UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • VI kolejka - XVIII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Byszwałd, 16.01.2022 r.)

  VI kolejka - XVIII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Byszwałd, 16.01.2022 r.)

    W niedzielę 16 stycznia 2022 w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie rozegrano VI kolejkę XVIII Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Na czele tabeli DRWĘCA Zielkowo przed LIDEREM Złotowo. Na III pozycję wskoczył zespół AM-BUD Arkadiusz Marczewski. W klasyfikacji najlepszego strzelca liderem Łukasz Licznerski (LIDER Złotowo) – 14 bramek, przed Jakubem Lendzionowskim (DREWNEKS Sampława) – 13 bramek oraz Filipem Owczarkiem (DRWĘCA Zielkowo) – 12 bramek. Read More
 • III LIGA TENISA STOŁOWEGO - GKS Grunwald - LZS Lubawa 13:5

  III LIGA TENISA STOŁOWEGO - GKS Grunwald - LZS Lubawa 13:5

  W niedzielę 12 grudnia 2021 r. w Gierzwałdzie odbyło się spotkanie VIII kolejki III Ligi Tenisa Stołowego pomiędzy miejscowym zespołem GKS Grunwald a zespołem gości LZS Lubawa. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 13:5. Punkty dla LZS Lubawa zdobyli: Tomasz Golder 2 pkt., Szymon Żuralski – 2 pkt. oraz Andrzej Guzowski 1 pkt. Read More
 • 1
 • 2

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVIII Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Liga rozgrywana będzie w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie.


Zapisy z nazwą drużyny (składy imienne w późniejszym terminie) przyjmowane będą do piątku 12 listopada 2021 r. (zapisy osobiście w biurze LZS Lubawa, Fijewo 73, budynek D lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Wpisowe/kaucja do rozgrywek 200 złotych.


Termin i forma spotkania z kapitanami drużyn na którym zostanie omówiony sposób przeprowadzenia ligi ustalony będzie po upływie terminu zgłoszeń.


W związku z obecną sytuacją epidemiczną liga rozgrywana będzie przy zaostrzonych zasadach sanitarno - epidemiologicznych  i ograniczeniach.


Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne drużyny do udziału w rozgrywkach.


Do ligi zakwalifikowanych zostanie maksymalnie 12 zespołów (pierwszeństwo udziału w lidze mają koła LZS, które czynnie biorą udział
w rozgrywkach trawiastych)   

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube