UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • XIX EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA

    XIX EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XIX Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy LubawaMiejsce rozgrywek - Gminna Hala Sportowa w ByszwałdzieZapisy do dnia 11.11.2022 r.Ilość miejsc ograniczonaWięcej informacji - tel. 89 645 54 27 Read More
  • 1

W najbliższy weekend odbędą się spotkania IX kolejki klasy okręgowej, VIII kolejki rozgrywek piłki nożnej o mistrzostwo klasy „A” oraz VII kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy „B” z udziałem drużyn z Gminy Lubawa oraz MW WMZ LZS w piłce nożnej 6-cio osobowej kobiet.

Sobota, 01.10.2022 r.

13:00 Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w piłce nożnej 6-cio osobowej kobiet - Rasząg (Gmina Biskupiec). W turnieju udział weźmie 8 zespołów - Prątnica, Wilczek Wilkowo, Gmina Orlęta Reszel, Gmina Ostróda, Polonia Iłowo, Gmina Biskupiec, Gmina Iława oraz SMS Kurzętnik

15:30 GSZS DELFIN Rybno - KS CONSTRACT Lubawa - boisko Rybno

15:30 LZS AVISTA Łążyn – LZS OSA Ząbrowo – boisko Łążyn

15:30 PFT DREWNEKS Sampława – GLKS ORZYC Janowo – boisko Sampława

Niedziela, 02.10.2022 r.

15:00 GKS ISKRA Smykówko – LZS TORPEDA Rożental – boisko Smykówko

15:30 LZS JORDAN Kazanice – KS GMINA Kozłowo – boisko Kazanice

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube