UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • 61 Edycja Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 OLSZTYN - eliminacje gminne (Rożental, 22.03.2020 r.)

  61 Edycja Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 OLSZTYN - eliminacje gminne (Rożental, 22.03.2020 r.)

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach gminnych 61 Edycji Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar TVP3 Olsztyn. Zawody odbędą się w niedzielę 22 marca 2020 r. w Hali Sportowej w Rożentalu. Read More
 • TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 01.03.2020 r.)

  TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 01.03.2020 r.)

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie oraz Gmina Wiejska Lubawa serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się  01 marca 2020 r. w Hali Sportowej w Złotowie (początek gier 9:30). Read More
 • Przekaż 1% podatku na swój KLUB

  Przekaż 1% podatku na swój KLUB

  Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More
 • Zajęcia z zakresu tenisa stołowego

  Zajęcia z zakresu tenisa stołowego

  Sekcja tenisa stołowego LZS Lubawa serdecznie zaprasza na zajęcia z zakresu tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. Treningi odbywają się w każdy wtorek w godzinach od 18:00 do 20:00 w Hali Sportowej w Złotowie. Zajęcia prowadzi  trener tenisa stołowego, kapitan III ligowej drużyny seniorskiej Tomasz Golder (tel. 500-129-026). Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

W II serii gier klasy „A” i „B” zwycięstwo LZS AVISTY Łążyn, podział punktów w meczu JORDANA oraz porażki LZS LIDER Złotowo, LZS Fijewo i LZS HURAGAN Byszwałd.

 

 

„A” KLASA

KS ZAMEK Kurzętnik – LZS LIDER Złotowo 3:1 (0:0)

Bramki: Tomasz Słupski (60’, 70’), Michał Piceluk (68’) – Dawid Dąbrowski (49’)

Skład LIDER: Mateusz Lewalski – Dawid Mederski (85’ Marek Nastachowski), Krystian Zdrojewski (35’ Krystian Kozłowski), Cezary Sadowski, Dawid Dąbrowski (85’ Adrian Jakubowski), Jarosław Szulc, Mateusz Żmijewski, Mateusz Piotrowicz, Łukasz Mróz, Dominik Kempkowski, Miłosz Jarzembowski

LKS WEL Lidzbark Welski – LZS JORDAN Kazanice 3:3 (1:1)

Bramki: Mateusz Dobucki (12’), Filip Kornowski (53’), Cezary Jasik (90’+4), Artur Modrzewski (44’), Piotr Rykaczewski (49’), Karol Jakubowski (77’)

Skład JORDAN: Piotr Kowalski – Patryk Kempkowski, Dawid Gajewski (71’ Marcin Frankiewicz), Janusz Okuniewski, Piotr Rykaczewski (84’ Kamil Okoniewicz), Artur Modrzewski, Szymon Bogdański (71’ Karol Jakubowski), Paweł Brzozowski, Filip Owczarek (85’ Bartosz Modrzewski), Mateusz Sadowski, Przemysław Gerka

 

WYNIKI II KOLEJKI

KS GMINA Kozłowo – KS RADOMNIAK Radomno 2:4

KS ZAMEK Kurzętnik – LZS LIDER Złotowo 3:1

LKS WEL Lidzbark Welski – LZS JORDAN Kazanice 3:3

MKS Działdowo – UKS ORZEŁ Ulnowo 6:2

GKS OSSA Biskupiec – LZS CZARNI Rudzienice 1:1

KS ISKRA Narzym – LZS OHI Frednowy 2:2

TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I KS RADOMNIAK Radomno 6 pkt. bramki 7:2

