UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

 

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza na najbliższe zawody sportowe:


Sobota, 15.12.2018 r. - HALA SPORTOWA W ZŁOTOWIE
* III Edycja Mikołajkowego Otwartego Turnieju Piłki Nożnej Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa - Start zawodów godzina 16:00. W turnieju udział weźmie 6 zespołów - LIDER Złotowo, Byszwałd, Tuszewo, Czerlin, Łążyn oraz Burza Tylice.


Niedziela, 16.12.2018 r. – HALA SPORTOWA W ZŁOTOWIE
* XV Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa

13:00 WIKTORIA Dylewo - OKS Omule 3:3
Bramki: Sebastian Skolimowski (2', 18'), Zbigniew Kosek (8') - Sylwester Dzik (2'), Przemysław Ewertowski (4'), Patryk Ewertowski (19') 

13:30 Fijewo I - AROnet Kazanice 6:3
Bramki: Karol Jakubowski (1', 10'), Daniel Osmański (7'), Patryk Gorzka (9'), Radosław Gajewski (11', 24') - Dawid Goliszewski (13'), Przemysław Gerka (22'), Dawid Gajewski (23')

14:00 Fijewo II - LIDER Wigwałd 10:3 
Bramki: Łukasz Mazurek (7', 8', 18'), Mariusz Szczepański (9'), Dawid Jańczyk (10', 15', 21'), Martyn Michalak (12', 23', 24') - Sebastian Rudowski (2'), Przemysław Piórkowski (16'), Marcin Suszyński (19')

14:30 LZS Sampława - LZS DRWĘCA Zielkowo 3:5
Bramki: Szymon Lasikowski (18'), Krzysztof Kozłowski (19', 20') - Wojciech Wyżlic (1', 2', 24'), Marcin Szulc (9' 11')

15:00 LIDER Złotowo - ZUH ANDRZEJ Zadroga 12:5
Bramki: Cezary Sadowski (1', 2', 8', 10', 19', 21'), Dawid Dąbrowski (6', 13'), Artur Zelma (12'), Adrian Jakubowski (14'), Mateusz Żmijewski (21'), bramka samobójcza (4') - Filip Januszewski (7'), Marcin Januszewski (9', 17'), Bartłomiej Ostrowski (15'), Wojciech Karczewski (20')

15:30 AVISTA Łążyn II - HURAGAN Byszwałd II 4:5
Bramki: Kacper Pomoryn (2', 6'), Paweł Jagielski (3'), Szymon Zelmański (10') - Mateusz Zalewski (3', 18', 19'), Damian Goliszewski (16'), Kacper Ryfka (21')

16:00 MAKRODACH Rumienica I - AVISTA Łążyn I 3:5
Bramki: Szymon Wroński (14', 22'), Paweł Kryżba (19') - Łukasz Junkier (4', 23'), Patryk Kempkowski (8'), Bartosz Bilicki (18'), Jakub Baczewski (21')

16:30 MAKRODACH Rumienica II - HURAGAN Byszwałd I 2:10
Bramki: Damian Pankowski (6'), Sylwester Rynkowski (20') - Szymon Bogdański (1', 17', 18'), Jakub Sadowski (2'), Damian Wyżlic (5'), Damian Jarzyna (13', 15'), Janusz Okuniewski (16', 20'), Grzegorz Okuniewski (17')


Serdecznie zapraszamy.

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol