UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W niedzielę 27 grudnia 2020 w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie rozegrano III kolejkę XVII Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.



Wyniki III kolejki gier:
1. TORPEDA Rożental – DRWĘCA Zielkowo 2:2 (1:0)
Bramki: Adrian Wasiak (14', 29') – Robert Marciniak (24'), Kacper Pomoryn (28')

2. Lubawa – Auto-Części Daniel 1:8 (1:2)
Bramki: Paweł Jankowski (2') – Dawid Mederski (6'), Przemysław Józefowicz (9'), Jarosław Szulc (17'), Karol Malinowski (24', 26', 27', 29'), Arkadiusz Modrzewski (29')

3. HURAGAN Byszwałd II – LIDER Złotowo 5:0 (1:0)
Bramki: Szymon Zelmański (4'), Grzegorz Ewertowski (25'), Miłosz Olejniczak (26', 27', 28')

4.AVISTA Łążyn – HURAGAN Byszwałd I 4:1 (4:0)
Bramki: Damian Golder (2', 13', 14'), Krzysztof Marchelek (6') – Maciej Tarnowski (22')

5. P.K. Nadruki – RADRUK & AM Bud 1:2 (1:1)
Bramki: Dawid Szpejna (12') – Miłosz Drzewiński (13'), Patryk Rożentalski (27')

6. DREWNEKS Sampława – LZS Fijewo 2:4 (1:2)
Bramki: Szymon Łątkowski (15', 29') – Paweł Jakubowski (3'), Karol Jakubowski (14', 17'), Daniel Osmański (21')

7. JORDAN Kazanice – Reprezentacja Artystów 10:2 (4:1)
Bramki: Paweł Ossowski (1'), Łukasz Licznerski (3', 14'), Kacper Sendlewski (13', 27', 28', 29', 29'), Artur Modrzewski (17'), Tomasz Grzybowski (21') – Jakub Zakreta (8'), Kamil Okoniewicz (29')



Tabela rozgrywek

I JORDAN Kazanice 9 pkt. bramki 32:5

II HURAGAN Byszwałd II 9 pkt. bramki 13:1

III TORPEDA Rożental 7 pkt. bramki 15:5

IV LZS Fijewo 6 pkt. bramki 18:9

V RADRUK & AM Bud 6 pkt. bramki 10:4

VI Auto-Części Daniel 6 pkt. bramki 11:6

VII AVISTA Łążyn 6 pkt. bramki 9:9

VIII DRWĘCA Zielkowo 4 pkt. bramki 9:10

IX Reprezentacja Artystów 3 pkt. bramki 19:16

X P.K. Nadruki 3 pkt. bramki 8:6

XI DREWNEKS Sampława 3 pkt. bramki 10:14

XII LIDER Złotowo 0 pkt. bramki 4:20

XIII HURAGAN Byszwałd 0 pkt. bramki 3:21

XIV Lubawa 0 pkt. bramki 3:38



Klasyfikacja Najlepszego Strzelca Rozgrywek

I – Kacper Sendlewski (JORDAN Kazanice) – 10 bramek

II – Łukasz Licznerski (JORDAN Kazanice), Miłosz Olejniczak (HURAGAN Byszwałd II) – po 7 bramek

III – Karol Jakubowski (Fijewo), Damian Golder (AVISTA Łążyn) – po 6 bramek  

Fotki oraz nagrania wideo spotkań na koncie facebook Stowarzyszenia  ---> ZOBACZ <---

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube