UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
Logo GZ LZS                           Herb Gmina Lubawa

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza w najbliższą niedzielę 10 lutego 2019 do Hali Sportowej w Rożentalu na spotkanie VI kolejki III ligi tenisa stołowego oraz mecze XIII kolejki XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.


VI kolejka III ligi tenisa stołowego (Hala Rożental, 10.02.2019 r.)

9:30 LZS Lubawa - EKS MLEXER Elbląg 10:8

Aktualna tabela III LIGA  --->TABELA<---


Pary XIII kolejki Gminnej Ligi Piłki Halowej (Hala Rożental, 10.02.2019 r.)

13:00 ZUH ANDRZEJ Zadroga - Fijewo I 4:7 (2:3)
Bramki: Marcin Januszewski (6', 15'), Wojciech Karczewski (8'), Miłosz Modrzewski (22') - Radosław Gajewski (1', 9', 11'), Karol Jakubowski (13', 19'), Tymoteusz Rudszewski (18', 23')

13:30 HURAGAN Byszwałd I - LIDER Wigwałd 8:2 (3:1)
Bramki: Jakub Sadowski (3', 15', 18'), Damian Jarzyna (7'), Szymon Bogdański (10', 16'), Damian Wyżlic (17', 20') - Marcin Suszyński (8', 23')

14:00 AVISTA Łążyn II - Fijewo II 9:3 (6:0)
Bramki: Kacper Pomoryn (4', 5', 6', 7', 8', 11', 20', 24'), Karol Kuczyński (17') - Martyn Michalak (16'), Karol Rudnicki (18'), Łukasz Zakrzewski (22')

14:30 HURAGAN Byszwałd II - LZS Sampława 4:3 (2:2)
Bramki: Damian Goliszewski (5', 17'), Mateusz Zalewski (8'), Maciej Borkowski (16') - bramka samobójcza (1'), Marek Nastachowski (2'), Wojciech Jurkiewicz (19')

15:00 OKS Omule - AVISTA Łążyn I 1:2 (1:1)
Bramki: Adrian Jabłoński (6') - Maksymilian Zakrzewski (9'), Damian Golder (18')

15:30 WIKTORIA Dylewo - DRWĘCA Zielkowo 6:6 (2:5)
Bramki: Eryk Kosek (10', 17', 20'), Szymon Longosz (12', 13', 21') - Błażej Pietrzak (1', 11', 12'), Maciej Pietrzak (7', 9'), Przemysław Brzozowski (19')

16:00 AROnet Kazanice - MAKRODACH Rumienica I 6:2 (2:2)
Bramki: Krystian Opałka (1'), Szymon Nojman (6'), Piotr Rykaczewski (15', 20', 21'), Dawid Gajewski (17') - Paweł Senkowski (2'), Paweł Kryżba (10')

16:30 MAKRODACH Rumienica II - LIDER Złotowo 0:5 (w)
 
Aktualna tabela GMINNA HALÓWKA --->TABELA<---

Serdecznie zapraszamy !!!



Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol