UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

A i B KLASA - WYNIKI (08-09.04.2017)

 

W weekend 08-09 kwietnia 2017 rozgrywki A i B – klasy zainaugurowali zawodnicy z Gminy Lubawa. W swoich pierwszych spotkaniach, zarówno piłkarze LIDERA Złotowo jak i AVISTY Łążyn, podzielili się z rywalami punktami.

 

LZS Mszanowo – LZS LIDER Złotowo 1:1 (0:1)

Bramki: Paweł STĘPIEŃ (90+5’) – Mateusz ŻMIJEWSKI (39’)

Skład LIDER Złotowo: Piotr KOWALSKI – Adrian ANDRZEJCZAK, Paweł BRZOZOWSKI, Dawid DĄBROWSKI (67’ Mateusz ERDMAN), Robert KACZYŃSKI (55’ Radosław MAKOWSKI), Dominik KEMPKOWSKI (55’ Mateusz KRUSZEWSKI), Łukasz LICZNERSKI (46’ Adrian MEDERSKI), Łukasz MRÓZ, Cezary SADOWSKI, Radosław SZULC (77’ Tomasz EWERTOWSKI), Mateusz ŻMIJEWSKI (84’ Łukasz KOLWICZ)

 

WYNIKI XII KOLEJKI (08-09.04.2017)

LZS Mszanowo – LZS LIDER Złotowo 1:1

UKS ORZEŁ Ulnowo – ITS JEZIORAK Iława 2:4

LZS OSA Ząbrowo – KS GMINA Kozłowo 1:0

KS ISKRA Narzym – KS ZAMEK Kurzętnik 2:4

GKS OSSA Biskupiec – GKS GRUNWALD Gierzwałd 1:1

GKS LZS II Wikielec – LKS WEL Lidzbark Welski 1:4


TABELA ROZGRYWEK "A-klasa"

I ITS JEZIORAK Iława 33 pkt. bramki 55:6

II GKS GRUNWALD Gierzwałd 26 pkt. bramki 30:12

III LKS WEL Lidzbark Welski 23 pkt. bramki 23:18

IV LZS OSA Ząbrowo 21 pkt. bramki 15:12

V GKS OSSA Biskupiec 17 pkt. bramki 29:27

VI LZS LIDER Złotowo 16 pkt. bramki 17:26

VII KS ZAMEK Kurzętnik 15 pkt. bramki 29:27

VIII LZS Mszanowo 14 pkt. bramki 13:27

IX KS GMINA Kozłowo 14 pkt. bramki 8:15

X UKS ORZEŁ Ulnowo 10 pkt. bramki 14:22

XI GKS LZS II Wikielec 7 pkt. bramki 17:40

XII KS ISKRA Narzym 4 pkt. bramki 12:30

 

MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS AVISTA Łążyn 1:1 (0:0)

Bramki: Kamil ŁUKASZEWSKI (33’) – Marek WIERZBOWSKI (36’ – rzut karny)

Skład AVISTA Łążyn: Karol MERGALSKI – Damian GOLDER, Łukasz JUNKIER, Patryk KEMPKOWSKI (89’ Rafał DEMBOWSKI), Miłosz KRAJEWSKI, Paweł KRYŻBA, Krzysztof MARCHELEK, Łukasz RUBALEWSKI, Paweł SENKOWSKI (79’ Bartosz BILICKI), Mateusz SMUOREK, Marek WIERZBOWSKI

 

TABELA ROZGRYWEK "B-klasa"

I KS WICHER Gwiździny 33 pkt. bramki 58:6

II LZS AVISTA Łążyn* 23 pkt. bramki 37:25

III LZS JORDAN Kazanice 22 pkt. bramki 19:13

IV MLKS OLIMPIA Kisielice* 17 pkt. bramki 21:17

V GKS ISKRA Smykówko 14 pkt. bramki 24:24

VI LZS Jamielnik 12 pkt. bramki 16:21

VII LZS ZAMEK Szymbark 5 pkt. bramki 10:30

VIII GKS MEWA Smykowo 3 pkt. bramki 12:61

* 1 spotkanie więcej


Kolejna dawka piłkarskich emocji już w najbliższą sobotę (15.04.2017). W Złotowie LIDER podejmował będzie GKS OSSĘ Biskupiec, z kolei JORDAN Kazanice w Smykówku zmierzy się z miejscową ISKRĄ. W obydwu przypadkach pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 16:00.


ZAPRASZAMY !!!

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol