UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W niedzielę 18 listopada 2018 w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano I kolejkę XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.


Oficjalnego otwarcia Mistrzostw dokonał Benedykt Czarnecki – Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie.

 

13:00 MAKRODACH Rumienica I – MAKRODACH Rumienica II 10:5 (4:2)
Bramki: Szymon Wroński (3', 9', 11', 23', 24', 24') Igor Szczepański (6', 20'), Paweł Senkowski (13', 15') - Damian Pankowski (2', 19'), Sylwester Kasprowicz (4', 16'), Adam Dybich (20')

13:30 AVISTA Łążyn I – AVISTA Łążyn II 6:2 (4:0)
Bramki: Damian Golder (1'), Łukasz Junkier (2', 4', 15'), Jakub Baczewski (8'), Patryk Kempkowski (13') - Paweł Jagielski (23'), Kacper Pomoryn (24')

14:00 LIDER Wigwałd – AROnet Kazanice 1:19 (1:9)
Bramki: Kamil Wamposzczyk (10') - Gajewski Dawid (1’, 12’, 19’), Filip Owczarek (2’, 12’, 19’, 22’), Piotr Rykaczewski (3’), Przemysław Gerka (4’, 24’), Marcin Frankiewicz (6’, 17’), Szymon Nojman (8’), Kamil Okoniewicz (11’, 18’, 21’), Krystian Opałka (13’), Maciej Jurkiewicz (13’, 23’)

14:30 ZUH ANDRZEJ Zadroga – OKS Omule 4:8 (1:4)
Bramki: Cezary Zakrzewski (10'), Robert Marciniak (13'), Filip Januszewski (15', 21') - Kamil Kamiński (2', 16'), Sylwester Dzik (5', 13'), Przemysław Ewertowski (6', 19'), Adrian Linkner (7'), Adrian Jabłoński (22')

15:00 HURAGAN Byszwałd I – HURAGAN Byszwałd II 7:2 (4:1)
Bramki: Jakub Sadowski (5', 11'), Janusz Okuniewski (6', 22'), Szymon Bogdański (13', 21'), Damian Wyżlic (4') - Damian Goliszewski (2'), Adam Węglewski (18')

15:30 Fijewo I – Fijewo II 10:2 (3:1)
Bramki: Tymoteusz Rudszewski (8'), Patryk Gorzka (10', 24'), Paweł Jakubowski (11', 17'), Daniel Osmański (14', 15', 21'), Daniel Karczewski (23', 24') - Dawid Jańczyk (12'), Łukasz Mazurek (19') 

16:00 LIDER Złotowo – DRWĘCA Zielkowo 6:2 (3:0)
Bramki: Dawid Dąbrowski (2'), bramka samobójcza (3'), Łukasz Licznerski (6'), Piotr Karbowski (15'), Dominik Kempkowski (17'), Mateusz Żmijewski (24') - Przemysław Brzozowski (16'), bramka samobójcza (18')

16:30 WIKTORIA Dylewo – LZS Sampława 5:0 (2:0)
Bramki: Krystian Kołakowski (5', 22'), Mariusz Kosek (7', 23'), Szymon Longosz (19')

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol