UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

DSCN1240(na zdjęciu drużyna Gimnazjum Prątnica)

W środę 15 marca 2017 r. w Hali Gimnazjum w Lubawie, ul. Świętej Barbary 45 odbyła się runda eliminacyjna Mistrzostw Województwa WMZ LZS w Halowej Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych 2017. W zawodach udział wzięło pięć drużyn – Lubawa, Prątnica, Susz, Ostróda oraz Franciszkowo (nie dotarł zespół z Gietrzwałdu). Organizatorem turnieju było Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie.

 

Wyniki:

1 Lubawa – Susz 4:0 (2:0)

2 Franciszkowo – Ostróda 3:1 (2:0)

3 Prątnica – Lubawa 1:2 (1:1)

4 Susz – Franciszkowo 2:0 (1:0)

5 Ostróda – Prątnica 2:0 (1:0)

6 Lubawa – Franciszkowo 4:1 (3:0)

7 Susz – Ostróda 0:1 (0:1)

8 Prątnica – Franciszkowo 7:0 (3:0)

9 Lubawa – Ostróda 3:2 (2:2)

10 Susz – Prątnica 0:3 (0:0)


Tabela***:

I Gimnazjum Lubawa 12 pkt. 13:4

II Gimnazjum Ostróda 6 pkt. 6:6

III Gimnazjum Prątnica 6 pkt. 11:4

IV Gimnazjum Susz 3 pkt. 2:8

V Gimnazjum Franciszkowo 3 pkt. 4:14

***  o miejscach II-III oraz IV-V zadecydowały wyniki bezpośrednich spotkań


Dekoracji i podsumowania zawodów dokonali: Tomasz EWERTOWSKI – Wójt Gminy Lubawa, Marek BORKOWSKI – dyrektor Gimnazjum w Lubawie oraz Benedykt CZARNECKI – Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie, którzy wręczyli wszystkim zespołom pamiątkowe puchary, dyplomy i kalendarze, zawodnikom z drużyn miejsc I – III medale.


Zespoły Gimnazjum Lubawa oraz Gimnazjum Ostróda awansowały do półfinału wojewódzkiego.


Skład Gimnazjum Lubawa:
Adrian KOWALSKI, Radosław GAJEWSKI, Martyn MICHALAK, Marcel KIJEWSKI, Dominik SOSNOWSKI, Jakub GDULA, Kacper SENDLEWSKI, Tobiasz KŁOSOWSKI, Szymon SZYMAŃSKI, Dominik ROGOŻYŃSKI. Opiekunowie Jerzy SENDLEWSKI, Paweł SZEFLER.


Skład Gimnazjum Prątnica: Konrad WEINAR, Szymon ZELMAŃSKI, Bartosz BILICKI, Michał MĘŻYDŁO, Hubert TURULSKI, Cezary CHORZELEWSKI, Rafał DEMBOWSKI, Maksymilian ZAKRZEWSKI, Marcin FRANKIEWICZ, Grzegorz OKUNIEWSKI. Opiekun Dariusz LIBERACKI.


Organizator zawodów serdecznie dziękuje dyrekcji oraz nauczycielom wychowania fizycznego Gimnazjum w Lubawie za udostępnienie hali oraz pomoc przy organizacji imprezy.

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol