UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

Wybierz rozgrywki

Terminarz: UKS ORZEŁ Ulnowo | A - klasa 2022/2023


KOL Nazwa meczu Data Czas Gospodarze       Goście Wynik  
1 Kolejka 1 13.08.2022 16:00 h GKS VEL Dąbrówno - UKS ORZEŁ Ulnowo3 - 1 Przegrana
2 Kolejka 2 20.08.2022 16:00 h UKS ORZEŁ Ulnowo - KS Mroczno2 - 3 Przegrana
3 Kolejka 3 28.08.2022 14:00 h UKS ŻAK Jamielnik - UKS ORZEŁ Ulnowo4 - 2 Przegrana
4 Kolejka 4 03.09.2022 16:00 h UKS ORZEŁ Ulnowo - UKS Mały Jeziorak Iława3 - 1 Wygrana
5 Kolejka 5 10.09.2022 16:00 h KS Gmina Kozłowo - UKS ORZEŁ Ulnowo4 - 3 Przegrana
6 Kolejka 6 17.09.2022 16:00 h UKS ORZEŁ Ulnowo - GKS GRUNWALD Gierzwałd3 - 0 Wygrana
7 Kolejka 7 25.09.2022 14:00 h LZS OHI Frednowy - UKS ORZEŁ Ulnowo6 - 4 Przegrana
8 Kolejka 8 01.10.2022 15:30 h UKS ORZEŁ Ulnowo - LKS WEL Lidzbark Welski0 - 2 Przegrana
9 Kolejka 9 08.10.2022 15:30 h LZS OSA Ząbrowo - UKS ORZEŁ Ulnowo1 - 2 Wygrana
10 Kolejka 10 15.10.2022 15:00 h LZS AVISTA Łążyn - UKS ORZEŁ Ulnowo10 - 2 Przegrana
11 Kolejka 11 22.10.2022 15:00 h UKS ORZEŁ Ulnowo - LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny2 - 1 Wygrana
12 Kolejka 12 29.10.2022 14:30 h MKS Działdowo - UKS ORZEŁ Ulnowo5 - 0 Przegrana
13 Kolejka 13 05.11.2022 13:00 h UKS ORZEŁ Ulnowo - LZS JORDAN Kazanice4 - 1 Wygrana
14 Kolejka 14 25.03.2023 15:30 h UKS ORZEŁ Ulnowo - GKS VEL Dąbrówno2 - 0 Wygrana
15 Kolejka 15 01.04.2023 16:30 h KS Mroczno - UKS ORZEŁ Ulnowo2 - 2 Remis
16 Kolejka 16 08.04.2023 16:00 h UKS ORZEŁ Ulnowo - UKS ŻAK Jamielnik0 - 4 Przegrana
17 Kolejka 17 16.04.2023 17:00 h UKS Mały Jeziorak Iława - UKS ORZEŁ Ulnowo4 - 2 Przegrana
18 Kolejka 18 22.04.2023 16:00 h UKS ORZEŁ Ulnowo - KS Gmina Kozłowo2 - 1 Wygrana
19 Kolejka 19 30.04.2023 15:30 h GKS GRUNWALD Gierzwałd - UKS ORZEŁ Ulnowo3 - 1 Przegrana
20 Kolejka 20 06.05.2023 16:00 h UKS ORZEŁ Ulnowo - LZS OHI Frednowy0 - 6 Przegrana
21 Kolejka 21 13.05.2023 16:00 h LKS WEL Lidzbark Welski - UKS ORZEŁ Ulnowo3 - 2 Przegrana
22 Kolejka 22 20.05.2023 16:00 h UKS ORZEŁ Ulnowo - LZS OSA Ząbrowo1 - 0 Wygrana
23 Kolejka 23 27.05.2023 16:00 h UKS ORZEŁ Ulnowo - LZS AVISTA Łążyn0 - 2 Przegrana
24 Kolejka 24 04.06.2023 14:00 h LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny - UKS ORZEŁ Ulnowo6 - 0 Przegrana
25 Kolejka 25 10.06.2023 16:00 h UKS ORZEŁ Ulnowo - MKS Działdowo1 - 3 Przegrana
26 Kolejka 26 18.06.2023 16:00 h LZS JORDAN Kazanice - UKS ORZEŁ Ulnowo3 - 2 Przegrana

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 ForFun 11 33
2 Auto-Części Daniel 11 28
3 PFT Domki 11 26
4 AVISTA Łążyn 11 18
5 Dżordan Kazanice 11 18

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube