UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

W najbliższy weekend 27-28.05 odbędą się spotkania XXVII kolejki klasy okręgowej, XXIII kolejki rozgrywek piłki nożnej o mistrzostwo klasy „A” oraz XIX kolejki rozgrywek piłki nożnej o mistrzostwo klasy „B”.

Sobota, 27.05.2023 r.

16:00 PFT DREWNEKS Sampława – GKS MEWA Smykowo – boisko Sampława

16:00 UKS ORZEŁ Ulnowo – LZS AVISTA Łążyn – boisko Ulnowo

17:00 KS CONSTRACT Lubawa – LKS PŁOMIEŃ Turznica – boisko Grabowo

17:00 LZS TORPEDA Rożental – LZS ZAMEK Szymbark – boisko Rożental

Niedziela, 28.05.2023 r.

16:00 LZS OHI Frednowy – LZS JORDAN Kazanice – boisko we Frednowach

Serdecznie zapraszamy.

Koszty udziału drużyn w lidze finansowane są ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube