VIII OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY (07.05.2017, BRODNICA)

W niedzielę 07 maja 2017 w Brodnicy odbył się VIII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Brodnicy.  Zawody przeprowadzono w 13 kategoriach.

Wśród licznie przybyłych na zawody tenisistów znalazła się także spora grupa reprezentująca Gminę Lubawa. Z Brodnicy ze złotym medalem wrócił Tomasz GOLDER (kategoria SAMORZĄDOWIE), brązowy krążek powędrował w ręce Patrycji GOLDER (kategoria Szkoła Podstawowa IV-VI dziewczęta).

Pozostali przedstawiciele Gminy Lubawa – Agnieszka Żuralska, Sylwia Żuralska, Marianna Żuralska, Justyna Żuralska, Michał Surdykowski, Marcin Zieliński, Kamil Sendobry, Andrzej Guzowski, Kacper Jankowski, Patryk Jankowski, Kacper Projs, Zbigniew Kopistecki, Wiktor Kopistecki, Henryk Dreszler oraz Łukasz Senkowski.

Wyniki indywidualne wszystkich tenisistów pozwoliły zająć Gminie Lubawa wysokie III miejsce w klasyfikacji drużynowej (76 pkt.). Wygrali przedstawiciele gospodarzy UKS OSiR Brodnica (178 pkt.).

5 Fijewo I 12 22