UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

W najbliższą sobotę 14 stycznia 2023 r. w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie odbędzie się ostatnia IX kolejka XIX Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Po ostatnim meczu odbędzie się podsumowanie ligi i wręczenie nagród.


16:00 Dżordan Kazanice - Joga Bonito 9:1 (2:1)
Bramki:

16:30 Ciche Bagna Rożental - Klik Lubawa 5:1 (4:0)
Bramki:

17:00 Na Cito - Auto Części Daniel 0:11 (0:4)

17:30 For Fun Byszwałd - Drwęca Zielkowo
18:00 PFT Domki - Szkłomal
18:30 Podsumowanie ligi i wręczenie nagród

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Liga finansowana jest środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube