UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • PLAN WYCIECZEK NA ROK 2019

    PLAN WYCIECZEK NA ROK 2019

    Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie informuje, iż w roku 2019 r. zamierza zorganizować trzy wycieczki w polskie góry. Read More
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
  • 1
  • 2

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza w najbliższą niedzielę (13 stycznia 2019) do Hali Sportowej w Rożentalu na spotkania IX kolejki XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. 

Pary IX kolejki gier (Hala Rożental, 13.01.2019 r.)
13:00 HURAGAN Byszwałd I - DRWĘCA Zielkowo 9:5 (6:3)
Bramki: Szymon Bogdański (3', 8', 9'), Damian Wyżlic (5', 12'), Grzegorz Okuniewski (10', 20'), Janusz Okuniewski (14', 21') - Błażej Pietrzak (1'), Adrian Dymkowski (4'), Przemław Brzozowski (7'), Wojciech Wyżlic (13'), Marcin Szulc (24')

13:30 OKS Omule - LIDER Złotowo 4:9 (2:3)
Bramki: Sylwester Dzik (6'), Adrian Linkner (7'), Patryk Ewertowski (23', 24') - Cezary Sadowski (1', 3', 16', 18'), Mateusz Żmijewski (11'), Piotr Karbowski (17'), Adrian Jakubowski (19'), Łukasz Mróz (21'), Dominik Kempkowski (22')

14:00 HURAGAN Byszwałd II - Fijewo II 6:6 (3:1)
Bramki: Maciej Tarnowski (5', 22'), Damian Goliszewski (9', 10', 19'), Maciej Borkowski (20') - Martyn Michalak (8', 16', 21'), Dawid Jańczyk (15', 24'), Sebastian Karczewski (5', 17')

14:30 LZS Sampława - Fijewo I 3:6 (3:1)
Bramki: Wojciech Banacki (1'), Patryk Zdrojewski (3'), Remigiusz Gamański (8') - Daniel Karczewski (10'), Patryk Gorzka (13', 20'), Daniel Osmański (17', 19'), Tymoteusz Rudszewski (22')

15:00 WIKTORIA Dylewo - AVISTA Łążyn II 5:4 (1:2)
Bramki: Marcin Ławnicki (1', 24'), Sebastian Skolimowski (17', 21'), Zbigniew Kosek (21') - Kacper Rykaczewski (8'), Kacper Pomoryn (12', 16', 20')

15:30 LIDER Wigwałd - AVISTA Łążyn I 3:10 (0:3)
Bramki: Tomasz Obremski (17'), Marcin Suszyński (19'), Sebastian Rudowski (20') - Patryk Kempkowski (3', 19'), Miłosz Krajewski (5', 15'), Jakub Baczewski (10', 16', 23'), Daniel Kamiński (13'), Bartosz Bilicki (14'), Łukasz Junkier (24')

16:00 AROnet Kazanice - MAKRODACH Rumienica II 10:5 (3:1)
Bramki: Krystian Opałka (4', 21'), Marcin Frankiewicz (7', 20'), Kamil Okoniewicz (12'), Dawid Gajewski (15', 17', 24'), Piotr Rykaczewski (16'), Przemysław Gerka (18') - Sylwester Kasprowicz (9', 14', 21'), Sylwester Rynkowski (13'), Adam Dybich (18')

16:30 ZUH ANDRZEJ Zadroga - MAKRODACH Rumienica I 3:13 (1:7)
Bramki: Marcin Januszewski (4', 14'), Miłosz Modrzewski (22') - Paweł Senkowski (1', 13'), Szymon Wroński (2', 10', 12', 20', 21', 24'), Paweł Kryżba (7'), Paweł Bieniaszewski (8', 9'), Cezary Chorzelewski (19', 23')

TABELA ROZGRYWEK ---> ZOBACZ

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol