UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W weekend 07-08.05.2022 r. rozegrano spotkania XX kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”A” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej.


LZS AVISTA Łążyn – LZS OSA Ząbrowo 0:1 (0:1)
Bramki: Franciszek Pisarczyk (41’)
Skład AVISTA: Jakub Lewalski – Łukasz Rubalewski (15’ Jakub Zelmański), Paweł Pałkowski, Damian Cieszyński, Łukasz Junkier (55’ Karol Kuczyński), Denys Diemishev, Mateusz Żmijewski, Rafał Dembowski, Szymon Wroński (57’ Adrian Mederski), Miłosz Krajewski, Bartosz Korpalski


KS CONSTRACT Lubawa – MKS Działdowo 2:1 (0:0)
Bramki: Maciej Górski (53’), Oskar Dmochewicz (90’+4) – Przemysław Kalisz (48’)
Skład CONSTRACT: Maciej Kordalski – Łukasz Mróz, Kamil Maj, Szymon Licznerski (37’ Maciej Górski), Szymon Szałkowski, Łukasz Licznerski, Alan Klimek (90’ Wiktor Kamiński), Paweł Fafiński, Patryk Dereszewski (46’ Jarosław Szulc), Igor Szczepański, Jakub Lendzionowski (84’ Oskar Dmochewicz)


LZS JORDAN Kazanice – GKS ISKRA Smykówko 6:3 (3:1)
Bramki: Martyn Michalak (4', 64'), Szymon Bogdański (9', 89'), Łukasz Graduszewski (18'), Robert Kaczyński (53') - Amadeusz Witt (36'), Marcin Kostiok (49'), Konrad Śliwiński (57')
Skład JORDAN: Mateusz Lewalski - Tomasz Grzybowski, Bartosz Groszkowski, Adam Pietrulewicz, Szymon Bogdański, Maciej Jurkiewicz (70' Dawid Kłosowski), Robert Kaczyński, Bartosz Uzarski (60' Kamil Kamiński), Martyn Michalak, Łukasz Graduszewski (80' Piotr Kowalski), Artur Modrzewski (80' Bartosz Modrzewski)


Wyniki XX kolejka

KS GMINA Kozłowo – KS Mroczno 2:1

LZS AVISTA Łążyn – LZS OSA Ząbrowo 0:1

UKS ORZEŁ Ulnowo – LKS WEL Lidzbark Welski 3:2

KS ISKRA Narzym – LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 1:0

KS CONSTRACT Lubawa – MKS Działdowo 2:1

LZS OHI Frednowy – KS ZAMEK Kurzętnik 6:0

LZS JORDAN Kazanice – GKS ISKRA Smykówko 6:3


Tabela rozgrywek

I KS CONSTRACT Lubawa 20 43 pkt. bramki 67:17

II LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 20 43 pkt. bramki 65:26

III KS ISKRA Narzym 19 41 pkt. bramki 52:21

IV LZS OSA Ząbrowo 20 41 pkt. bramki 31:31

V MKS Działdowo 20 40 pkt. bramki 43:17

VI LZS JORDAN Kazanice 20 34 pkt. bramki 44:36

VII LZS OHI Frednowy 20 30 pkt. bramki 38:38

VIII LKS WEL Lidzbark Welski 20 26 pkt. bramki 30:32

IX KS GMINA Kozłowo 19 24 pkt. bramki 37:38

X KS Mroczno 20 17 pkt. bramki 40:46

XI KS ZAMEK Kurzętnik 20 17 pkt. bramki 18:41

XII GKS ISKRA Smykówko 20 16 pkt. bramki 35:54

XIII UKS ORZEŁ Ulnowo 20 13 pkt. bramki 21:71

XIV LZS AVISTA Łążyn 20 9 pkt. bramki 31:84

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube