UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W niedzielę 02 stycznia 2022 w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie rozegrano IV kolejkę XVIII Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.

W dalszym ciągu na prowadzeniu z kompletem zwycięstw DRWĘCA Zielkowo przed LIDEREM Złotowo. W klasyfikacji najlepszego strzelca z 11 trafieniami na czele Łukasz Licznerski (LIDER Złotowo).

Wyniki IV kolejki

AM-BUD Arkadiusz Marczewski – Żabka Lubawa 13:1 (8:0)
Bramki: Piotr Rykaczewski (1’, 2’, 16’), Patryk Rożentalski (2’, 9’, 25’), Mariusz Markuszewski (3’, 24’), Krystian Zdrojewski (10’, 10’), Rafał Modrzewski (14’), Marcin Frankiewicz (19’), Michał Bielecki (26’) – Paweł Szczepański (17’)

HURAGAN Byszwałd – ORZEŁEK Mortęgi 1:6 (1:2)
Bramki: Jacek Buczkowski (7’) – Jakub Słomski (14’, 15’, 17’, 19’, 23’, 24’)

TORPEDA Rożental – DRWĘCA Zielkowo 2:10 (0:4)
Bramki: Robert Marciniak (18’, 23’) – Radosław Gajewski (10’), Karol Jakubowski (11’, 25’), Filip Owczarek (12’, 24’, 25’), Damian Gerka (14’), Daniel Osmański (17’), Martyn Michalak (27’, 30’)

ForFan – Klik ekipa sportowa 4:1 (1:0)
Bramki: Janusz Okuniewski (13’), Szymon Bogdański (22’), Paweł Ewertowski (25’), Kacper Borkowski (26’) – Mateusz Lewandowski (20’)

AVISTA Łążyn – LIDER Złotowo 2:3 (2:2)
Bramki: Grzegorz Ewertowski (6’), Bartosz Kuczyński (13’) – Igor Szczepański (9’, 23’), Łukasz Licznerski (11’)

DREWNEKS Sampława – Joga Bonito 0:2 (0:0)
Bramki: Maciej Tarnowski (17’), Filip Ruciński (25’)

Tabela rozgrywek

I DRWĘCA Zielkowo 12 pkt. bramki 41:3

II LIDER Złotowo 12 pkt. bramki 31:6

III AM-BUD Arkadiusz Marczewski 10 pkt. bramki 21:3

IV Joga Bonito 10 pkt. bramki 11:3

V ForFan 8 pkt. bramki 11:6

VI AVISTA Łążyn 4 pkt. bramki 11:7

VII ORZEŁEK Mortęgi 4 pkt. bramki 12:22

VIII DREWNEKS Sampława 3 pkt. bramki 10:19

IX TORPEDA Rożental 3 pkt. bramki 7:19

X Klik ekipa sportowa 1 pkt. bramki 5:17

XI HURAGAN Byszwałd 1 pkt. bramki 4:29

XII Żabka Lubawa 0 pkt. bramki 1:31


Klasyfikacja najlepszego strzelca rozgrywek

1. Łukasz Licznerski (LIDER Złotowo) – 11 bramek

2. Martyn Michalak (DRWĘCA Zielkowo), Filip Owczarek (DRWĘCA Zielkowo) – 8 bramek  

3. Adam Januszewski (DRWĘCA Zielkowo) – 7 bramek

 

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube