UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

 Herb Gmina Lubawa                         Logo GZ LZS

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza w najbliższą niedzielę 17 lutego 2019 r. do Hali Sportowej w Złotowie na spotkania XIV kolejki XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa


HALA SPORTOWA W ZŁOTOWIE (17.02.2019 r.)

13:00 MAKRODACH Rumienica I - WIKTORIA Dylewo 11:5 
Bramki: Szymon Wroński (1', 5', 15', 16', 16', 21', 22', 24'), Mateusz Senkowski (2', 19'), Paweł Bieniaszewski (23') - Szymon Longosz (3', 24'), Andrzej Kosek (7'), Krzysztof Kosek (8'), Sebastian Skolimowski (20')

13:30 Fijewo II - MAKRODACH Rumienica II 7:5
Bramki: Łukasz Zakrzewski (1', 12', 18'), Karol Rudnicki (2'), Dawid Jańczyk (10', 24'), Mariusz Szczepański (22') - Jakub Chyrzyński (3'), Adam Dybich (6', 11', 15'), Szymon Wielgosiński (17')

14:00 Fijewo I - LIDER Złotowo 3:4
Bramki: Daniel Osmański (6'), Radosław Gajewski (16', 20') - Łukasz Licznerski (7'), Dominik Kempkowski (13'), Cezary Sadowski (15'), Artur Zelma (15')

14:30 AVISTA Łążyn I - AROnet Kazanice 5:5
Bramki: Patryk Kempkowski (1', 19', 20'), Damian Golder (6'), Daniel Kamiński (10') - Piotr Rykaczewski (2', 8', 10', 19'), Kamil Okoniewicz (9')

15:00 AVISTA Łążyn II - DRWĘCA Zielkowo 1:10
Bramki: Paweł Jagielski (16') - Rafał Pietrzak (1', 8'), Wojciech Wyżlic (1', 13', 21'), Przemysław Brzozowski (12', 20'), Błażej Pietrzak (15'), Adrian Dymkowski (22', 24')

15:30 LIDER Wigwałd - HURAGAN Byszwałd II 2:7
Bramki: Marcin Suszyński (9', 19') - Mariusz Liszewski (7'), Dawid Maciołek (8', 23'), Damian Goliszewski (15', 16'), Maciej Tarnowski (20'), Adam Węglewski (21')

16:00 ZUH ANDRZEJ Zadroga - HURAGAN Byszwałd I 2:8
Bramki: Marcin Januszewski (3', 19') - Jakub Sadowski (4', 7', 14', 15'), Janusz Okuniewski (5'), Szymon Bogdański (11', 13', 20')

16:30 LZS Sampława - OKS Omule 5:6
Bramki: Wojciech Banacki (3', 22'), Wojciech Jurkiewicz (6', 23'), Marek Nastachowski (12') - Adrian Jabłoński (1', 5', 19', 20'), Przemysław Ewertowski (16', 23')


Serdecznie zapraszamy.

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol