UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Statystyki strony

03474842
Dziś:
Wczoraj:
W tym tygodniu:
W tym miesiącu:
13067
34021
13067
660417

Twoje IP: 107.22.46.150

WYNIKI A, B i C KLASY (WEEKEND 03-04.06.2017)

Do zakończenia rozgrywek „A”, „B” i „C” klasy pozostały już tylko dwie kolejki. W meczu na szczycie Gminnej „C” klasy LZS Fijewo wygrało 4:3 z ZUH ANDRZEJ Zadroga i awansowało na I miejsce. W rozgrywkach „B” klasy sprawa awansu rozstrzygnie się pomiędzy drużynami z Gminy Lubawa. Szczegółowe informacje poniżej.

 

„A” KLASA


LZS LIDER Złotowo – KS ZAMEK Kurzętnik 1:3 (0:0)

Bramki: Mateusz Żmijewski (89’) – Rafał Wiśniewski (49’, 52’), Tomasz Słupski (80’)

Skład LIDER: Mateusz Lewalski – Adrian Andrzejczak, Paweł Brzozowski, Mateusz Erdman, Robert Kaczyński (86’ Łukasz Szechlicki), Dominik Kempkowski (72’ Michał Andrzejczak), Łukasz Licznerski, Adrian Mederski, Łukasz Mróz, Radosław Szulc, Mateusz Żmijewski

 

WYNIKI XX KOLEJKI (03-04.06.2017)

UKS ORZEŁ Ulnowo – LZS OSA Ząbrowo 0:0

LZS LIDER Złotowo – KS ZAMEK Kurzętnik 1:3

LKS WEL Lidzbark Welski – KS GMINA Kozłowo 3:2

ITS JEZIORAK Iława – LZS Mszanowo 10:0

GKS GRUNWALD Gierzwałd – KS ISKRA Narzym 5:1

GKS LZS II Wikielec – GKS OSSA Biskupiec 2:6


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I ITS JEZIORAK Iława 55 pkt. 90:9

II LZS OSA Ząbrowo 38 pkt. 36:18

III GKS OSSA Biskupiec 38 pkt. 62:35

IV LKS WEL Lidzbark Welski 38 pkt. 46:35

V GKS GRUNWALD Gierzwałd 36 pkt. 50:34

VI KS ZAMEK Kurzętnik 28 pkt. 45:46

VII LZS LIDER Złotowo 25 pkt. 28:43

VIII LZS Mszanowo 19 pkt. 19:55

IX KS GMINA Kozłowo 18 pkt. 17:39

X UKS ORZEŁ Ulnowo 17 pkt. 26:45

XI KS ISKRA Narzym 15 pkt. 25:53

XII GKS LZS II Wikielec 11 pkt. 30:62


„B” KLASA


GKS ISKRA Smykówko – LZS JORDAN Kazanice 2:3 (0:3)

Bramki: Marcin Kostiok (56’, 75’) – Łukasz Graduszewski (22’), Krystian Opałka (39’, 43’)

Skład JORDAN: Dominik Aleksandrowicz – Dawid Gajewski, Łukasz Graduszewski, Tomasz Grzybowski (65’ Paweł Gerka), Marek Kamiński (55’ Kamil Okoniewicz), Bartosz Modrzewski, Piotr Mroczkowski, Krystian Opałka, Dawid Rafiński, Kamil Sass, Jakub Zglenicki


MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS AVISTA Łążyn 3:3

Bramki: Kamil Łukaszewski (8', 39'), Mariusz Kwaśniewski (34') - Marek Wierzbowski (7), Łukasz Junkier (15', 56')

Skład AVISTA: Jakub Lewalski - Jakub Baczewski (82' Karol Kuczyński), Bartosz Bilicki, Łukasz Junkier, Patryk Kempkowski, Miłosz Krajewski, Krzysztof Marchelek, Łukasz Rubalewski, Paweł Senkowski, Marek Wierzbowski, Karol Żuchowski (68' Rafał Dembowski)

 
WYNIKI XIX KOLEJKI (03-04.06.2017)

GKS ISKRA Smykówko – LZS JORDAN Kazanice 2:3

MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS AVISTA Łążyn 3:3

LZS ZAMEK Kurzętnik – GKS MEWA Smykowo 5:4

UKS ŻAK Jamielnik – KS WICHER Gwiździny 1:1

 
TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I KS WICHER Gwiździny 51 pkt. 89:17

II LZS JORDAN Kazanice 38 pkt. 39:25

III LZS AVISTA Łążyn 35 pkt. 70:38

IV MLKS OLIMPIA Kisielice 31 pkt. 42:31

V GKS ISKRA Smykówko 25 pkt. 37:38

VI UKS ŻAK Jamielnik 16 pkt.28:51

VII LZS ZAMEK Szymbark 15 pkt. 25:54

VIII GKS MEWA Smykowo 4 pkt. 28:104


„C” KLASA

 
WYNIKI XII KOLEJKI (04.06.2017)

 
ZUH ANDRZEJ Zadroga – LZS Fijewo 3:4

Bramki: Michał Żuralski (2), Wojciech Reński (1) – Szymon Łożyński (1), Jakub Zabłotny (2), Karol Jakubowski (1), Marcin Bartkowski (1)


LZS ORZEŁ Grabowo – LZS TORPEDA Rożental 3:1

Bramki: Łukasz Kolwicz (2), Kamil Gorczyca (1) – Jakub Chełkowski (1)


LZS Sampława – LZS PRĄTNICZANKA Prątnica 3:0

Bramki: Wojciech Jurkiewicz (2), Tomasz Sławiński (1)


LZS ORZEŁ Mortęgi – LZS HURAGAN Byszwałd 1:3

Bramki: Jakub Cyrankowski (1) – Mateusz Ewertowski (1), Dominik Modrzewski (1), Janusz Okuniewski (1)


TABELA ROZGRYWEK „C-klasa”

I LZS Fijewo 27 pkt. 52:23

II ZUH ANDRZEJ Zadroga 26 pkt. 45:29

III LZS TORPEDA Rożental 20 pkt. 46:22

IV LZS Sampława 14 pkt. 32:36

V LZS PRĄTNICZANKA Prątnica 14 pkt. 27:45

VI LZS HURAGAN Byszwałd 13 pkt. 22:29

VII LZS ORZEŁ Grabowo 12 pkt. 24:36

VIII LZS ORZEŁ Mortęgi 10 pkt. 17:45

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    lzs lider zotowo    lzs avista    logo jordan