UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

 

W niedzielę 02 grudnia 2018 w Hali Sportowej w Złotowie rozegrano III kolejkę XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.


Po III kolejkach z kompletem punktów pozostało pięć ekip. Pierwszej porażki doznali obrońcy tytułu – zawodnicy LIDERA Złotowo, którzy po emocjonującym meczu przegrali z AVISTĄ Łążyn I 4:2.


Wyniki III kolejki

13:00 MAKRODACH Rumienica I - Fijewo II 5:4 (4:1)

Bramki: Szymon Wroński (1', 5', 11'), Paweł Kryżba (9'), Paweł Bieniaszewski (16') - Łukasz Zakrzewski (4'), Łukasz Mazurek (19'), Martyn Michalak (22', 24')

13:30 Fijewo I - LZS DRWĘCA Zielkowo 8:5 (6:1)

Bramki: Paweł Gerka (2'), Daniel Karczewski (3'), Daniel Osmański (5'), Radosław Gajewski (8', 9', 21', 22'), Tymoteusz Rudszewski (12') - Wojciech Wyżlic (11', 14', 20'), Maciej Pietrzak (19'), Przemysław Brzozowski (24')

14:00 LZS Sampława - MAKRODACH Rumienica II 4:2 (3:0)

Bramki: Szymon Lasikowski (3', 7'), Krzysztof Kozłowski (4'), Patryk Zdrojewski (17') - Jakub Chyrzyński (18'), Sylwester Kasprowicz (24')

14:30 LIDER Wigwałd - AVISTA Łążyn II 3:13 (2:7)

Bramki: Tomasz Obremski (4', 22'), Marcin Suszyński (12') - Kacper Karczewski (1', 9', 19', 21'), Rafał Dembowski (2', 9'), Kacper Pomoryn (2', 6', 8', 14', 15', 23'), Paweł Szczypski (20')

15:00 AVISTA Łążyn I - LIDER Złotowo 4:2 (1:0)

Bramki: Patryk Kempkowski (1', 13', 16'), Maksymilian Zakrzewski (24') - Cezary Sadowski (17'), Dawid Dąbrowski (18')

15:30 HURAGAN Byszwałd I - AROnet Kazanice 5:6 (3:2)

Bramki: Szymon Bogdański (5', 13'), Jakub Sadowski (7'), Grzegorz Okuniewski (11'), Karol Dmochewicz (20') - Filip Owczarek (2'), Marcin Frankiewicz (6', 17'), Piotr Rykaczewski (14', 14'), Maciej Jurkiewicz (22')

16:00 HURAGAN Byszwałd II - OKS Omule 3:4 (1:2)

Bramki: Maciej Borkowski (10'), Mateusz Zalewski (13', 14') - Patryk Ewertowski (3'), Adrian Jabłoński (11', 18'), Sylwester Dzik (20')

16:30 ZUH ANDRZEJ Zadroga - WIKTORIA Dylewo 3:6 (1:1)

Bramki: Filip Januszewski (10'), Cezary Zakrzewski (17'), Jakub Borkowski (19') - Marcin Ławnicki (3', 22'), Krystian Kołakowski (13', 16', 20'), Zbigniew Kosek (24')

Tabela rozgrywek

I AROnet Kazanice 9 pkt. bramki 33:9

II WIKTORIA Dylewo 9 pkt. bramki 28:4

III Fijewo I 9 pkt. bramki 26:8

IV AVISTA Łążyn I 9 pkt. bramki 23:7

V OKS Omule 9 pkt. bramki 18:8

VI LIDER Złotowo 6 pkt. bramki 14:9

VII MAKRODACH Rumienica I 6 pkt. bramki 18:15

VIII AVISTA Łążyn II 4 pkt. bramki 20:14

IX LZS Sampława 4 pkt. bramki 9:12

X HURAGAN Byszwałd I 3 pkt. bramki 13:14

XI Fijewo II 3 pkt. bramki 9:17

XII DRWĘCA Zielkowo 0 pkt. bramki 9:17

XIII ZUH ANDRZEJ Zadroga 0 pkt. bramki 10:22

XIV HURAGAN Byszwałd II 0 pkt. bramki 6:19

XV MAKRODACH Rumienica II 0 pkt. bramki 10:27

XVI LIDER Wigwałd 0 pkt. bramki 5:49


Klasyfikacja najlepszego strzelca

I Szymon Wroński – MAKRODACH Rumienica I – 12 bramek

II Kacper Pomoryn – AVISTA Łążyn II – 9 bramek

III Łukasz Junkier – AVISTA Łążyn I – 8 bramek

III Marcin Ławnicki – WIKTORIA Dylewo – 8 bramek

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol