UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

  • Wyniki klasa okręgowa + klasa

    Wyniki klasa okręgowa + klasa "A" + klasa "B" (03-04.06.2023 r.)

    W weekend 03-04 czerwca 2023 r. rozegrano spotkania o Mistrzostwo Klasy Okręgowej, Klasy „A” oraz Klasy „B”. Kolejne cenne zwycięstwo odniósł KS CONSTRACT Lubawa, który pokonał na wyjeździe UNIĘ Susz 4:1. W klasie "A" remis AVISTY i JORDANA, z kolei w klasie "B" porażki DREWNEKSU i TORPEDY.  Zespół PFT DREWNEKS Sampława na dwie kolejki przed końcem zapewnił sobie AWANS do klasy "A". Gratulujemy !!! Wyniki poniżej. Read More
  • 1

W niedzielę 12 marca 2023 r. w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie rozegrano FINAŁ WOJEWÓDZKI Mistrzostw Województwa WMZ LZS w halowej piłce nożnej kobiet. Do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów, które przebrnęły przez rundę eliminacyjną. Drużyny rozegrały ze sobą spotkania w systemie "każdy z każdym" 1x12 minut.

 

Organizatorami zawodów byli: Warmińsko Mazurskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, Samorząd Województwa W-M, Gmina Lubawa oraz Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie.

 

WYNIKI

Gmina Ostróda - Wilczek Wilkowo 0:2

Szczytno - Gmina Lubawa 1:0

Iłowo Osada - Reszel 2:0

Gmina Ostróda - Gmina Lubawa 1:1

Wilczek Wilkowo - Reszel 2:1

Szczytno - Iłowo Osada 0:1

Gmina Ostróda - Reszel 0:2

Gmina Lubawa - Iłowo Osada 0:1

Wilczek Wilkowo - Szczytno 2:1

Gmina Ostróda - Iłowo Osada 0:0

Reszel - Szczytno 1:0

Gmina Lubawa - Wilczek Wilkowo 0:2

Gmina Ostróda - Szczytno 3:0

Iłowo Osada - Wilczek Wilkowo 2:0

Reszel - Gmina Lubawa 0:1

 

TABELA KOŃCOWA

I Iłowo Osada 13 pkt. bramki 6:0 – MISTRZYNIE WOJEWÓDZTWA

II Wilczek Wilkowo 12 pkt. bramki 8:4

III Reszel 6 pkt. bramki 4:5

IV Gmina Ostróda 5 pkt. bramki 4:5

V Gmina Lubawa 4 pkt. bramki 2:5

VI Szczytno 3 pkt. bramki 2:7

 

Podsumowania zawodów dokonali: Tomasz Ewertowski - Wójt Gminy Lubawa, Marek Jaczun - Sekretarz WMZ LZS w Olsztynie oraz Łukasz Berent - Przewodniczący GZ LZS w Lubawie. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, zawodniczki drużyn z miejsc I - III medale.

 

Po zakończeniu FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO przedstawicielki wszystkich drużyn otrzymali posiłek.

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube