UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego, które odbędą się 29 października 2017 r. (niedziela) początek godzina 11:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu, ul. Piastowska 5c, 14-240 Susz.

Współorganizatorami zawodów są Powiat Iławski, Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu oraz Urząd Miejski w Suszu.


Mistrzostwa przeprowadzone zostaną w 4 kategoriach wiekowych (2005 i młodsze/młodsi, 2004-2002, 2001-1998, 1997 i starsze/starsi) oddzielnie dla kobiet i mężczyzn. Zapisy do dnia 23 października 2017 r. u Pana Benedykta Czarneckiego 603-787-249, tel. stacjonarny 89 645-54-27 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zawody sfinansowane zostaną ze środków Powiatu Iławskiego w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem CYKL POWIATOWYCH IMPREZ SPORTOWYCH O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO.

Serdecznie zapraszamy. 

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube