Ostróda - UKS TEMPO 25 Olsztyn0 - 18
16 Kolejka 16 03.04.2022 11:00 h GKS Grunwald - KS DEKORGLASS IV Działdowo9 - 9
16 Kolejka 16 03.04.2022 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - LZS Lubawa14 - 4
16 Kolejka 16 05.04.2022 17:00 h KS WICHER Gwiździny - KS AZS UWM II Olsztyn2 - 16
17 Kolejka 17 10.04.2022 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - EKS MLEXER II Elbląg11 - 7
17 Kolejka 17 10.04.2022 11:00 h LZS Lubawa - GKS Grunwald8 - 10
17 Kolejka 17 10.04.2022 11:00 h KS DEKORGLASS IV Działdowo - MLKS Ostródzianka Ostróda11 - 7
17 Kolejka 17 10.04.2022 11:00 h KS WICHER Gwiździny - UKS TEMPO 25 Olsztyn9 - 9
17 Kolejka 17 10.04.2022 11:00 h KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński - KS AZS UWM II Olsztyn17 - 1
18 Kolejka 18 23.04.2022 11:00 h EKS MLEXER II Elbląg - KS AZS UWM II Olsztyn15 - 3
18 Kolejka 18 24.04.2022 11:00 h UKS TEMPO 25 Olsztyn - KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński4 - 14
18 Kolejka 18 24.04.2022 11:00 h KS WICHER Gwiździny - KS DEKORGLASS IV Działdowo0 - 18
18 Kolejka 18 24.04.2022 11:00 h MLKS Ostródzianka Ostróda - LZS Lubawa0 - 18
18 Kolejka 18 24.04.2022 11:00 h GKS Grunwald - MUKS PIŁECZKA Pisz4 - 14

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube