UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Wybierz rozgrywki

Terminarz: LKS Płomień Turznica | B - Klasa 2009/2010


KOL Nazwa meczu Data Czas Gospodarze       Goście Wynik  
1 Kolejka 1 23.08.2009 14:00 h LKS Płomień Turznica - GKS MEWA Smykowo0 - 0 Remis
2 Kolejka 2 30.08.2009 14:00 h LZS TESSA Tuszewo - LKS Płomień Turznica3 - 0 Przegrana
4 Kolejka 4 09.09.2009 17:00 h LZS AVISTA Łążyn - LKS Płomień Turznica0 - 2 Wygrana
5 Kolejka 5 13.09.2009 14:00 h LKS Płomień Turznica - LZS IKADER Redaki1 - 2 Przegrana
6 Kolejka 6 20.09.2009 14:00 h LKS Płomień Turznica - LZS LIDER Złotowo1 - 2 Przegrana
7 Kolejka 7 27.09.2009 14:00 h KS Tyrowo - LKS Płomień Turznica2 - 0 Przegrana
8 Kolejka 8 04.10.2009 14:00 h LKS Płomień Turznica - LZS JORDAN Kazanice0 - 2 Przegrana
9 Kolejka 9 11.10.2009 14:00 h KS WICHER Gwiździny - LKS Płomień Turznica5 - 0 Przegrana
10 Kolejka 10 18.10.2009 14:00 h LKS Płomień Turznica - GSKF ORISTO Montowo4 - 2 Wygrana
11 Kolejka 11 25.10.2009 14:00 h UKS ŻAK Jamielnik - LKS Płomień Turznica1 - 1 Remis
12 Kolejka 12 31.10.2009 14:00 h LKS Płomień Turznica - KS Gmina Kozłowo1 - 2 Przegrana
13 Kolejka 13 08.11.2009 14:00 h LZS TORPEDA Rożental - LKS Płomień Turznica0 - 6 Wygrana
14 Kolejka 14 28.03.2010 14:00 h GKS MEWA Smykowo - LKS Płomień Turznica0 - 11 Wygrana
15 Kolejka 15 03.04.2010 14:00 h LKS Płomień Turznica - LZS TESSA Tuszewo2 - 4 Przegrana
17 Kolejka 17 03.06.2010 17:00 h LKS Płomień Turznica - LZS AVISTA Łążyn4 - 0 Wygrana
18 Kolejka 18 25.04.2010 14:00 h LZS IKADER Redaki - LKS Płomień Turznica3 - 2 Przegrana
19 Kolejka 19 02.05.2010 11:00 h LZS LIDER Złotowo - LKS Płomień Turznica3 - 2 Przegrana
20 Kolejka 20 09.05.2010 14:00 h LKS Płomień Turznica - KS Tyrowo2 - 1 Wygrana
21 Kolejka 21 16.05.2010 14:00 h LZS JORDAN Kazanice - LKS Płomień Turznica5 - 1 Przegrana
22 Kolejka 22 23.05.2010 14:00 h LKS Płomień Turznica - KS WICHER Gwiździny5 - 0 Wygrana
23 Kolejka 23 30.05.2010 14:00 h GSKF ORISTO Montowo - LKS Płomień Turznica1 - 3 Wygrana
24 Kolejka 24 06.06.2010 14:00 h LKS Płomień Turznica - UKS ŻAK Jamielnik4 - 1 Wygrana
25 Kolejka 25 13.06.2010 16:00 h KS Gmina Kozłowo - LKS Płomień Turznica1 - 1 Remis
26 Kolejka 26 20.06.2010 16:00 h LKS Płomień Turznica - LZS TORPEDA Rożental3 - 0 Wygrana

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol