UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Wybierz rozgrywki

Rywale: Torpeda Rożental | Halowy Turniej Piłki Nożnej 2021/2022


Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
LIDER Złotowo 7 0 0 7 17 - 54
KS CONSTRACT 5 2 0 3 17 - 23
EVCOM TRADE Mortęgi 4 1 1 2 26 - 20
DAW-BUD Łążyn 3 2 0 1 34 - 22
LZS DRWĘCA Zielkowo 3 2 0 1 20 - 23
ORZEŁ Mortęgi 3 2 0 1 17 - 12
OKS Omule 3 1 0 2 26 - 10
Makrodach Rumienica 3 1 0 2 11 - 12
JORDAN Kazanice 3 0 0 3 8 - 20
ORZEŁ CONSTRACT Grabowo 2 2 0 0 27 - 8
EMP FUTSAL Team 2 2 0 0 22 - 5
TORPEDA Rożental Junior 2 2 0 0 22 - 5
TERRA Lubawa 2 2 0 0 18 - 1
Torpeda Rożental II 2 2 0 0 16 - 11
HURAGAN Byszwałd 2 2 0 0 10 - 7
AVISTA Łążyn 2 1 0 1 13 - 12
HDK SZWED Lubawa 2 1 0 1 12 - 7
LWP Prątnica 2 1 1 0 11 - 6
AVISTA Łążyn II 2 0 1 1 12 - 13
ZUH Andrzej Zadroga 2 0 0 2 11 - 15
AVISTA Łążyn I 2 0 0 2 6 - 14
LZS LIDER Złotowo II 1 1 0 0 13 - 4
Fijewo II 1 1 0 0 12 - 3
ORZEŁ Grabowo 1 1 0 0 12 - 4
LZS OKS Omule II 1 1 0 0 11 - 1
Prątniczanka Prątnica 1 1 0 0 11 - 2
TEAM Lubawa 1 1 0 0 10 - 3
ISKRA Ławice 1 1 0 0 9 - 1
OSP Omule 1 1 0 0 9 - 2
Piękni i młodzi 1 1 0 0 9 - 2
UKS JORDAN Kazanice 1 1 0 0 9 - 4
PLAST-FOL Sampława 1 1 0 0 8 - 7
SZKŁOMAL 1 1 0 0 8 - 0
JORDAN Kazanice Junior 1 1 0 0 7 - 4
LZS OKS Omule junior 1 1 0 0 7 - 2
OJOM Targowisko 1 1 0 0 7 - 5
ZUH ANDRZEJ ZADROGA 1 1 0 0 7 - 3
LSPT LUB - TUCZ 1 1 0 0 6 - 4
LZS LIDER Złotowo 1 1 0 0 6 - 5
BUDROGAS Glaznoty 1 1 0 0 5 - 3
ORZEŁEK Mortęgi 1 1 0 0 5 - 4
TESSA Tuszewo 1 1 0 0 5 - 2
JORDAN Kazanice II 1 1 0 0 4 - 3
Klik ekipa sportowa 1 1 0 0 4 - 0
Fijewo I 1 1 0 0 3 - 2
LZS OKS Omule I 1 1 0 0 3 - 2
Żabka Lubawa 1 1 0 0 3 - 0
LZS Sampława 1 0 0 1 6 - 7
JORDAN Kazanice I 1 0 0 1 5 - 6
ŁĄŻEK 1 0 0 1 5 - 7
CONSTRACT Grabowo 1 0 0 1 4 - 5
LZS LIDER Złotowo I 1 0 0 1 4 - 9
LZS Sampława 1 0 0 1 4 - 8
Newada Bar Rożental 1 0 0 1 4 - 15
PRĄTNICZANKA Prątnica 1 0 0 1 4 - 7
Szkłomal Prątnica 1 0 1 0 4 - 4
LZS HURAGAN Byszwałd 1 0 0 1 3 - 5
LZS OKS Omule 1 0 0 1 3 - 8
LZS Rumienica 1 0 0 1 3 - 10
TERRA Sampława 1 0 0 1 3 - 5
ARONET JORDAN Kazanice 1 0 0 1 2 - 6
LZS Fijewo 1 0 0 1 2 - 4
PFT DREWNEKS Sampława 1 0 0 1 2 - 12
ForFan 1 0 0 1 1 - 2
MOTOR Lubawa 1 0 0 1 1 - 9
AM-BUD Arkadiusz Marczewski 1 0 0 1 0 - 3
Joga Bonito 1 0 0 1 0 - 3

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube