UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W niedzielę 09 grudnia 2018 w Hali Sportowej w Złotowie rozegrano IV kolejkę XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.


W ligowej tabeli na czele ARonet Kazanice, który pokonał HURAGAN Byszwałd II 6:2. Podziałem punktów zakończyły się spotkania WIKTORII Dylewo z HURAGANEM Byszwałd I, Fijewa I z OKS Omule oraz AVISTY Łążyn I z Fijewo II.

 

Wyniki IV kolejki

13:00 WIKTORIA Dylewo - HURAGAN Byszwałd I 6:6 (2:1)
Bramki: Marcin Ławnicki (6'), Krystian Kołakowski (12', 13', 15'), Eryk Kosek (14'), Szymon Longosz (16') - Szymon Bogdański (4', 19', 20'), Damian Jarzyna (16'), Damian Wyżlic (17', 23')

13:30 AROnet Kazanice - HURAGAN Byszwałd II 6:2 (3:2)
Bramki: Przemysław Gerka (1’, 13’), Dawid Goliszewski (3’), Dawid Gajewski (10’), Piotr Rykaczewski (14’), Filip Owczarek (21’) – Maciej Tarnowski (4’), Maciej Borkowski (6’)

14:00 MAKRODACH Rumienica I - DRWĘCA Zielkowo 17:2 (7:0)
Bramki: Szymon Wroński (1', 2', 2', 13', 19', 20', 20'), Paweł Kryżba (5', 14', 14'), Bartosz Olszewski (6', 12'), Cezary Chorzelewski (8'), Igor Szczepański (14', 16', 23'), Paweł Bieniaszewski (20') - Paweł Grochowski (15'), Marcin Szulc (18')

14:30 Fijewo I - OKS Omule 3:3 (2:1)
Bramki: Karol Jakubowski (3'), Patryk Gorzka (10'), Paweł Gerka (17') - Sylwester Dzik (7', 13', 22')

15:00 MAKRODACH Rumienica II - LIDER Wigwałd 9:5 (4:0)
Bramki: Szymon Wielgosiński (1', 5', 9', 22', 23'), Damian Pankowski (12', 19', 24'), Adam Dybich (21') - Marcin Suszyński (13', 20'), Tomasz Obremski (18', 19'), Sebastian Rudowski (23')

15:30 AVISTA Łążyn I - Fijewo II 3:3 (3:1)
Bramki: Łukasz Junkier (2'), Maksymilian Zakrzewski (6'), Miłosz Krajewski (9') - Szymon Wardowski (1'), Łukasz Mazurek (14'), Dawid Jańczyk (16')

16:00 AVISTA Łążyn II - ZUH ANDRZEJ Zadroga 8:1 (4:0)
Bramki: Rafał Dembowski (2'), Kacper Pomoryn (5', 14', 17'), Szymon Zelmański (10'), Paweł Jagielski (12', 22'), Kacper Karczewski (16') - Jakub Borkowski (18')

16:30 LIDER Złotowo - LZS Sampława 15:1 (6:1)
Bramki: Dominik Kempkowski (2', 19'), Artur Zelma (5', 6'), Mateusz Żmijewski (8'), Dawid Dąbrowski (10', 12', 19'), Łukasz Licznerski (16', 18', 20', 21', 21', 23'), Adrian Jakubowski (22') - Szymon Lasikowski (1')

 

 

Tabela rozgrywek

I AROnet Kazanice 12 pkt. bramki 39:11

II WIKTORIA Dylewo 10 pkt. bramki 34:10

III Fijewo I 10 pkt. bramki 29:11

IV AVISTA Łążyn I 10 pkt. bramki 26:10

V OKS Omule 10 pkt. bramki 21:11

VI LIDER Złotowo 9 pkt. bramki 29:10

VII MAKRODACH Rumienica I 9 pkt. bramki 35:17

VIII AVISTA Łążyn II 7 pkt. bramki 28:15

IX HURAGAN Byszwałd I 4 pkt. bramki 19:20

X Fijewo II 4 pkt. bramki 12:20

XI LZS Sampława 4 pkt. bramki 10:27

XII MAKRODACH Rumienica II 3 pkt. bramki 19:32

XIII HURAGAN Byszwałd II 0 pkt. bramki 8:25

XIV ZUH ANDRZEJ Zadroga 0 pkt. bramki 11:30

XV DRWĘCA Zielkowo 0 pkt. bramki 11:34

XVI LIDER Wigwałd 0 pkt. bramki 10:58


Klasyfikacja najlepszego strzelca

I Szymon Wroński – MAKRODACH Rumienica I – 19 bramek

II Kacper Pomoryn – AVISTA Łążyn II – 12 bramek

III Łukasz Junkier – AVISTA Łążyn I – 9 bramek

III Marcin Ławnicki – WIKTORIA Dylewo – 9 bramek

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol