UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W najbliższą sobotę 07 stycznia 2023 r. w Hali Sportowej w Rożentalu odbędzie się spotkanie VI kolejki III Ligi Tenisa Stołowego pomiędzy LZS Lubawa a KS DEKORGLASS Działdowo III. Stawką rywalizacji będzie III miejsce w ligowej tabeli po I rundzie. W zespole LZS Lubawa najlepiej punktującymi zawodnikami są Michał Surdykowski (15 zwycięstw, 75 % skuteczności) oraz Tomasz Golder (12 zwycięstw, 70,59 % skuteczności). W zespole gości największy wkład w wygrane drużyny mają do tej pory Michał Lipowski (15 zwycięstw, 75% skuteczności) oraz Adam Piotrowski (13 zwycięstw, 65% skuteczności). Zapowiada się niezwykle emocjonujące spotkanie.

LZS Lubawa - KS DEKORGLASS Działdowo III
07.01.2023 r. 16:00
Hala Sportowa w Rożentalu

Serdecznie zapraszamy.

Koszty udziału w lidze finansowane są ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube