UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

 

W niedzielę 23 grudnia 2018 w Hali Sportowej w Złotowie rozegrano VI kolejkę XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.


Dotychczasowy lider tabeli Fijewo I zremisował 4:4 z MAKRODACHEM Rumienica I i spadł na V pozycję. Na czele AVISTA Łążyn I przed LIDEREM Złotowo oraz AROnet Kazanice.

 

Wyniki VI kolejki


AVISTA Łążyn II - HURAGAN Byszwałd I 7:6 (2:5)

Bramki: Kacper Pomoryn (3'), Szymon Zelmański (11', 15', 17', 21', 22'), Karol Kuczyński (21') - Szymon Bogdański (1'), Jakub Sadowski (2', 8'), Grzegorz Okuniewski (5', 6'), Damian Jarzyna (14')


AVISTA Łążyn I - DRWĘCA Zielkowo 6:4 (4:2)

Bramki: Patryk Kempkowski (1'), Bartosz Bilicki (4'), Maksymilian Zakrzewski (8'), Łukasz Junkier (13', 20'), bramka samobójcza (8') - Marcin Szulc (3', 17', 23'), Wojciech Wyżlic (4')


HURAGAN Byszwałd II - WIKTORIA Dylewo 1:9 (0:3)

Bramki: Maciej Tarnowski (16') - Sebastian Skolimowski (3'), Eryk Kosek (4', 14', 17'), Krystian Kołakowski (12', 13', 21'), Marcin Ławnicki (15'), Andrzej Kosek (18')


MAKRODACH Rumienica I - Fijewo I 4:4 (0:1)

Bramki: Paweł Senkowski (18', 23'), Paweł Kryżba (20'), Szymon Wroński (21') - Daniel Osmański (6'), Patryk Gorzka (14'), Karol Jakubowski (15'), Radosław Gajewski (19')


ZUH ANDRZEJ Zadroga - MAKRODACH Rumienica II 6:2 (3:1)

Bramki: Marcin Januszewski (5'), Cezary Zakrzewski (9'), Robert Marciniak (12'), Filip Januszewski (13'), Jakub Borkowski (15', 17') - Szymon Wielgosiński (2'), Adam Dybich (21')


LZS Sampława - Fijewo II 5:1 (1:1)

Bramki: Szymon Lasikowski (3', 13'), Krzysztof Kozłowski (22'), Wojciech Banacki (23'), Wojciech Jurkiewicz (24') - Dawid Jańczyk (5')


OKS Omule - AROnet Kazanice 3:7 (1:3)

Bramki: Sylwester Dzik (7', 17', 24') - Piotr Rykaczewski (11'), Filip Owczarek (12', 12', 18'), Marcin Frankiewicz (16'), Dawid Gajewski (21'), Kamil Okoniewicz (23')


LIDER Wigwałd - LIDER Złotowo 1:23 (1:8)

Bramki: Sebastian Rudowski (8') - Mateusz Żmijewski (1', 3', 14', 20', 24'), Łukasz Licznerski (3', 9', 15', 16', 16', 17', 17', 18', 22'), Artur Zelma (7', 14'), Adrian Jakubowski (9', 13', 13', 14', 21'), Marcin Licznerski (10', 11')


Tabela rozgrywek

I AVISTA Łążyn I 16 pkt. bramki 37:17

II LIDER Złotowo 15 pkt. bramki 64:16

III AROnet Kazanice 15 pkt. bramki 49:20

IV WIKTORIA Dylewo 14 pkt. bramki 46:14

V Fijewo I 14 pkt. bramki 39:18

VI OKS Omule 11 pkt. bramki 27:21

VII MAKRODACH Rumienica I 10 pkt. bramki 42:26

VIII AVISTA Łążyn II 10 pkt. bramki 39:26

IX HURAGAN Byszwałd I 7 pkt. bramki 35:29

X Fijewo II 7 pkt. bramki 23:28

XI LZS Sampława 7 pkt. bramki 18:33

XII ZUH ANDRZEJ Zadroga 3 pkt. bramki 22:44

XIII DRWĘCA Zielkowo 3 pkt. bramki 20:43

XIV HURAGAN Byszwałd II 3 pkt. bramki 14:38

XV MAKRODACH Rumienica II 3 pkt. bramki 23:48

XVI LIDER Wigwałd 0 pkt. bramki 14:91


Klasyfikacja najlepszego strzelca

I Szymon Wroński – MAKRODACH Rumienica I – 22 bramki

II Łukasz Licznerski – LIDER Złotowo – 16 bramek

III Kacper Pomoryn – AVISTA Łążyn II – 15 bramek

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol