UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • VI kolejka - XVIII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Byszwałd, 16.01.2022 r.)

  VI kolejka - XVIII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Byszwałd, 16.01.2022 r.)

    W niedzielę 16 stycznia 2022 w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie rozegrano VI kolejkę XVIII Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Na czele tabeli DRWĘCA Zielkowo przed LIDEREM Złotowo. Na III pozycję wskoczył zespół AM-BUD Arkadiusz Marczewski. W klasyfikacji najlepszego strzelca liderem Łukasz Licznerski (LIDER Złotowo) – 14 bramek, przed Jakubem Lendzionowskim (DREWNEKS Sampława) – 13 bramek oraz Filipem Owczarkiem (DRWĘCA Zielkowo) – 12 bramek. Read More
 • III LIGA TENISA STOŁOWEGO - GKS Grunwald - LZS Lubawa 13:5

  III LIGA TENISA STOŁOWEGO - GKS Grunwald - LZS Lubawa 13:5

  W niedzielę 12 grudnia 2021 r. w Gierzwałdzie odbyło się spotkanie VIII kolejki III Ligi Tenisa Stołowego pomiędzy miejscowym zespołem GKS Grunwald a zespołem gości LZS Lubawa. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 13:5. Punkty dla LZS Lubawa zdobyli: Tomasz Golder 2 pkt., Szymon Żuralski – 2 pkt. oraz Andrzej Guzowski 1 pkt. Read More
 • 1
 • 2
W niedzielę 07 listopada 2021 r. w Sali Konferencyjnej Hotelu VillaPallas w Olsztynie odbył Wojewódzki Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Delegatów Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS. W obradach udział wzięło 6 członków Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie – Tomasz Ewertowski, Jan Laskowski, Łukasz Berent, Piotr Zieliński, Mirosław Tomaszewski oraz Edward Balewski.

Głównym punktem Zjazdu był wybór Przewodniczącego Rady Wojewódzkiej, Zarządu i Rady Wojewódzkiej, Komisji Rewizyjnej oraz Delegatów na Zjazd Krajowy. W przyszłej kadencji Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa pracował będzie w Zarządzie WMZ LZS, Łukasz Berent – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie wybrany został na Członka Rady WMZ LZS, z kolei Jan Laskowski – Przewodniczący Rady Gminy Lubawa Członka Komisji Rewizyjnej. Funkcję Przewodniczącego WMZ LZS pełnić będzie Janusz Sypiański.

Podczas Zjazdu Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa odebrał z rąk Marka Mazura - Zastępcy Przewodniczącego Rady Głównej Krajowego Zrzeszenia LZS Złotą Odznakę Honorową. Gmina Wiejska Lubawa otrzymała statuetkę za działalność, zasługi oraz osiągnięcia sportowe za lata 2016-2021. Wręczenia nagrody dokonali Gustaw Marek Brzezin – Marszałek Województwa Warmińsko-mazurskiego oraz Janusz Sypiański – Przewodniczący WMZ LZS.

Foto - Edward Balewski

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube