UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • XIX EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA

    XIX EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XIX Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy LubawaMiejsce rozgrywek - Gminna Hala Sportowa w ByszwałdzieZapisy do dnia 11.11.2022 r.Ilość miejsc ograniczonaWięcej informacji - tel. 89 645 54 27 Read More
  • 1

W piątek 16 września 2022 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy odbył się II Nocny Turniej Piłki Nożnej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do rywalizacji przystąpiły 3 drużyny – Prątnica, Urząd Gminy Lubawa oraz OLD BOYS Burza Tylice. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” mecz i rewanż 1x10 min.


Wyniki:

Tylice – UG Lubawa 1:0

Tylice – Prątnica 3:1

UG Lubawa – Prątnica 4:1

Tylice – UG Lubawa 0:4

Tylice – Prątnica 0:2

UG Lubawa – Prątnica 2:0


Tabela końcowa:

I UG Lubawa 9 pkt. bramki 10:2

II Tylice 6 pkt. bramki 4:7

III Prątnica 3 pkt. bramki 4:9


Najlepszy strzelec: Mariusz Kowalkowski (Urząd Gminy Lubawa) – 5 bramek

Najlepszy bramkarz: Wiesław Liszewski (Urząd Gminy Lubawa)


Zawodnicy za zajęcie miejsc I – III otrzymali pamiątkowe medale, kapitanowie drużyn puchary, w klasyfikacjach indywidualnych statuetki. Wręczenia nagród dokonali Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa, Dariusz Liberacki – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy, Karol Kuczyński – Radny Gminy Lubawa oraz Łukasz Berent – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie.


Podczas trwania turnieju zawodnicy otrzymali ciepły posiłek.


Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji  zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube