UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

Wybierz rozgrywki

Terminarz: LKS UNIA Susz | Klasa okręgowa junior 2009/2010


KOL Nazwa meczu Data Czas Gospodarze       Goście Wynik  
1 Kolejka 1 30.08.2009 12:00 h GKS KORMORAN Ruszkowo - LKS UNIA Susz3 - 0 Przegrana
2 Kolejka 2 02.09.2009 17:00 h LKS UNIA Susz - LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny4 - 2 Wygrana
3 Kolejka 3 06.09.2009 14:00 h KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie - LKS UNIA Susz8 - 1 Przegrana
4 Kolejka 4 09.09.2009 17:00 h LKS UNIA Susz - KS ISKRA Narzym0 - 2 Przegrana
5 Kolejka 5 12.09.2009 12:00 h GSZS Rybno - LKS UNIA Susz2 - 3 Wygrana
6 Kolejka 6 20.09.2009 11:00 h LKS UNIA Susz - LZS TESSA Tuszewo0 - 2 Przegrana
7 Kolejka 7 22.09.2009 17:00 h GKS VEL Dąbrówno - LKS UNIA Susz1 - 3 Wygrana
9 Kolejka 9 30.09.2009 16:00 h LKS UNIA Susz - GKS Wikielec6 - 1 Wygrana
10 Kolejka 10 03.10.2009 12:00 h GMINA Kozłowo - LKS UNIA Susz2 - 5 Wygrana
11 Kolejka 11 11.10.2009 11:00 h LKS UNIA Susz - LZS OSA Ząbrowo1 - 1 Remis
13 Kolejka 13 25.10.2009 11:00 h LKS UNIA Susz - LZS ZAMEK Szymbark4 - 1 Wygrana
14 Kolejka 14 31.10.2009 14:00 h GKS OSSA Biskupiec - LKS UNIA Susz1 - 3 Wygrana
15 Kolejka 15 08.11.2009 11:00 h LKS UNIA Susz - MKS OLIMPIA Kisielice2 - 5 Przegrana
16 Kolejka 16 21.03.2010 11:00 h LKS UNIA Susz - GKS KORMORAN Ruszkowo3 - 0 Wygrana
17 Kolejka 17 27.03.2010 14:00 h LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny - LKS UNIA Susz4 - 1 Przegrana
18 Kolejka 18 03.04.2010 11:00 h LKS UNIA Susz - KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie3 - 3 Remis
19 Kolejka 19 27.04.2010 17:30 h KS ISKRA Narzym - LKS UNIA Susz4 - 1 Przegrana
20 Kolejka 20 26.05.2010 17:00 h LKS UNIA Susz - GSZS Rybno1 - 1 Remis
21 Kolejka 21 24.04.2010 14:00 h LZS TESSA Tuszewo - LKS UNIA Susz1 - 1 Remis
22 Kolejka 22 01.05.2010 11:00 h LKS UNIA Susz - GKS VEL Dąbrówno2 - 0 Wygrana
24 Kolejka 24 15.05.2010 14:00 h GKS Wikielec - LKS UNIA Susz3 - 3 Remis
25 Kolejka 25 18.05.2010 15:00 h LKS UNIA Susz - GMINA Kozłowo7 - 0 Wygrana
26 Kolejka 26 23.05.2010 16:45 h LZS OSA Ząbrowo - LKS UNIA Susz3 - 3 Remis
28 Kolejka 28 03.06.2010 14:30 h LZS ZAMEK Szymbark - LKS UNIA Susz0 - 3 Wygrana
29 Kolejka 29 06.06.2010 11:00 h LKS UNIA Susz - GKS OSSA Biskupiec3 - 3 Remis
30 Kolejka 30 12.06.2010 13:00 h MKS OLIMPIA Kisielice - LKS UNIA Susz1 - 1 Remis

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 ForFun 11 33
2 Auto-Części Daniel 11 28
3 PFT Domki 11 26
4 AVISTA Łążyn 11 18
5 Dżordan Kazanice 11 18

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube