UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

VIII OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY (07.05.2017, BRODNICA)

W niedzielę 07 maja 2017 w Brodnicy odbył się VIII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Brodnicy.  Zawody przeprowadzono w 13 kategoriach.


Wśród licznie przybyłych na zawody tenisistów znalazła się także spora grupa reprezentująca Gminę Lubawa. Z Brodnicy ze złotym medalem wrócił Tomasz GOLDER (kategoria SAMORZĄDOWIE), brązowy krążek powędrował w ręce Patrycji GOLDER (kategoria Szkoła Podstawowa IV-VI dziewczęta).


Pozostali przedstawiciele Gminy Lubawa – Agnieszka Żuralska, Sylwia Żuralska, Marianna Żuralska, Justyna Żuralska, Michał Surdykowski, Marcin Zieliński, Kamil Sendobry, Andrzej Guzowski, Kacper Jankowski, Patryk Jankowski, Kacper Projs, Zbigniew Kopistecki, Wiktor Kopistecki, Henryk Dreszler oraz Łukasz Senkowski.


Wyniki indywidualne wszystkich tenisistów pozwoliły zająć Gminie Lubawa wysokie III miejsce w klasyfikacji drużynowej (76 pkt.). Wygrali przedstawiciele gospodarzy UKS OSiR Brodnica (178 pkt.). 

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 12 33
2 Torpeda Rożental 12 30
3 KS CONSTRACT 12 28
4 OKS Omule 12 25
5 Fijewo I 12 22

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol