UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w IV Edycji Mikołajkowego Otwartego Turnieju Piłki Nożnej Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się w sobotę 14.12.2019 r. w Hali Sportowej w Złotowie.

Celem turnieju jest popularyzacja piłki nożnej halowej w gminie, wyłonienie najlepszej drużyny OLD BOYS w piłce nożnej halowej oraz integracja mieszkańców.


Impreza zostanie sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENiA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

Załączniki:
Pobierz plik (2019_12_14_REGULAMIN_1.pdf)2019_12_14_REGULAMIN_1.pdf[ ]175 kB
Pobierz plik (2019_12_14_ZGLOSZENIE.pdf)2019_12_14_ZGLOSZENIE.pdf[ ]280 kB

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube