UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
Terminarz: LZS CZARNI Rudzienice | A - klasa 2012/2013


KOL Nazwa meczu Data Czas Gospodarze       Goście Wynik  
1 Kolejka 1 19.08.2012 14:00 h LZS CZARNI Rudzienice - GSZS Rybno5 - 3 Wygrana
2 Kolejka 2 25.08.2012 14:00 h GKS LZS II Wikielec - LZS CZARNI Rudzienice0 - 1 Wygrana
3 Kolejka 3 02.09.2012 14:00 h LZS CZARNI Rudzienice - GKS KORMORAN Ruszkowo2 - 0 Wygrana
4 Kolejka 4 09.09.2012 14:00 h GKS ISKRA Smykówko - LZS CZARNI Rudzienice1 - 0 Przegrana
5 Kolejka 5 16.09.2012 14:00 h LZS CZARNI Rudzienice - LKS Tyrowo2 - 1 Wygrana
6 Kolejka 6 23.09.2012 15:00 h KS ISKRA Narzym - LZS CZARNI Rudzienice2 - 1 Przegrana
7 Kolejka 7 30.09.2012 14:00 h LZS CZARNI Rudzienice - LZS OSA Ząbrowo1 - 1 Remis
8 Kolejka 8 07.10.2012 14:00 h LZS TESSA Tuszewo - LZS CZARNI Rudzienice0 - 2 Wygrana
9 Kolejka 9 14.10.2012 14:00 h LZS CZARNI Rudzienice - KS Gmina Kozłowo1 - 3 Przegrana
10 Kolejka 10 21.10.2012 12:00 h LZS RADOMNIAK Radomno - LZS CZARNI Rudzienice4 - 2 Przegrana
12 Kolejka 12 04.11.2012 13:00 h LZS CZARNI Rudzienice - LKS WEL Lidzbark Welski4 - 0 Wygrana
13 Kolejka 13 11.11.2012 13:00 h MKS OLIMPIA Kisielice - LZS CZARNI Rudzienice2 - 2 Remis
14 Kolejka 14 23.06.2013 14:00 h GSZS Rybno - LZS CZARNI Rudzienice1 - 0 Przegrana
15 Kolejka 15 08.05.2013 17:00 h LZS CZARNI Rudzienice - GKS LZS II Wikielec5 - 2 Wygrana
16 Kolejka 16 29.05.2013 17:00 h GKS KORMORAN Ruszkowo - LZS CZARNI Rudzienice0 - 2 Wygrana
17 Kolejka 17 20.04.2013 17:00 h LZS CZARNI Rudzienice - GKS ISKRA Smykówko2 - 1 Wygrana
18 Kolejka 18 28.04.2013 14:00 h LKS Tyrowo - LZS CZARNI Rudzienice0 - 2 Wygrana
19 Kolejka 19 04.05.2013 17:00 h LZS CZARNI Rudzienice - KS ISKRA Narzym3 - 1 Wygrana
20 Kolejka 20 11.05.2013 17:00 h LZS OSA Ząbrowo - LZS CZARNI Rudzienice0 - 0 Remis
21 Kolejka 21 18.05.2013 17:00 h LZS CZARNI Rudzienice - LZS TESSA Tuszewo4 - 0 Wygrana
22 Kolejka 22 26.05.2013 14:00 h KS Gmina Kozłowo - LZS CZARNI Rudzienice0 - 0 Remis
23 Kolejka 23 01.06.2013 17:00 h LZS CZARNI Rudzienice - LZS RADOMNIAK Radomno0 - 3 Przegrana
25 Kolejka 25 15.06.2013 17:00 h LKS WEL Lidzbark Welski - LZS CZARNI Rudzienice0 - 1 Wygrana
26 Kolejka 26 30.06.2013 16:00 h LZS CZARNI Rudzienice - MKS OLIMPIA Kisielice2 - 0 Wygrana

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol