UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W niedzielę 18 listopada 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrane zostaną spotkania I kolejki XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.

Do pierwszego meczu w rozgrywkach zespoły mogą dokonywać zgłoszeń zawodników reprezentujących drużynę przez cała ligę.


Składy zespołów na dzień 15.11.2018 r.

MAKRODACH Rumienica I

1. Kryżba Paweł
2. Wroński Szymon
3. Senkowski Paweł
4. Chorzelewski Cezary
5. Bieniaszewski Paweł
6. Senkowski Mateusz
7. Kowalewski Mateusz
8. Szczepański Igor
9. Olszewski Bartosz
10. Groszkowski Bartosz

MAKRODACH Rumienica II
1. Rozwadowski Dariusz
2. Rynkowski Sylwester
3. Wielgosiński Szymon
4. Ochlak Marcin
5. Chyrzyński Jakub
6. Karkut Karol
7. Kasprowicz Sylwester
8. Pankowski Damian
9. Dybich Adam
10. Sztejka Jakub

AVISTA Łążyn I
1. Junkier Łukasz
2. Kempkowski Patryk
3. Baczewski Jakub
4. Bilicki Bartosz
5. Golder Damian
6. Golder Mateusz
7. Krajewski Miłosz
8. Józefowicz Karol
9. Zakrzewski Maksymilian
10. Kamiński Daniel

AVISTA Łążyn II
1. Krajewski Juliusz
2. Zelmański Szymon
3. Karczewski Kacper
4. Jagielski Paweł
5. Rytlewski Mateusz
6. Pomoryn Kacper
7. Szczypski Paweł
8. Zelmański Jakub
9. Dembowski Rafał
10. Kuczyński Karol

LIDER Wigwałd
1. Rudowski Sebastian
2. Piórkowski Przemysław
3. Obremski Tomasz
4. Suszyński Marcin
5. Wamposzczyk Kamil
6. Wielechowski Jacek
7. Wasilewski Łukasz
8. Sikorski Dawid
9. Brzozowski Sebastian
10. Małecki Krzysztof

AROnet Kazanice
1. Okoniewicz Kamil
2. Rykaczewski Piotr
3. Nojman Szymon
4. Frankiewicz Marcin
5. Opałka Krystian
6. Goliszewski Dawid
7. Gajewski Dawid
8. Jurkiewicz Maciej
9. Gerka Przemysław
10. Owczarek Filip

ZUH ANDRZEJ Zadroga
1. Modrzewski Miłosz
2. Ostrowski Bartłomiej
3. Januszewski Filip
4. Januszewski Marcin
5. Karczewski Wojciech
6. Zakrzewski Cezary
7. Marciniak Robert
8. Borkowski Jakub
9. Borkowski Rafał
10. Borkowski Kacper

OKS Omule
1. Ewertowski Przemysław
2. Zelmański Mateusz
3. Kamiński Kamil
4. Linkner Adrian
5. Jabłoński Adrian
6. Dzik Sylwester
7. Ewertowski Patryk
8. Uzarski Szymon
9. Jabłoński Marcin
10. Zieliński Radosław

HURAGAN Byszwałd I
1. Okuniewski Janusz
2. Okuniewski Grzegorz
3. Bogdański Szymon
4. Sadowski Jakub
5. Łukaszewski Kacper
6. Jarzyna Damian
7. Babski Kacper
8. Wyżlic Damian
9. Bielecki Paweł
10. Dmochewicz Karol

HURAGAN Byszwałd II
1. Mazurowski Tomasz
2. Ryfka Kacper
3. Maciołek Dawid
4. Goliszewski Damian
5. Skubaja Sebastian
6. Borkowski Maciej
7. Tarnowski Maciej
8. Zalewski Mateusz
9. Liszewski Mariusz
10. Węglewski Adam

Fijewo I
1. Gorzka Patryk
2. Karczewski Daniel
3. Jakubowski Karol
4. Gajewski Radosław
5. Jakubowski Paweł
6. Osmański Daniel
7. Rudszewski Tymoteusz
8. Gerka Paweł
9. Łożyński Szymon
10.

Fijewo II
1. Wardowski Szymon
2. Jańczyk Dawid
3. Karczewski Sebastian
4. Rudnicki Karol
5. Szczepański Mariusz
6. Mazurek Łukasz
7. Kasprowicz Filip
8. Michalak Martyn
9. Zakrzewski Łukasz
10.

LIDER Złotowo
1. Licznerski Marcin
2. Licznerski Łukasz
3. Żmijewski Mateusz
4. Sadowski Cezary
5. Kempkowski Dominik
6. Mróz Łukasz
7. Dąbrowski Dawid
8. Zelma Artur
9. Jakubowski Adrian
10. Karbowski Piotr

DRWĘCA Zielkowo
1. Wyżlic Wojciech
2. Pietrzak Rafał
3. Dymkowski Adrian
4. Pietrzak Maciej
5. Pietrzak Błażej
6. Draszewski Dominik
7. Grochowski Paweł
8. Brzozowski Przemysław
9. Szulc Marcin
10. Porębski Damian

WIKTORIA Dylewo
1. Skolimowski Sebastian
2. Sieński Adam
3. Kosek Zbigniew
4. Kosek Andrzej
5. Kosek Eryk
6. Kołakowski Krystian
7. Kosek Mariusz
8. Kosek Krzysztof
9. Longosz Szymon
10. Ławnicki Marcin

LZS Sampława
1. Banacki Wojciech
2. Nastachowski Marek
3. Stawiarski Jakub
4. Gamański Remigiusz
5. Zdrojewski Patryk
6. Gołaszewski Sebastian
7. Lasikowski Szymon
8. Jurkiewicz Wojciech
9. Kozłowski Krzysztof
10. Sławiński Tomasz

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol