UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie oraz Szkoła Podstawowa im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w I Edycji Nocnego Turnieju Piłki Nożnej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody rozegrane zostaną w piątek 08 lipca 2022 r. start godzina 21:00 na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy.

Celem zawodów jest popularyzacja piłki nożnej w gminie, integracja mieszkańców oraz wyłonienie najlepszej drużyny OLD BOYS w piłce nożnej.

W mistrzostwach mogą brać udział zawodnicy urodzeni w 1982 roku (40 lat) i starsi (zespół może liczyć maksymalnie 10 osób - w trakcie gry 5 zawodników z pola + bramkarz).

Więcej informacji w regulaminie.

Impreza zostanie sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

Załączniki:
Pobierz plik (2022_07_08_REGULAMIN.pdf)2022_07_08_REGULAMIN.pdf[ ]433 kB
Pobierz plik (2022_07_08_ZGLOSZENIE.pdf)2022_07_08_ZGLOSZENIE.pdf[ ]237 kB

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube