UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

  • Wyniki klasa okręgowa + klasa

    Wyniki klasa okręgowa + klasa "A" + klasa "B" (03-04.06.2023 r.)

    W weekend 03-04 czerwca 2023 r. rozegrano spotkania o Mistrzostwo Klasy Okręgowej, Klasy „A” oraz Klasy „B”. Kolejne cenne zwycięstwo odniósł KS CONSTRACT Lubawa, który pokonał na wyjeździe UNIĘ Susz 4:1. W klasie "A" remis AVISTY i JORDANA, z kolei w klasie "B" porażki DREWNEKSU i TORPEDY.  Zespół PFT DREWNEKS Sampława na dwie kolejki przed końcem zapewnił sobie AWANS do klasy "A". Gratulujemy !!! Wyniki poniżej. Read More
  • 1

W najbliższy weekend odbędą się spotkania XIX kolejki klasy okręgowej oraz XV kolejki rozgrywek piłki nożnej o mistrzostwo klasy „A” oraz III Ligi Tenisa Stołowego.

Sobota, 01.04.2023 r.

14:00 KS CONSTRACT Lubawa – KS DRWĘCA NML – boisko Grabowo

16:00 LZS JORDAN Kazanice – MKS Działdowo – boisko Kazanice

Niedziela, 02.04.2023 r.

11:00 LZS Lubawa - MLEXER II Elbląg - Hala Rożental - tenis stołowy

15:30 GKS GRUNWALD Gierzwałd – LZS AVISTA Łążyn – boisko Frygnowo

Serdecznie zapraszamy.

Koszty udziału drużyn w lidze finansowane są ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube