UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie serdecznie zaprasza w najbliższą niedzielę 03 marca 2019 r. do Hali Sportowej w Złotowie na Turniej Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Sportowe zmagania rozpoczną się o godzinie 10:00 a o końcowy triumf rywalizować będzie sześć ekip - KS CONSTRACT, Morliny, OSP Marzęcice, Graj dalej, Absolwenci Ząbrowo oraz Wujaszki.


Impreza zostanie sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.


Serdecznie zapraszamy.

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol