UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Wybierz rozgrywki

Terminarz: wszystkie zespoły | III LIGA TENISA STOŁOWEGO 2018/2019


KOL Nazwa meczu Data Czas Gospodarze       Goście Wynik
1 Kolejka 1 27.10.2018 16:00 h EKS MLEXER II Elbląg - GZ LZS Lubawa9 - 9
1 Kolejka 1 28.10.2018 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - OSIR Jeziorany9 - 9
1 Kolejka 1 28.10.2018 11:00 h MLKS Ostródzianka Ostróda - MKS MRĄGOWIA Mrągowo13 - 5
2 Kolejka 2 11.11.2018 11:00 h OSIR Jeziorany - EKS MLEXER II Elbląg4 - 14
2 Kolejka 2 11.11.2018 11:00 h MLKS Ostródzianka Ostróda - GZ LZS Lubawa11 - 7
2 Kolejka 2 11.11.2018 11:00 h MKS MRĄGOWIA Mrągowo - MUKS PIŁECZKA Pisz5 - 13
3 Kolejka 3 02.12.2018 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - GZ LZS Lubawa11 - 7
3 Kolejka 3 02.12.2018 11:00 h OSIR Jeziorany - MKS MRĄGOWIA Mrągowo11 - 7
3 Kolejka 3 02.12.2018 11:00 h EKS MLEXER II Elbląg - MLKS Ostródzianka Ostróda9 - 9
4 Kolejka 4 06.01.2019 11:00 h MLKS Ostródzianka Ostróda - MUKS PIŁECZKA Pisz9 - 9
4 Kolejka 4 06.01.2019 11:00 h MKS MRĄGOWIA Mrągowo - EKS MLEXER II Elbląg5 - 13
4 Kolejka 4 06.01.2019 11:00 h GZ LZS Lubawa - OSIR Jeziorany12 - 6
5 Kolejka 5 20.01.2019 11:00 h EKS MLEXER II Elbląg - MUKS PIŁECZKA Pisz5 - 13
5 Kolejka 5 20.01.2019 11:00 h MKS MRĄGOWIA Mrągowo - GZ LZS Lubawa8 - 10
5 Kolejka 5 20.01.2019 11:00 h OSIR Jeziorany - MLKS Ostródzianka Ostróda5 - 13
6 Kolejka 6 10.02.2019 09:30 h GZ LZS Lubawa - EKS MLEXER II Elbląg10 - 8
6 Kolejka 6 10.02.2019 11:00 h OSIR Jeziorany - MUKS PIŁECZKA Pisz3 - 15
6 Kolejka 6 10.02.2019 11:00 h MKS MRĄGOWIA Mrągowo - MLKS Ostródzianka Ostróda9 - 9
7 Kolejka 7 24.02.2019 11:00 h GZ LZS Lubawa - MUKS PIŁECZKA Pisz6 - 12
7 Kolejka 7 24.02.2019 11:00 h MKS MRĄGOWIA Mrągowo - OSIR Jeziorany8 - 10
7 Kolejka 7 24.02.2019 11:00 h MLKS Ostródzianka Ostróda - EKS MLEXER II Elbląg10 - 8
8 Kolejka 8 17.03.2019 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - MLKS Ostródzianka Ostróda11 - 7
8 Kolejka 8 17.03.2019 11:00 h EKS MLEXER II Elbląg - MKS MRĄGOWIA Mrągowo16 - 2
8 Kolejka 8 17.03.2019 11:00 h OSIR Jeziorany - GZ LZS Lubawa7 - 11
9 Kolejka 9 31.03.2019 11:00 h EKS MLEXER II Elbląg - OSIR Jeziorany_ - _
9 Kolejka 9 31.03.2019 11:00 h GZ LZS Lubawa - MLKS Ostródzianka Ostróda7 - 11
9 Kolejka 9 31.03.2019 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - MKS MRĄGOWIA Mrągowo_ - _
10 Kolejka 10 14.04.2019 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - EKS MLEXER II Elbląg_ - _
10 Kolejka 10 14.04.2019 11:00 h GZ LZS Lubawa - MKS MRĄGOWIA Mrągowo14 - 4
10 Kolejka 10 14.04.2019 11:00 h MLKS Ostródzianka Ostróda - OSIR Jeziorany12 - 6

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol