UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

A, B i C KLASA - WYNIKI (06-07.05.2017)

Kolejne piłkarskie emocje za nami. Zwycięstwo odnieśli zawodnicy JORDANU Kazanice, którzy pokonali MEWĘ Smykowo 4:2. Remis na swoim koncie zapisali gracze AVISTY Łążyn, którzy jako pierwsi w sezonie urwali punkty WICHROWI Gwiździny. Porażki zaznał LIDER Złotowo, który nie sprostał kandydatowi do awansu LKS WEL Lidzbark Welski.  Wystartowała także Gminna Liga Piłki Nożnej „C” klasa. Z czterech zaplanowanych spotkań odbyły się dwa – Byszwałd wygrał w Grabowie z ORŁEM 4:2, TORPEDA Rożental zremisowała z LZS Fijewo 3:3.

„A” KLASA

LKS WEL Lidzbark Welski – LZS LIDER Złotowo 4:1 (2:0)

Bramka dla LIDERA: Dawid DĄBROWSKI (80’ – rzut karny)

Skład LZS LIDER Złotowo: Piotr KOWALSKI – Radosław SZULC, Łukasz MRÓZ, Adrian ANDRZEJCZAK (55’ Ariel ZASUWA), Mateusz ERDMAN, Dawid DĄBROWSKI, Paweł BRZOZOWSKI, Mateusz ŻMIJEWSKI, Dominik KEMPKOWSKI, Łukasz LICZNERSKI, Robert KACZYŃSKI


WYNIKI XVI KOLEJKI (06-07.05.2017)

LKS WEL Lidzbark Welski – LZS LIDER Złotowo 4:1

LZS NOVOPLAST Mszanowo – KS GMINA Kozłowo 0:3

ITS JEZIORAK Iława – LZS OSA Ząbrowo 3:1

GKS OSSA Biskupiec – KS ISKRA Narzym 5:1

GKS GRUNWALD Gierzwałd – UKS ORZEŁ Ulnowo 4:2

GKS LZS II Wikielec – KS ZAMEK Kurzętnik 0:1


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I ITS JEZIORAK Iława 45 pkt. 70:8

II LKS WEL Lidzbark Welski 32 pkt. 34:25

III GKS GRUNWALD Gierzwałd 32 pkt. 41:26

IV LZS OSA Ząbrowo 30 pkt. 29:16

V GKS OSSA Biskupiec 26 pkt. 43:32

VI KS ZAMEK Kurzętnik 21 pkt. 35:35

VII LZS LIDER Złotowo 19 pkt. 22:35

VIII KS GMINA Kozłowo 18 pkt. 15:26

IX LZS NOVOPLAST Mszanowo 18 pkt. 16:37

X UKS ORZEŁ Ulnowo 13 pkt. 22:34

XI KS ISKRA Narzym 9 pkt. 19:39

XII GKS LZS II Wikielec 7 pkt. 20:53


„B” KLASA

KS WICHER Gwiździny – LZS AVISTA Łążyn 2:2 (2:1)

Bramki: Krystian KOWALSKI (27’), Jakub KOWALSKI (30’) – Jakub BACZEWSKI (22’), Marek WIERZBOWSKI (62’ – rzut karny)

Skład LZS AVISTA Łążyn: Karol MERGALSKI – Jakub BACZEWSKI, Patryk BORKOWSKI (65’ Mariusz KOWALKOWSKI), Karol JÓZEFOWICZ, Patryk KEMPKOWSKI, Miłosz KRAJEWSKI, Paweł KRYŻBA (85’ Rafał DEMBOWSKI), Karol MALINOWSKI (83’ Bartosz BILICKI), Krzysztof MARCHELEK, Mateusz SMUOREK, Marek WIERZBOWSKI (90’ Karol ŻUCHOWSKI)


GKS MEWA Smykowo – LZS JORDAN Kazanice 2:4 (0:3)

Bramki: Marcin BRZÓZY (65’, 87’) – Mateusz GÓRSKI (13’, 65’), Krystian OPAŁKA (22’, 43’)

Skład LZS JORDAN Kazanice: Dominik ALEKSANDROWICZ - Łukasz GRADUSZEWSKI (66' Kamil OKONIEWICZ), Jakub ZGLENICKI, Przemysław GERKA, Dawid GAJEWSKI, Tomasz GRZYBOWSKI (27' Kamil SASS), Maciej JURKIEWICZ, Bartosz MODRZEWSKI, Dawid RAFIŃSKI (70' Marek KAMIŃSKI), Mateusz GÓRSKI (75' Paweł GERKA), Krystian OPAŁKA (82' Dawid GOLISZEWSKI)


WYNIKI XV KOLEJKI (06-07.05.2017)

GKS ISKRA Smykówko – LZS Jamielnik 3:0

GKS LZS Szymbark – MLKS OLIMPIA Kisielice 1:2

KS WICHER Gwiździny – LZS AVISTA Łążyn 2:2

GKS MEWA Smykowo – LZS JORDAN Kazanice 2:4


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I KS WICHER Gwiździny 43 pkt. 75:11

II LZS JORDAN Kazanice 28 pkt. 26:19

III LZS AVISTA Łążyn 25 pkt. 42:31

IV GKS ISKRA Smykówko 22 pkt. 30:26

V MLKS OLIMPIA Kisielice 20 pkt. 25:25

VI UKS ŻAK Jamielnik 15 pkt. 24:36

VII LZS ZAMEK Szymbark 12 pkt. 18:37

VIII GKS MEWA Smykowo 3 pkt. 18:73


„C” KLASA


WYNIKI VIII KOLEJKI (07.05.2017)

LZS PRĄTNICZANKA Prątnica – LZS ORZEŁ Mortęgi 3:0

ZUH ANDRZEJ Zadroga – LZS Sampława 3:0

LZS ORZEŁ Grabowo – LZS HURAGAN Byszwałd 2:4 (2:0)

Bramki: Łukasz KOLWICZ (1), Kamil GORCZYCA (1) – Szymon BOGDAŃSKI (2), Mariusz LISZEWSKI (2)

LZS TORPEDA Rożental – LZS Fijewo 3:3

Bramki: Patryk GRABOWSKI (24'), Patryk DZIĄBA (25'), Jakub CHEŁKOWSKI (71') - Sebastian KARCZEWSKI (8'), Radosław GAJEWSKI (68'), Patryk GORZKA (90')


TABELA ROZGRYWEK „C-klasa”

I ZUH ANDRZEJ Zadroga 22 pkt. 34:9

II LZS Fijewo 17 pkt. 37:15

III LZS PRĄTNICZANKA Prątnica 13 pkt. 22:33

IV LZS TORPEDA Rożental 13 pkt. 29:15

V LZS Sampława 10 pkt. 25:26

VI LZS HURAGAN Byszwałd 9 pkt. 13:18

VII LZS ORZEŁ Mortęgi 6 pkt. 11:35

VIII LZS ORZEŁ Grabowo 2 pkt. 10:30

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    lzs lider zotowo    lzs avista    logo jordan