II KS ZAMEK Kurzętnik 6 pkt. bramki 6:3

III GKS OSSA Biskupiec 4 pkt. bramki 3:1

IV MKS Dzialdowo 3 pkt. bramki 6:4

V LZS LIDER Złotowo 3 pkt. bramki 5:5

VI KS GMINA Kozłowo 3 pkt. bramki 3:4

VII LZS JORDAN Kazanice 2 pkt. bramki 4:4

VIII LZS CZARNI Rudzienice 2 pkt. bramki 2:2

IX LZS OHI Frednowy 1 pkt. bramki 4:5

X KS ISKRA Narzym 1 pkt. bramki 2:5

XI LKS WEL Lidzbark Welski 1 pkt. bramki 5:7

XII UKS ORZEŁ Ulnowo 0 pkt. bramki 2:7


„B” KLASA

LZS AVISTA Łążyn – LZS ZAMEK Szymbark 6:0 (2:0)

Bramki: Szymon Wroński (5’, 58’, 63’), Mateusz Kowalski (21’), Damian Golder (78’), Daniel Malinowski (83’)

Skład AVISTA: Karol Mergalski – Rafał Dudek, Bartosz Groszkowski, Mateusz Kowalski (46’ Miłosz Krajewski), Rafał Rynkowski (61’ Paweł Jaskulski), Marek Wierzbowski, Kacper Pomoryn (62’ Damian Golder), Szymon Wroński (78’ Mateusz Wyżlic), Rafał Dembowski (73’ Patryk Grabkowski), Daniel Malinowski, Paweł Senkowski (87’ Karol Kuczyński)

KS WICHER Gwiździny – LZS Fijewo 7:0 (5:0)

Bramki: Daniel Cieszewski (5’, 19’, 26’, 38’), Dawid Czarnota (14’), Kamil Urbański (47’, 57’)

Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Sebastian Drzewiński (40’ Mariusz Szczepański), Maciej Rykaczewski, Szymon Jankowski (78’ Karol Karkut), Sebastian Karczewski (60’ Michał Szczepański), Dawid Jańczyk, Tymoteusz Rudszewski, Paweł Sadowski (46’ Damian Komorowski), Paweł Gerka, Kacper Rykaczewski (68’ Karol Rudnicki), Sylwester Rynkowski

KS WEL Bratian – LZS HURAGAN Byszwałd 3:0

Bramki: Patryk Mówiński (28'), bramka samobójcza (60'), Arkadiusz Sienkowski (62')

Skład HURAGAN: Janusz Jaskulski - Daniel Karczewski, Adam Węglewski (50' Miłosz Rykaczewski), Damian Goliszewski, Daniel Osmański, Maciej Borkowski (60' Miłosz Modrzewski), Dominik Modrzewski, Damian Jarzyna, Mateusz Zalewski, Mateusz Ewertowski, Przemysław Mówiński (55' Mariusz Liszewski)

 

WYNIKI II KOLEJKI

GKS MEWA Smykowo – GKS VEL Dąbrówno 2:2

KS WEL Bratian – LZS HURAGAN Byszwałd 3:0

LZS AVISTA Łążyn – LZS ZAMEK Szymbark 6:0

KS WICHER Gwiździny – LZS Fijewo 7:0

KS Mroczno – LZS OSA Ząbrowo 4:3

UKS ŻAK Jamielnik – MLKS OLIMPIA Kisielice 3:6

TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I KS WICHER Gwiździny 6 pkt. bramki 12:1

II LZS AVISTA Łążyn 6 pkt. bramki 8:1

III KS Mroczno 6 pkt. bramki 8:4

IV GKS MEWA Smykowo 4 pkt. bramki 3:2

V LZS OSA Ząbrowo 3 pkt. bramki 6:5

VI MLKS OLIMPIA Kisielice 3 pkt. bramki 7:5

VII LZS Fijewo 3 pkt. bramki 3:9

VIII KS WEL Bratian 3 pkt. bramki 4:3

IX GKS VEL Dąbrówno 1 pkt. bramki 4:5

X UKS ŻAK Jamielnik 0 pkt. bramki 3:7

XI LZS HURAGAN Byszwałd 0 pkt. bramki 1:8

XII LZS ZAMEK Szymbark 0 pkt. bramki 1:10

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol