UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • Turniej Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 01.03.2020 r.) - KOMUNIKAT

    Turniej Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 01.03.2020 r.) - KOMUNIKAT

    W niedzielę 01 marca 2020 r. w Hali Sportowej w Złotowie przeprowadzono Turniej Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. W zawodach udział wzięły cztery drużyny – KS CONSTRACT, Power Rangers, Impact Żuromin oraz Czarne Pantery. Read More
  • Przekaż 1% podatku na swój KLUB

    Przekaż 1% podatku na swój KLUB

    Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Read More
  • 1
  • 2

W niedzielę 02 lutego 2020 w Hali Sportowej w Złotowie rozegrano XII kolejkę XVI Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.


W najciekawszych spotkaniach kolejki Lubawa Squad pokonała LZS Sampława 4:3, z kolei STNO MECHANIK Rakowice wygrał z DRWĘCĄ Zielkowo 4:3. Po trzy punkty sięgnęli także gracze LIDERA Złotowo, MAKRODACHU Rumienica, OKS Omule oraz KS CONSTRACT.


W klasyfikacji Najlepszego Strzelca Rozgrywek na czele Szymon Wroński (MAKRODACH Rumienica) z 25 trafieniami, przed Cezarym Sadowskim (LIDER Złotowo) – 19 bramek oraz Martynem Michalak (Lubawa Squad) – 18 goli.  

 

Wyniki XII kolejki

 

LIDER Złotowo - TORPEDA Rożental 4:2 (3:2)

Bramki: Cezary Sadowski (2', 4', 6'), Łukasz Licznerski (20') - Adam Januszewski (1', 7')

 

HURAGAN Byszwałd - MAKRODACH Rumienica 2:7 (1:2)

Bramki: Damian Goliszewski (10', 20') - Szymon Wroński (1', 19'), Bartosz Olszewski (2'), Przemysław Leśniewski (16'), Paweł Senkowski (18'), bramka samobójcza (18'), Paweł Kryżba (19')

 

Lubawa Squad - LZS Sampława 4:3 (3:1)

Bramki: Karol Jakubowski (3', 17'), Radosław Gajewski (7'), bramka samobójcza (10') - Radosław Buczkowski (6'), Wojciech Banacki (11'), Szymon Lasikowski (20')

 

LZS Fijewo - LZS OKS Omule 0:12 (0:5)

Bramki: Michał Mężydło (1'), Piotr Kruszewski (5', 18', 19'), Kamil Kamiński (6', 17'), Adrian Jabłoński (7'), Mateusz Zelmański (8'), Sylwester Dzik (11'), bramka samobójcza (12'), Adrian Linkner (15', 20')

 

DRWĘCA Zielkowo - STNO MECHANIK Rakowice 3:4 (1:2)

Bramki: Marcin Szulc (9'), Paweł Gerka (14'), Wojciech Wyżlic (19') - Dominik Kempkowski (6'), Krystian Kozłowski (8'), Patryk Kempkowski (12'), Łukasz Wietecha (15')

 

Druga zmiana - KS CONSTRACT 0:2 (0:1)

Bramki: Janusz Okuniewski (6'), Grzegorz Okuniewski (13')

TABELA ROZGRYWEK***

I Lubawa Squad 31 pkt. bramki 68:30

II KS CONSTRACT* 28 pkt. bramki 51:24

III LZS LIDER Złotowo* 28 pkt. bramki 66:29

IV STNO MECHANIK Rakowice* 27 pkt. bramki 44:26

V LZS MAKRODACH Rumienica 25 pkt. bramki 85:32

VI LZS DRWĘCA Zielkowo* 23 pkt. bramki 54:26

VII LZS AVISTA Łążyn* 21 pkt. bramki 58:31

VIII LZS TORPEDA Rożental* 16 pkt. bramki 46:48

IX Druga zmiana* 15 pkt. bramki 45:30

X LZS OKS Omule* 12 pkt. bramki 49:53

XI LZS HURAGAN Byszwałd 12 pkt. bramki 45:51

XII LZS Sampława 9 pkt. bramki 28:54

XIII LZS Fijewo* 3 pkt. bramki 16:90

XIV FC Rezerwy* 3 pkt. bramki 18:72

XV LZS ORZEŁ CONSTRACT Grabowo 0 pkt. bramki 4:81

* mecz mniej

*** tabela uwzględnia przyznane walkowery za wycofanie drużyny LZS CONSTRACT ORZEŁ Grabowo z rozgrywek                                             


KLASYFIKACJA NAJLEPSZEGO STRZELCA ROZGRYWEK

I Szymon Wroński (MAKRODACH Rumienica) – 25 bramek

II Cezary Sadowski (LIDER Złotowo) – 19 bramek  

III Martyn Michalak (Lubawa Squad) – 18 bramek  

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol