UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Dok1 1

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Gmina Wiejska Lubawa, Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich, Rada Sołecka w Łążynie, LZS AVISTA Łążyn oraz Jednostka OSP w Łążynie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Pikniku Sportowo-Rekreacyjnym "SPORT ŁĄCZY POKOLENIA" połączonym z Turniejem Piłki Nożnej dla Dzieci oraz Turniejem Piłki Nożnej OLD BOYS.

Piknik odbędzie się w niedzielę 07 października 2018 r. na boisku sportowym w Łążynie. Start turnieju piłki nożnej dla dzieci zaplanowano na 12:00, start turnieju piłki nożnej OLD BOYS na 15:00.

Szczegóły w REGULAMINIE.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube