UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu


sp grabowo waldyki(na zdjęciu SP Grabowo-Wałdyki)

W czwartek 16 marca 2017 w Hali Sportowej w Rożentalu odbyła się I runda eliminacyjna Mistrzostw Województwa WMZ LZS Szkół Podstawowych w halowej piłce nożnej 2017. W zawodach udział wzięło pięć zespołów – SP Grabowo-Wałdyki (Gmina Lubawa), SP Lubawa (Miasto Lubawa), SP Gierzwałd (Gmina Grunwald), SP Rudzienice (Gmina Iława), SP Samborowo (Gmina Ostróda). Organizatorem zawodów było Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie.


Wyniki:

1. SP Gierzwałd – SP Lubawa 1:5 (1:3)

2. SP Rudzienice – SP Grabowo-Wałdyki 0:2 (0:0)

3. SP Samborowo – SP Gierzwałd 1:2 (0:2)

4. SP Lubawa – SP Rudzienice 1:1 (0:1)

5. SP Grabowo-Wałdyki – SP Samborowo 5:3 (3:2)

6. SP Gierzwałd – SP Rudzienice 3:3 (1:2)

7. SP Lubawa – SP Grabowo-Wałdyki 2:0 (0:0)

8. SP Samborowo – SP Rudzienice 4:1 (1:1)

9. SP Gierzwałd – SP Grabowo-Wałdyki 2:2 (1:1)

10. SP Lubawa – SP Samborowo 3:4 (0:1)

Tabela:

I SP Lubawa 7 pkt. 11:6

II SP Grabowo-Wałdyki 7 pkt. 9:7

III SP Samborowo 6 pkt. 12:11

IV SP Gierzwałd 5 pkt. 8:11

V SP Rudzienice 2 pkt. 5:10


Podsumowania turnieju dokonał Benedykt CZARNECKI – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie, który pogratulował wszystkim zawodnikom oraz wręczył kapitanom drużyn pamiątkowe puchary oraz dyplomy, zawodnikom zespołów z miejsc I – III dodatkowo medale. 

Zespoły SP Lubawa oraz SP Grabowo-Wałdyki awansowały do Półfinału Wojewódzkiego, który odbędzie się w środę 22 marca 2017 w Hali Sportowej w Rożentalu. Oprócz wspomnianych wcześniej drużyn w półfinale zagrają – SP Nidzica, SP Dąbrówno, SP Świątki oraz SP Morąg.

Skład SP Lubawa – Patryk LEWANDOWSKI, Oskar DMOCHEWICZ, Szymon LICZNERSKI, Jakub BRZEZIŃSKI, Daniel JUNKIER, Michał RYKACZEWSKI, Jakub OLEJNICZAK. Opiekunowie Witold FAFIŃSKI, Marcin LICZNERSKI

Skład SP Grabowo-Wałdyki – Kacper ALEKSANDROWICZ, Jakub BANACH, Paweł ZABŁOTNY, Kacper KAMIŃSKI, Wiktor KAMIŃSKI, Krystian ZALEWSKI, Jakub KOŁECKI, Piotr KRUŻEWSKI, Paweł FAFIŃSKI. Opiekun Robert DMOCHEWICZ

Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa.

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol