UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W weekend 14-15.05.2022 r. rozegrano spotkania XXI kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”A” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej.


LKS WEL Lidzbark Welski – KS CONSTRACT Lubawa 1:3 (1:1)
Bramki:  Michał Kamiński (10’) – Maciej Górski (36’). Jakub Lendzionowski (53’), Alan Klimek (71’)
Skład CONSTRACT: Maciej Kordalski – Łukasz Mróz, Kamil Maj, Szymon Licznerski, Szymon Szałkowski, Łukasz Licznerski, Alan Klimek (79’ Oskar Dmochewicz), Maciej Górski (46’ Jakub Lendzionowski), Paweł Fafiński (80’ Mateusz Erdman), Patryk Dereszewski (46’ Mateusz Jackowski), Igor Szczepański (73’ Wiktor Kamiński)


LZS JORDAN Kazanice – KS GMINA Kozłowo 4:1 (3:1)
Bramki: Bartosz Groszkowski (4'), Łukasz Graduszewski (28'), Artur Modrzewski (45'), Martyn Michalak (62') - Łukasz Mańka (37')
Skład JORDAN: Piotr Kowalski - Tomasz Grzybowski (60' Cezary Sadowski), Bartosz Groszkowski, Adam Pietrulewicz, Łukasz Lewalski, Robert Kaczyński (70' Maciej Jurkiewicz), Szymon Bogdański, Radosław Szulc (60' Bartosz Uzarski), Martyn Michalak (70' Przemysław Buczkowski), Łukasz Graduszewski (75' Kamil Kamiński), Artur Modrzewski (75' Bartosz Modrzewski)


MKS Działdowo – LZS AVISTA Łążyn 3:0 (walkower – goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz)


Wyniki XXI kolejka

LKS WEL Lidzbark Welski – KS CONSTRACT Lubawa 1:3

MKS Działdowo – LZS AVISTA Łążyn 3:0

KS ZAMEK Kurzętnik – UKS ORZEŁ Ulnowo 2:3

LZS OSA Ząbrowo – KS ISKRA Narzym 0:1

GKS ISKRA Smykówko – LZS OHI Frednowy 5:4

LZS JORDAN Kazanice – KS GMINA Kozłowo 4:1

LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny – KS Mroczno 7:0


Tabela rozgrywek

I KS CONSTRACT Lubawa 21 46 pkt. bramki 70:18

II LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 21 46 pkt. bramki 72:26

III KS ISKRA Narzym 20 44 pkt. bramki 53:21

IV MKS Działdowo 21 43 pkt. bramki 46:17

V LZS OSA Ząbrowo 21 41 pkt. bramki 31:32

VI LZS JORDAN Kazanice 21 37 pkt. bramki 48:37

VII LZS OHI Frednowy 21 30 pkt. bramki 42:43

VIII LKS WEL Lidzbark Welski 21 26 pkt. bramki 31:35

IX KS GMINA Kozłowo 20 24 pkt. bramki 38:42

X GKS ISKRA Smykówko 21 19 pkt. bramki 40:58

XI KS Mroczno 21 17 pkt. bramki 40:53

XII KS ZAMEK Kurzętnik 21 17 pkt. bramki 20:44

XIII UKS ORZEŁ Ulnowo 21 16 pkt. bramki 24:73

XIV LZS AVISTA Łążyn 21 9 pkt. bramki 31:87

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube